Şimdi Ara

Kasa Kapağı Resim İçerde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa Arkadaşlar QUAKE Mevcut Kasama Çok Benziyen Örnek Kasa Koydum Buda QUAKE MARKA Yan Kapağında 2 Tane Delik Mevcut Bu Deliklerde Bende Fan yok Fan Takmam Gerekiyormu Egzoz Fanımda Yok Onu Alıcam Kesin Olarak Ama Bu Yan 2 x Kapağa Fan Takmam Gerekiyormu Bende Şuanda Harici Fan Hiç Yok Kasa Kapağı Açık Şekilde Kullanıyorum fan Takarsam Kapağı Kapatıcam. Yukardaki Küçük Delik 8-9 cm arası Aşşadaki Delik Boyu 14 cm Eni 8-9 cm bu delikler fan takılsın diyemi konmuş yoksa öylesinemi ön taraf kapak kapalı resimde görüldüğü gibi orası açılıp fan takılıyormu bilmiyorum beni bu konuda bilgilendirirmisiniz ?

Kasa Kapağı Resim İçerde

• Arkadaşlar Yardım Edicek Kimse Yokmu Sipariş Vericem Cevap Bekliyorum Sizden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axin45 -- 24 Mart 2017; 0:36:53 >
  • açılan kapakta fan olmaz çünkü söküp takmada kablosunu kopartırsın. önünde arkasında tepesinde fan yeri varsa oralara al tak.
  • Fanları Taktıktan Sonra Kapağı Açmıcam Ne dediğinizi Tam Olarak Anlamadım Ben Şuanda Kapakta Fan yok Diye Açtım Takarsam Hep Kapalı Kalır Kapak Anlamadığım Bir Noktada Bu Alt Deliğin Ölçüsü Neden Böyle boyu 14 cm eni 8-9 cm ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axin45 -- 24 Mart 2017; 0:51:12 >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.