Şimdi Ara

Kasa Toplayacağım Yardım Edin - İntel mi Amd mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kasa Toplayacağım Yardım Edin - İntel mi Amd mi ?

Flare ile fortis arasında 2400 ve 2133 için fark görünmüyor. Esas Flare X serisi 3200 ve daha yüksek frekanslar için geçerli, çünkü 2400'lük Flare X var ancak 3200'lük Fortis yok

@Neo

Net bilgim yok ne yazık ki

Ancak siz kesin Ryzen'a geçicem diyorsanız Flare X'e kadar bekleyip, elden çıkarmanız daha sağlıklı olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeboyy

Kasa Toplayacağım Yardım Edin - İntel mi Amd mi ?

Flare ile fortis arasında 2400 ve 2133 için fark görünmüyor. Esas Flare X serisi 3200 ve daha yüksek frekanslar için geçerli, çünkü 2400'lük Flare X var ancak 3200'lük Fortis yok

@Neo

Net bilgim yok ne yazık ki

Ancak siz kesin Ryzen'a geçicem diyorsanız Flare X'e kadar bekleyip, elden çıkarmanız daha sağlıklı olacaktır

Kesin ryzene geçiyorum hocam. anakartı verdim.
    Birde oyun ve küçük ofis işleri için kullanacağım. cd çekmek vs vs. 1600x mi alayım diyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo -- 4 Nisan 2017; 16:20:21 >
  • 1600x i5den hızlıdır i7 testi gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neo N kullanıcısına yanıt
    1600x'te soğutucu yok hocam, bu da ek maliyet demek sizin için

Ayrıca R5 henüz satışta olmadigindan net performans bilgisi yok, ben de tavsiye edemem

1 hafta daha bekleyelim

Şayet 1600-1600x beklenen performansı ile gelirse soğutucu butcenize göre karar verirsiniz. Ama tavsiyem 1600'ün altına düşmeyin

Ben de bu 2 işlemciyi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeboyy kullanıcısına yanıt
    Aynen beklemeye aldım bende. Hele bir gelsinler. Bugün vatanbilgisayardaki arkadaşla konuştum. Anakart üzerinden mhz limitini kaldırırsanız her rami görür dedi. Ne kadar doğrudur ?
    Birde hocam 1600x i OC etmem gerekir mi iyi bir oyun performansı için ? Şuana kadar oc yapmadım. pek tecrübem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo -- 4 Nisan 2017; 20:9:6 >
  • R5 serilerinde Xfr 200 mhz olacağı haberi geldi Amd elamanın söyleşisinden,R7 serisinde Xfr 100 mhz bilindiği üzere
  • quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

paranıza yazık

https://www.youtube.com/watch?v=VZyVJnObT3k

Hocam videoyu izledim intele verilen paraya yazık bence şu dakikadan sonra. Fiyatlar ortada
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.