Şimdi Ara

Kasa tavsiyesi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Fan kontrolcü için 5.25 gerekmiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasa konusunda kararımı verdim . Corsair graphite 760t alıcam inventus tan sistemle beraber. Full tower a karşı aslında bi önyargım vardı ama 4-5 senelik bir kullanım için işime en çok onun yarayacağını düşündüm , sonuçta bundan 2-3 sene sonra daha büyük bi ekran kartı alırsam ya da daha büyük radyatör takmak istersem ya zar zor takıcam ya da sorun olucak midt bir kasada .Ayrıca tasarım olarak ta aklıma en çok o yattı. Yardımcı olan fikirlerini sunan herkese çok çok teşekkür ederim alınca da fotoğraflarını paylaşırım tekrardan :)
  • Borgir09 kullanıcısına yanıt
    O zaman şimdiden hayırlı olsun.

Resimleri bekliyoruz.

Not : Z270 anakartı ya MSI yada Asus alırsan iyi olur, o diğer markayı alırsan pişman olabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Borgir09

Kasa konusunda kararımı verdim . Corsair graphite 760t alıcam inventus tan sistemle beraber. Full tower a karşı aslında bi önyargım vardı ama 4-5 senelik bir kullanım için işime en çok onun yarayacağını düşündüm , sonuçta bundan 2-3 sene sonra daha büyük bi ekran kartı alırsam ya da daha büyük radyatör takmak istersem ya zar zor takıcam ya da sorun olucak midt bir kasada .Ayrıca tasarım olarak ta aklıma en çok o yattı. Yardımcı olan fikirlerini sunan herkese çok çok teşekkür ederim alınca da fotoğraflarını paylaşırım tekrardan :)

Hocam madem TR 'den bu kadar para verip alacaksınız; Amazon.de 'den be quiet! Dark Base 900 Pro da alabilirsiniz. 957 TL.na geliyor vergi ve kargo dahil. Gerçi bu kadar para vermişken yurdışı alır mısınız bilmiyorum. Ama satıcısı Amazon. Amazon da garanti konusunda müşterisini yanıltmaz genelde.

be quiet! Dark Base 900 Pro 'nun Ses yalıtımı, T-Charge desteği gibi ekstra özellikleri var. Yalnız Hdd bölmeleri pleksi panelden gözüküyor tabii ki. Penceresinden bakınca gözünüze hoş gözükmeyecek ise boşverin tabi.

Bunlar da incelemeleri;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 7 Nisan 2017; 20:35:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nzxt h440 kasayıda düşünebilirsin. izolasyonu iyi bir kasadır.

• şimdiden hayırlı olsun cooler master önceliğin olsun vs corsair
  • Bi corsair cm kullanıcısı olarak cö mastercase pro5 şiddetle tavsiye ederim bide temper glass aldınmı istediğin görünümü elde edersin ondan ziyade malzeme kalitesi tasarımı özellikleri hacmi piyasadaki çoğu markanın tepe modelinden çok çok üstün corsair biraz kullanıcısını yiyor malzeme kalitesi yok kasası için yazıyorum klavyesini beğendim kulaklığı h2100 vasat fanları keza öyleydi neyse seçimin cm mastercase pro5 olsun havan hoş olsun :)

• yilmaz976 kullanıcısına yanıt
    Hocam ya asus rog strix z270h ya da msi z270 gaming pro alıcam . İkisi bildiğim kadarıyla eşdeğer zaten . Ama tabi asus tercihimdir
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Yurtdışından donanım alışverişi oldum olası gözümü korkutmuştur hocam . Zaten dediğiniz gibi fiyatlar aynıya geliyorken Allah korusun garanti,arıza vs durumunda zor duruma düşmek istemem
  • lbyibo kullanıcısına yanıt
    Hocam valla artık karar verdim %99 oranda :) öneriniz için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Borgir09

Yurtdışından donanım alışverişi oldum olası gözümü korkutmuştur hocam . Zaten dediğiniz gibi fiyatlar aynıya geliyorken Allah korusun garanti,arıza vs durumunda zor duruma düşmek istemem

Doğrudur ama Amazon güvenilirdir. Dediğim kasa TR 'de satılıyor olsa büyük ihtimâl 1.250 TL. civarı satılır herhâlde. 760T hayırlı olsun o zaman. Arctic White pencereli modeli alın bari almışken. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    AYnen hocam white çok daha şık duruyor :) bir de güzel kasayı güzel led fanlarla donattığım zaman daha da güzel olucaktır diye düşünüyorum .
  • İNTEL CORE İ5 2,93GHz İŞLEMCİ - 8GB RAM BELLEK - 320GB 7200RPM HARDDİSK 300W ATX KASA
  • Merhabalar millet. Baya oldu size fotograf atıcam alınca demiştim ancak biraz beklemek istedim sistemi almak için. İnventus tan aldım komple sistemi . corsair derken nzxt aldım intel derken amd aldım yani baya değişik oldu :D

Kasa tavsiyesi

Kasa tavsiyesi

Fotograflar açılıyordur umarım . Yorumlarınızı bekliyorum

• Borgir09 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam güle güle kullan çok şık görünüyor. bu kasa yanınızda durunca sesten rahatsız olmuymusunuz ben sırf sessiz olsun diye sistemi toplarkenhttp://www.coolermaster.com/case/mid-tower/silencio-650 bu kasayı almıştım sünger filan var içinde ses çıkmasın diye, tabi sıvı soğutma ve ledleri göremiyorum ama ses duymuyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperepla -- 15 Mayıs 2017; 19:51:55 >
  • alperepla A kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkürler . Sıvı soğutmayı silent modda kullanıyorum birde bu kasanın izolasyonu beklentimin baya üstünde çıktı nerdeyse hiç ses yok . Bir de bu zamana kadar hep masa altında kullandım eski sistemimi , şimdi böyle bi sistem almışken tam 'masa üstü' olmalı diye düşündüm :D
  • COOLER MASTER MASTERCASE PRO 3 MINI TOWER mATX SİYAH PENCELERİ KASA
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.