Şimdi Ara

Kasa Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun zaman sonra kasa almaya niyetlendim.

Bütçem: 100-140 TL arası

Aradığım Özellikler: Uzun süre idare etsin. Belli bir süre sonra değiştirme ihtiyacı hissetmek istemiyorum. Yüksek bir sistemim yok imzamdaki sistemi kullanıyorum.

Aklımda Olan Kasalar:

Corsair 200R: Aklımın en çok yattığı kasa fakat ön tarafta mesh yapı olmadığı için uzun vadede düşünmek kafa karıştırıyor.

Sharkoon Rebel 9: Firebal indirimleriyle 100liraya alınan fakat anakarta bakan harddisk yapısı var.

Başka Tavsiyesi Olan Varsa veya fikri olan varsa yazsın dostlar.

• 200R’de mesh yapısı olmayınca ne gibi olumsuz yönü var ?

Sonuçta önde fanı var, ve içeri hava üflüyor. Dışarı mı çevireceksiniz öndeki fanı ?

175 Liraya 300R alınabiliyor Vatan indirimle onu düşünebilirsiniz.
  • Hayır tabiki içeriye çevirmeyeceğim fanı

Ama ne bileyim bir türlü ısınamadım. Fakat büyük ihtimal tercihimi 200R'den yana kullanacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furki06 -- 17 Nisan 2013; 16:54:20 >
  • 35 Lira ekleyerek 300R düşünebilirsiniz.

Sonuçta kasa sık değiştirilen bir parça değil.
  • kardeş ben sana kendim kullandığım yöntemi önerim hemde bedava
    http://l1304.hizliresim.com/18/k/m56up.jpg
    soğutma performansı süper oluyo hele birde crosfire'da hemde ekstra bir fan'a hiç gerek yok .Nasıl ama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

35 Lira ekleyerek 300R düşünebilirsiniz.

Sonuçta kasa sık değiştirilen bir parça değil.

Aynen 300R iyi seçim olur uzun süre de kullanırsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: msbphoenix

kardeş ben sana kendim kullandığım yöntemi önerim hemde bedava
    soğutma performansı süper oluyo hele birde crosfire'da hemde ekstra bir fan'a hiç gerek yok .Nasıl ama?

Onboard VGA kullandığınız için sorun yok. Düşünsenize oraya bir harici VGA takılı olduğunu.

Oldu da siz ya da başka biri çarptı ve kart yuvaya girdiği yerden kırıldı :)

Tehlikeli yani, su dökülür birşey olur.

• Hocam aslında 300R alınabilir fakat o kadar para verdikten sonra onu alırım bunu alırım diyerek ucu bucağı görünmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: furki06

Hocam aslında 300R alınabilir fakat o kadar para verdikten sonra onu alırım bunu alırım diyerek ucu bucağı görünmüyor

175 Lira işte daha üstüne çıkmazsınız.

Tercih sizin yine de, bizimkisi bir öneri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 17 Nisan 2013; 17:10:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

quote:

Orijinalden alıntı: msbphoenix

kardeş ben sana kendim kullandığım yöntemi önerim hemde bedava

Onboard VGA kullandığınız için sorun yok. Düşünsenize oraya bir harici VGA takılı olduğunu.

Oldu da siz ya da başka biri çarptı ve kart yuvaya girdiği yerden kırıldı :)

Tehlikeli yani, su dökülür birşey olur.

yok hocam ekran kartını sattığım için takılı değil şu an yenisi alacam onu bekliyorum,ewet o başına bir olay gelme konusunda haklısın ama odama kimse giremez sorun yok yani

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.