Şimdi Ara

KASA FANI PROBLEMİ ACİLL????????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaslar bende FEEL marka bi kasa var.gayet güzel calısıyodu.fakat su ön taraftaki ucak motoruna benzeyen fan kendiliğinden duruyo ve fanın ısığıda sönüyo bazende sadece ısığı sönüyo ama fan calsıyo böle olduğu zaman yandan 1-2 kere hafifçe vuruyom calısmaya baslıyo.bazen buda yemiyo.kapatıyorum bi müddet sonra açıyom yine normal calısmaya baslıyoo.acaba sorun neden kaynaklanıyooooo

• arkadaslar yok mu bi bilgisi olan.öndeki fanın böle ara ara calısmamasının bi zararı olur mu???????yoksa dier fanlarda soğutmaya yeter mi?????
  • Soğutma konusunda aşırı derecede kayıp yaşamazsın ama bence estetik açısından varsa garantisi ve devam edyosa garantite götür..

Feel 2 ise kasa Zira o fan 14 cm lik ve sonradan başka yerden bulup değiştireyim dersen çok aramak zorunda kalırsın..Ama Feel 1 ise bildiğim kadarıyla fan 12 cm lik ve bu ebatta fan bulman daha kolay
  • kasam feel 1.ama sorun acaba fandamı yoksa kablolarda da bi temasızlşık olabilir mi?kasanın ön panelini bi açabilsem bakacam.ama nasıl açılacağını bilmiyom.zorlamakta istemiyom.bide bu feel kasaların güç kaynakları yetersiz diyolar.bende de orjinali takılı acaba güç kaynağı mı yeterli gelmiyo?
  • ya kablolarının bi ctrl et ve fanı sök ve tozları temizle
  • quote:

Orjinalden alıntı: yazici

kasam feel 1.ama sorun acaba fandamı yoksa kablolarda da bi temasızlşık olabilir mi?kasanın ön panelini bi açabilsem bakacam.ama nasıl açılacağını bilmiyom.zorlamakta istemiyom.bide bu feel kasaların güç kaynakları yetersiz diyolar.bende de orjinali takılı acaba güç kaynağı mı yeterli gelmiyo?

Güç kaynagından dolayı olacağını zannetmiyorum sen fanı söküp kabloları bi kontrol etmeye çalış tekrar tak..temassızlık varsa düzelebilir ve ayrıca bu fan 12 lik bozulursa değiştirebilirsin
  • arkadaslar saolun ama son olarak benim bu fanı bi söküp bakabilmem için ön paneli açmam lazım ama nasıl açacağımı tam bilmiyorum herhangi bi vida da göremedim.nasıl açabilirim onu??????????????
  • Dostum bende feel 2 var ben ön kapağı hafif güç kullanarak çekip açabiliyorum yani geçme sistemiyle tutturulmuş

Sende de öyleyse fazla hırpalamadan açmayı dene
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.