Şimdi Ara

Kasa tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 5-6 sessiz kasa fanı ile soğutma olayını çözmüş, yeterince büyük fakat devasa olmayan dizaynı hoş max 75$ seviyelerinde PSU içermeyen bir kasa tavsiye edebilir misiniz?

• Kardeş ben de araştırıyorum Aopen'ın H600'ü var PSU 300w stabilmiş.
    kasa da vidasız yani geçmeli.fiyat da 63+kdv olması lazım.
    Ha bi de codegen iyi dediler ama benim pek hoşuma gitmedi.
  • Kasa olarak Aopenlar cok ilerledi H600b di sanırm o siyah olanları onlar cok iidir. Onu tavsiye ederim
  • Bende 360W kaliteli bir psu var zaten benim için önemli olan havalandırma ve biraz geniş iç hacim. Örneğin thermaltake in kasaları güzel ama fiyatı da güzel.
  • kardeş Thermaltake ne kadar bilmiyorum ama sen zaten 75$ gözden çıkarmışsın az para değil kasa için.
    Ve de psu da almayacaksın daha ne!
  • Bende anakart üzerinde ss2,avermedya,creative,modem gibi bir sürü kart takılı ve 230 wattlık psu durmadan resetliyor.Bi sitede görmüştüm
    thermaltake psu fiyatı 75 $ diye.Acaba bu psu kullanan varmı
  • arkadaslar H600B 12 ve 13 arasında 20$ kadar fiyat farkı var!
    görünüş dışında bi farkları varmı? yani bu 20$lık fark nedendir?
    h600b12 yi biliyorum da 13ü netten okuduğum kadar biliyorum!
  • Konu bu değil ama thermaltake psu kullanıyorum 360w gayet güzel ama biraz pahalı.

Peki albati madem daha ne diyorsun bana kasa önerebilir misin? Ben yukarıdaki özelliklerde bir kasada karar kılamadım henüz. Bu arada thermaltake kasaların fiyatları 150$-200$ civarında.
  • arkadaslar bi de üstte bi notta h600 serisi için vidasız demişler!
    bu sadece 5.25lik sürücüler için geçerli, HDD ve floppy'i gene fida ile tutturuyorsunuz! (bi arkadaşım da H600B12 var da)
  • Konuyu dağıtmazsan sevinirim xao. h600 serisi için yeni bir post açarsan daha iyi cevap alırsın üstelik.
  • kardeş ben de araştırıyorum dedim.Henüz karar vermedim zaten ilk upgrade'im kasada olacak.
    Şimdilik bana en yakın H600 duruyo ama birebir görmedim.Bi ara yine böyle kasa topiği vardı orada bayağı methetmişler bu kasayı ben de öyle heveslendim.
    Ayrıca thermaltake'lerde harbi pahalıymış değer mi o fiyata bilemem.
  • aopen h600 b14
  • h600 kasaların çok iyi havalandırıldığını düşünmüyorum. Ama PSU için denecek laf yok o da bana lazım değil zaten.
  • H600B nin b12 penceresiz ve yan kapagında hava cıkıs olan modelini kullanıyordum. Ici cok iyi havalanıyor genis ve cok kullanıslıydı. Sonra H600B b13 pencereli modele gectim. Kasanın icini soguk katot ve neon isiklarla isiklandırdım cok guzel gorunuyor ama yanda cıkıs olmadıgı icin diger modelle 2-3c fark etti.

Bu arada bende H600 den baska kasa aramıstım ama piyasada ya titanium, ya thermaltake, yada dandik kasalar var.
    Bulabilirsen Antec kasalar harikadir. Bide chieftech filan var ama senin aradıgın fiyatın ustundeler.
  • TITANIUM RAIDMAX TAVSIYE EDERIM KULLANIYORUM GAYET GUZEL
  • arathorn sözkonusu kasayı inceleyebileceğim bir link var mı?
  • H 600 B tavsiye ederim içi geniş ve iyi havalanıyor.
  • Raidmax hoşuma gitti. Yeterince giriş fanı var ama arkadaki tek 60mm fan çıkış için az değil mi? Arkaya delik açarak çıkış için bir fan daha monte edebilir miyiz acaba?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.