Şimdi Ara

Kasa Seçimi....Thermaltake Matrix/Soprano/Mambo/Swing veya CM Centurion

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şu kasalar arasında kararsız kaldım bilen kullanan veya inceleme imkanı bulan arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim...Isı,ses ve işçilik yönünden değerlendirecek arkadaşlar yardımcı olsunlar lütfen

Thermaltake VD2430BNS Matrix Siyah 430W
    http://www.vegateknomarket.com/asp/show_stock.asp?product=VD2430BNS

Thermaltake Soprano VX 430WATT
    http://www.vegateknomarket.com/asp/show_stock.asp?product=VD6430BNSE

COOLER MASTER - CENTURION 534+ BLACK
    http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2020

Thermaltake Swing
    http://www.thermaltake.com/product/Chassis/midtower/swing/swing_index.asp

Thermaltake Mambo
    http://www.vegateknomarket.com/asp/show_stock.asp?product=VC2000BNS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boraaa -- 3 Haziran 2007; 12:34:02 >

• Thermaltake Soprano
  • COOLER MASTER tercih ederdim ben olsam..Üzerindeki psu ve beraberinde gelen iki adet 120mm fan ve bir de CM asaleti yeter diye düşünüyorum..
  • matrix:soprano zaten sanırsam? hangisine tıklarsan tıkla soprano açılıyor...

bence raidmax smilodon al gerçi fiyatına baglı tabi olayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Junger

matrix:soprano zaten sanırsam? hangisine tıklarsan tıkla soprano açılıyor...

bence raidmax smilodon al gerçi fiyatına baglı tabi olayın

aynen niyet belli aslında soprano ayak sürüyo galiba arkadaş
  • Seçeneklerin arasına _____Thermaltake Swing ve Thermaltake Mambo___ da girdi kafam iyice karıştı.Forumu inceledim arkadaşın biri işçiliği iyi değil demiş swing için ona kafam takıldı Bursa'dayım ve kasaları görüp inceleme durumum yok malesef anca internetten bakıyorum...Varmı kullanan inceleyen ne der bu konuda ?

@Junger sorma gitmişim aynı linki yapıştırmışım[:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boraaa -- 3 Haziran 2007; 12:27:14 >
  • ben mambo kullanıyorum ben biraz fazla sessizlki istediğim için arkada gelen 120 lik fanın yerine noctua aldım 5 v ile kullanıyorum gerçi ttnin fanını da düşürsem sessiz çalışır da beyse. kasa fiyatına göre fena olmayan bir işçiliğe sahip keskin kenalar yuvarlatılmış hep.eski kasamdan çıkarıp bu kasaya taktığımda kendi fanıyla çalıştırınca eski kasama göre 5 derecelik düşüş yaşadım cpu da .hdd ler ise 10 derece düştü.tek dezavantajı olabilicek şey şu thumbscrew denen elle açılan vidalarının olmaması.onlardan bulsam alırım ayrıca zaten psu suz kasa ben bluestormII ile kullanıyorum ben 5 hdd yuvasına ihtiyaç duyacağım için aldım bu kasayı birazda. yer sorunum olmasaydı shark almayı düşünüyordum da olmdı malesef
    ayrıcada böyle çok kalın bi materyale sahip değil kasa ama çok incede ddeğil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zarrath -- 3 Haziran 2007; 14:51:39 >

• quote:

Orjinalden alıntı: zarrath

ben mambo kullanıyorum ben biraz fazla sessizlki istediğim için arkada gelen 120 lik fanın yerine noctua aldım 5 v ile kullanıyorum gerçi ttnin fanını da düşürsem sessiz çalışır da beyse. kasa fiyatına göre fena olmayan bir işçiliğe sahip keskin kenalar yuvarlatılmış hep.eski kasamdan çıkarıp bu kasaya taktığımda kendi fanıyla çalıştırınca eski kasama göre 5 derecelik düşüş yaşadım cpu da .hdd ler ise 10 derece düştü.tek dezavantajı olabilicek şey şu thumbscrew denen elle açılan vidalarının olmaması.onlardan bulsam alırım ayrıca zaten psu suz kasa ben bluestormII ile kullanıyorum ben 5 hdd yuvasına ihtiyaç duyacağım için aldım bu kasayı birazda. yer sorunum olmasaydı shark almayı düşünüyordum da olmdı malesef
    ayrıcada böyle çok kalın bi materyale sahip değil kasa ama çok incede ddeğil

Aynen katılıyorum,bende de TT mambo var,şu 12lik fanı gürültülü.Yoksa gayet güzel bir işçiliğe sahip

• Aynı kasalar benim de gözümde tütüyor. Ama etrafımda kanlı canlı görebileceğim bir yer yok. Şehrin belli başlı mağazalarına girdim. Bırakın Thermaltake kasayı bu forumda kasa adını hakeden markalardan birini bile göremedim. Kullanan arkadaşlar özellikle Mambo modeli hakkında bilgi verebilir mi? Benim tek yapabildiğim evdeki dandik kasa ile boyut olarak karşılaştırmak. Onun sonucunda milimetrik farklar gördüm. En büyük sıkıntım ise kasayı sık sık kurcaladığım için kablolarla daracık alanda boğuşmak.
  • Matrix VX 3000BWA almak isteyen çekinmesin alsın, hem havalandırması, hem hafifliği süper. Ayrıca sade oluşu benim hoşuma gidiyor, ön tarafı delikli delikli olduğu için de baya bi hava alıyor ama toz filtresi de var hiçbir yerinden toz almıyor şüphen olmasın
  • Arkadaşım hepside cok güzeller fakat ben yerinde olsam matrix yada mamboyu alırım
  • en ıyısı budur.kasa budur ıste.bı lıan li bıde bu tt mozart.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.