Şimdi Ara

Kasa tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeter hocam zaten ön tarafta 4 adet fan var
  • yeter hocam zaten ön tarafta 4 adet fan var
  • Kasa tavsiyesi
  • raın max blade tipi 420 w www.dijitalsatis.com
  • gusel kasa
  • Ben arathorn'un kasasını beğendim.
  • yolladıgım fotograflara baktınmı darklıght ıstersen daha kapsamlı fotolarda yollayabılırım
  • Fotoğraflara biraz önce bakabildim çok teşekkürler.
    Varsa eğer kasanın arkasını gösteren bir fotoğraf görmek isterim.
  • OLUR YOLLARIM İŞYERINDEYIM AKSAM HALLEDERIZ
  • arkadaşlar bu raidmax nasıl peki buna ne dersiniz görünüş olarak güzel ama kalitelimidir kullanan varmı

Kasa tavsiyesi
  • kasaya vercegin o kadar paraya 512 ram al kasayı acık calıstır
  • johnway ne alaka [afro][ban]
  • Arathorn kasanın ses sewiyesi ne alemde bayaa fan war chunku, rahatsız ediyomu gurultusu ?
  • johnway:
    1. 2x512 ram var
    2. kel alaka yorumlara ihtiyacımız yok.
  • Ben 2 gün evvel Asus TA210 Aldım bence müthişbir kasa extra 2 fanla beraber geliyor. H600B gibi işlemcinin hemen yanında yer alıyor bu fanlar ve ayrıca in tarafta 4 adet usb 1 ader firewire ve 2 adet audio bağlantısı var. içide oldukça geniş 6 adet HDD, 2 adet floppy, 4 adet CD-Rom sürücü rahatlıkla takılır..
  • valla benım kasada su an 4 tane on tarafta 2 tane yan kapakta 1 tane cpu fanı 1 tane ekran kartı fanı var.ve bu kadar fana ragmen cok fazla ses yok zaten thermaltake spark 7 nın sesı hepsını bastırıyor kullananlar bilirler..[^][drknrd][oo]
  • arathorn kasanın arkadan bir resmini göndermen mümkün olur mu?
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by xensology</i>
    <br />Ben 2 gün evvel Asus TA210 Aldım bence müthişbir kasa extra 2 fanla beraber geliyor. H600B gibi işlemcinin hemen yanında yer alıyor bu fanlar ve ayrıca in tarafta 4 adet usb 1 ader firewire ve 2 adet audio bağlantısı var. içide oldukça geniş 6 adet HDD, 2 adet floppy, 4 adet CD-Rom sürücü rahatlıkla takılır..
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

merhaba
    yeni kasanız hayırlı olsun.Hava akısı ve ic hacim iyimi ? sanırım power P/S (W) 300 PFC kaliteli birsey sanırım.
  • AOPEN H600A MÜKEMMEL YENİ ALDIM 62$ HEPSİ BURADA .COM DA
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.