Şimdi Ara

kasa duzenleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar konuyu nereye acsam bilemedim izmirde olup benim kasayı adam edebilcek arkadaslar varmı emeginin karsılıgını yol parasını vs veririm...

• quote:

Orijinalden alıntı: linc88

arkadaslar konuyu nereye acsam bilemedim izmirde olup benim kasayı adam edebilcek arkadaslar varmı emeginin karsılıgını yol parasını vs veririm...

Ozelliklerini yaz pc nin bide tabii ne istediğini yazarsan yardım ederim.

Tabii ki para istemiyorum dostum baştan soylıyım.
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Usta sistemim asus p6t deluxe anakart , corshair 2x3 6 gb drr3 ram , 750 w psu, cooler master cosmos s kasa, bir cpu sogutucu alacagim ( i7 islemci icin) birde ekran karti aldim sayilir nvidia gtx 770 4gb
    Simdi soyle abi sonucta emek olacak ortada para istemem ne demek ya mahcup olurum oyle
    Abi istegim kasanin ici ciddi anlamda daginik cpu sogutucuyu degistirmek istiyorum icerdeki kablo kargasasini biraz azaltmak istiyorum birde ekran karti takmak istiyorum ben beceririm ekran karti ama cpu sogutucuda ve daganikligi duzeltmede kendime guvenmiyorum birde azcik cpu ya sogutucuyla birlikte overclock yaparsak 10 numara olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linc88 -- 3 Nisan 2014; 10:33:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu sistem tavsiyelerine açsaydın daha iyi olurdu.
    Buradan da yazarız.
    Sen donanımını yaz ve makinadan beklentini söyle, sana yakışıklı bir sistem yapalım .)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KillForYou! kullanıcısına yanıt
    Sen yanlis anladin heralde ustad kasaya montaj yapacak derleyip toplayacak arkadas ariyorum:)

• quote:

Sen yanlis anladin heralde ustad kasaya montaj yapacak derleyip toplayacak arkadas ariyorum:)

O zaman tarif edelim, sen topla. Zor işler değil .)

:)) aslinda oyle bir sey istiyorum denemek ama kendimden emin olamiyorum ozellikle cpu sogutucuda dedim bir arkadas varsa yardimci olabilcek konu acayim:))

• quote:

:)) aslinda oyle bir sey istiyorum denemek ama kendimden emin olamiyorum ozellikle cpu sogutucuda dedim bir arkadas varsa yardimci olabilcek konu acayim:))

Sen bilirsin. Yerinde olsam kendim toplarım.

Aslinda ogrenmek lazim yararli buldugunuz rehber vs varsa paylasirsaniz sevinirim:)

• Pc ye geçince atarım.

Abi allah askina su kargasaya bakin
     kasa duzenleme
  • quote:

Abi allah askina su kargasaya bakin
     kasa duzenleme

En fazla 5 tanr kabloyu yerinden sökeceksin. Hepsi bu.

• İşlemci soğutucusu için komple anakart çıkartmak gerekiyor,sen bulaşma bilen birine yaptır anakart yeni doğmuş bebek gibidir iyi bakmak gerekir :) gerçi tüm pc parçaları bebeğim benim ama :))))
  • melih2020 M kullanıcısına yanıt
    xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 8 Şubat 2023; 22:20:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.