Şimdi Ara

KASA İÇİ FANLAR NEREYE ÜFLEMELİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kasa:https://www.hepsiburada.com/aerocool-vs-9-pencereli-550w-8-fan-yuvali-mid-tower-oyuncu-kasasi-ae-vs9-550ap-pm-bd100751

Ekran kartımın fanı ızgarasına(arkaya) doğru üflemiyor, yana doğru üflüyor. Ön fan içeri arka fan dışarı zaten.

Ancak üst fana herkes farklı bir şey söylemiş. İçeri mi dışarı mı üflemeli bilemedim.

Görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler.

Boş yapıcak olanlar, sırf entry kasmak için hiç yazmasın boşuna ceza puanı arttırırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bay Robot kullanıcısına yanıt
    Üst fan dışarı, Ön fan içeri, arka fan da dışarı üflemeli. Kasa içerisinde ısınan hava yükselir kasanın üst kısmında birikir, üst fan da bu biriken havayı dışarı atar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 19 Şubat 2018; 10:50:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön ve yan fan içeri, üst ve arka fan dışarı. Ben bu şekilde kullanıyorum. Tabi bende ön fan yok yan fan içeri, üst ve arka dışarı şeklinde. Arkadaşımızında dediği gibi sıcak hava yukarı doğru yükseldiği için üst fanı içeri doğru ayarlarsanız ısı içeride kalır. O yüzden arka fanlar üste gelecek şekilde dışarı üflerler. Standart her stok fan bu şekilde gelir. Burdan da üst fanında dışarı üflemesi gerektiği sonucunu kendinizce çıkartabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.