Şimdi Ara

# Kasa / PSU Tavsiyeleri Ana Konusu / Kullanıcı İncelemeleri / Yorumları # (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
10
Favori
26.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşlemci=i7 4770k
    Ekran=ASUS 7950 DIRECTCUII TOP 3Gb 384 bit
    RAM=Patriot Gaming Series Sector 5 1333Mhz 2x4=8gb
    Harddisk=2 adet WD Green 1 tb 1 adet sandisk 128 gb ssd (1 tane de 3 tb Seagate Barracuda almayı düşünüyorum)
    Sogutucu=Hyper Evo 212 işlemci soğutucu + 3 adet kasa içi sogutucu ek olarak takılan klavye Logitech G15,Mouse A4Tech X7 ve pc ye bağlanan çeşitli usb aletler

Bu bileşenlere şu anda kullandığım 600 watt psu yeterlimi zamanla overclock ta düsünüyorum.Eğer değilse tavsiyelerinizi istiyorum.Bu arada PSU yeterliyse önceliğimi harddiske vericeğim.
    Not:PSU ya ayırabıleceğim max rakam 200-250tl
  • OGZ_KEMALBABA O kullanıcısına yanıt
    Şu anda kullandığınız 600W hangisi?
  • PSU budur
  • OGZ_KEMALBABA O kullanıcısına yanıt
    Yetersiz hocam kaliteli bir güç kaynağı alın. Corsair VS650 uygundur.
  • Teşekkürler cevap için.Kendim bakınırken de bunu buldum acaba herhangi bir bilginiz varmıdır öneririmisiniz

http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=93076
  • Z97 Pc Mate
    R9 280
    2x4 GB Ram
    1 TB + 120 GB SSD
    i5 4590

Şeklinde bir pc toplayacağım. Uygun bir PSU önerir misiniz? 150 TL dolaylarında olursa iyi olur.
  • SS10 kullanıcısına yanıt
    Corsair VS650
    Evga 600
  • Çok eski bir konuyu upladığım için kusura bakmayın. Micro-ATX uyumlu küp kasa tavsiyesine ihtiyacım var. thermaltake core v21'i beğendim ancak TR de yok amazondan almak istediğimde de kendi fiyatından çok kargo çıkıyor

http://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id=C_00002559

http://www.amazon.com/gp/product/B00PDDMN6S?redirect=true&ref_=s9_simh_gw_g147_i1_r

Tr de bulabileceğim bu kasaya benzer önerebileceğiniz bir model var mı? aklımda ds cube ve air 240 var

• aşağıda belirteceğim sistem için gerekli güç kaynağının gücü ne olmalı bi türlü karar veremedim. gereğinden fazla veya yetersiz bir güç kaynağı almak istemiyorum. ileriye dönük sli vs. düşünmüyorum.
    i5 6500 skylake
    msi b150m bazooka
    msi gtx960 4G
    kingston (2x8)16gb ddr4
    samsung evo 850 250gb ssd
    wd 2tb hdd
    silverstone tundra td03 sıvı soğutma
    kasa olarak ise aerocool ds cube
    bunlar dışında ileri zamanlarda kart okuyucu fan kontrolcüsü ilave edebilirim en fazla. bu tarz bir sistem için genelde 500-600W arası psu önerilmekte sizin önerileriniz ne olur?
    80+ bronze bir psu eklemek istiyorum sistemime
  • İyi akşamlar benim sorum şu evimde casper Nirvana masa üstü pc var i7 işlemcili 3770 olması lazım kodu bu masa üstünün kasasını küçültmek istiyorum bu işem için nelere bakmam lazım yardımcı olursanı sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem topluyorumda uygun olan Kasa-PSU hangisidir. İkiside işimi görür mü ?

1-http://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-core-v31-80plus-bronze-650w-pencereli-midt-atx-siyah-kasa.html

2- KASA :Cooler Master MasterCase
    ---PSU : Cooler Master G650M 80PLUS

1.yi mi alayım yoksa 2. gibi mi yapayım ?
  • arkadaşlar sistemimi yazacagım bana bir psu ve kasa önerirmisiniz 400 tl yi geçmezse güzel olur aslında

İşlemci pentium g4560
    anakart asus b150m-k
    ekran kartı r7 360
    ram gskill 8gb 2133 mhz
    monitör 1ms 60hz asus
    hdd wd 1tb 7200rpm bunlar 2000tl civarına geliyor mümkünse 2500tl yi geçmesin
  • merhaba arkadaşlar
    5 yıl önce fps oyunları için topladığım sistemim var
    Anakart ; Asus M5A97 EVO R2.0 AM3+ DDR3 2133 MHZ (O.C) SATA3
    İşlemci ; AMD FX X8 8120 3.1 GHZ 16MB
    HDD ; SAPPHİRE HD6870 GDDR5 1GB 256 BİT
    RAM ; 8 GB RİPJAWSX 1866 MHZ
    SSD ; CORSAİR 128 GB FORCE GS + 1 TB HARDDİSK

sistemimde power supply olarak thermaltake litpower 600w psu kullanıyordum patladı, pc 2 yıldır pasif yeniden çalıştırıp pubg battleground oynmak istiyorum. şuan bu sisteme psu araştıryorum. sessiz verimli çalışan bir ürün olsun istiyorum. 300-350 bandında evga BQ 600-650-750w 80 plus
    PSU lar var. bunlardan hangisini tercih etmeliyim işimi hangisi görür. yada farklı önerisi olan varsa sevinirim.

http://www.nanokatalog.com/EVGA-600B-Bronze-Guc-Kaynagi-600-W-Dahili-ATX,PR-154347.html
    http://www.nanokatalog.com/EVGA-110-BQ-0750-V2-750W-siyah-Guc-Kaynagi-unitesi,PR-154362.html

• Merhaba kaliteli bir kasa ve güç kaynağı arıyorsanız sistemimdekileri satışa çıkarıyorum dükkanımdan bakabilirsiniz.

Corsair Vengeance C70 Gunmetal renk 450 tl
    Corsair ax760i güç kaynağı 500tl.
  • Yeni bir sistem topluyorum. Heveslendiğim için Yan tarafı Tamper camlı RGB kasa arıyorum. Işık efekleri hoş olan çeşitli kombinasyonlu. Ön tarafı cam yada mesh ızgara olabilir. Hava akımı önemli 3 fan önde. Üstte de fan takma şansım olmalı. Bütçe olarak 500-700 arası düşünüyorum. Ama ne kadar ucuz güzel birşey olursa iyidir marka model önerilerinizi bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artexalp -- 3 Haziran 2018; 5:42:17 >
  • artexalp kullanıcısına yanıt
    Ben gamepower hypnos kullanıyorum ben satcağım ama komple satacağım sistemi malesef.
  • Kasa hakkın da tecrübeleriniz nedir ? Almayı düşündüğüm bir model aslında.

• Malzeme kalitesi orta üzeri
    Fanlar görsel olarak çok güzel , performans olarak zayıf. Zaten bu konuda iddiaları da yok.
    Camlar komple temperli.
    İç hacim çok geniş değil ama standart her sistem rahat sığar.
    Su soğutma üste değil ön tarafa bağlanabilir. Üst tarafta yeterli alan yok.
  • corsair rm750i hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • EVGA SuperNOVA 750 P2 hakkında bilgisi olan var mı ? kronik sorun gibi almaya değer mi ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.