Şimdi Ara

Kas hafızası olayı yalan zaten ivmeyle oynuyorsunuz/ İstediğiniz tüm çözünürlükle oynayabilirsiniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
5.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Bu ivme açmak kas hafızasını etkiler olayı yanlış bir bilgi bana göre yaklaşık 2-3aydır sürekli mouse ayarlarını değişiyorum
    sürekli değiştiğim ayarlar
    m_customaccel
    m_customaccel_exponent
    m_customaccel_scale
    m_mousespeed

evet bu ayarların default hali

m_customaccel "0"
    m_customaccel_exponent "1.05"
    m_customaccel_scale "0.04"
    m_mousespeed "1"

çoğu kişi m_customaccel "0" olunca ivme kalkıyor diğer ayarların önemi kalmıyor yazmış yabancı forumlarda ancak
    1.05 değerini "0" yapıp ----- 0.04 değerini "0" yapınca ivme olayı kalkıyor tamamen. yani siz bu ayarları değişmediyseniz zaten ivmeyle oynuyorsunuz oyunu ve alışmış kas hafızanız bu ivmeye.

"0" ivmesiz ayarlar bunlar
    m_customaccel "0"
    m_customaccel_exponent "0"
    m_customaccel_scale "0"
    m_mousespeed "0"

bunları yazdığınızda daha bi garip gelicek mouse deneyip görün :)

yani bu konuyu açma sebebim xantares ivmeyle oynuyo nası böyle aimi var vs. vs. yorumlar. o adamda 10yıldır ivmeye alışmış kas hafızası ivmeyi kapatsa onada çok garip gelir.
    ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
    AYRICA :

-Nvidia ekran kartı olanlar istediği her çözünürlükte oyunu ayarlayabilir. Nvidia denetim masası --> çözünürlük değiştirme --> özelleştir --> özel çözünürlük oluştur --> yatak piksek sayısı(1024 örnek) X düşey çizgi sayısı(768 örnek) bu ayarları değişin diğerlerine dokunmayın. Test diyin evet diyin sonra. Oyuna girince ayarladığınız çözünürlük gözükücek.

-Atıyorum 4:3 te 1200x900 - 1100x768 - 1400x1050 - 1150x800 1280x900 vsvs. istediğiniz her çözünürlükte, sadece 4:3 için değil tüm boyutlarda(16:10/ 16:9) içinde geçerli. Sadece ayarladığınız çözünürlük hangi boyut oranına geliyor dikkat edin. Mesela 1200x800 16:10 iken/ 1200x900 4:3'tür gibi.
    - Çözünürlüklerin sonlarını 0 ile bitirin yoksa bulanıklaşıyor görüntü(yani 1205x900 - 1203x900 vs. yapmayın 1200x900 yapın demek istiyorum)

• Kasmayın önemi yok konuyuda okumadım ama alıştığınız ssnsi değişmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kadar kafa yoracağınıza hile kullanın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • :DD ben millete bilgi vermek istiyorum biri demiş okumadım biri demiş hile kullanın :D
  • gustawa G kullanıcısına yanıt
    aynen kardeş mm dışında başka bi platformda oyun oynamamışsın gelmiş boş yapıyorsun yazık sana çok merak ediyorum bunları merak edip okuyan var mı

• harbi diyorum komiksiniz be cs1.5 den beri oynuyorum oyunu yaklaşık 5sene cs 1.5 oynadım bi o kadarda csgo oynuyorum insanları bilgilendirmeye çalısıyoruz adamlara bak :D o ayarların neyi etkilediğini bile bilmiyosundur tahminimce :D böyle devam tanımadığın kişilere boş beleş yoruma devam
  • :(

• Bu ayarlarla oynayan e sporcu var mı ?
    Arayüzdeki fare ivmesi açık-kaplı seçeneğini niye koymuşlar madem.
    Siz default mu oynuyorsunuz.

• Denedim tek tek yazdım hiç bir fark yok

• normal mm oynayan cahil kaldımı be . 10 maçtan 10u hile. yok öyle şey olur mu demeyin. normal maç esnasında wh açın anlarsınız beni. neyse haydi eyw
  • apali42 kullanıcısına yanıt
    her ayarda fark ediyor denedikçe dahada farkı hissediyosunuz.
    coğu profesyonelin ayarları söyle configlerini indirip bakabilirsiniz.

m_customaccel "0"
    m_customaccel_exponent ya "0"veya"1" kullanırlar yada "1.05" - "1.052 de var"
    m_customaccel "0.04" kullananda var "0" kullananda
    m_mousespeed "0" yada "1" kullananlar var

mousesports ropz m_mousespeed "0" m_customaccel_exponent "1.052" de oynar mesela configini indirim bakın bu ayarlara
    shox - skadodle m_customaccel_exponent "1" - m_mousespeed "1" de oynar
    scream - frozen m_customaccel_exponent "1.05" m_mousespeed "0" da oynar
    electronic hepsini "0" da oynar

dediğim gibi ayarlar farketmese hiçbiri değişmez değilmi default ayarları. Bu aralarık değerlerindede fark ediyor ama kullanan pek görmedim AleksiB harici
  • konsol kodlarından bihaber adamlar gelip konuya sallamış.

ben exponent 1.23 de oynuyorum, sens 0.8 dpi 400

hızlı dönmeler çok iyi, flickler de öyle ama eskiden zoom sens vardı ayarlarda, artık onu kaldırmışlar ve exponent kodu awp zoomu için işlemiyor anlamadım.

mesela normalde exponent 1.23 mausu bir anda hızlı çevirince 180 dönüyor, ama awp zoomu açıkken o şekilde işlemiyor.

ivmesiz flick atmak imkansız bence. 1 metrekare masa lazım yani boydan boya bir anda çevirecen mausu anca öyle. ivme candır
  • falterubbix kullanıcısına yanıt
    bilen birileri varmış sonunda :D zoom sens değişmedim hiç bilemiyorum onun için
  • falterubbix kullanıcısına yanıt
    Mousepad den kıvılcım çıkıyor mu? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: apali42

Mousepad den kıvılcım çıkıyor mu? :D
    ivmeyle oynayınca sıkıntı yok
  • kas hafızası yalan değil katılmıyorum, .vmenin boyutuna göre bile değişir kas hafızası
  • CuSn kullanıcısına yanıt
    var ama nasıl alıştırırsan öyle alışırsın demek istiyorum. ivme açık kapalı fark etmiyor
  • gustawa G kullanıcısına yanıt
    aynen ona katılıyorum, neye alışırsan ona göre programlıyor insan kendini, geçmişten beri ivmesiz oynayan adam ivme açmamalı, ivmeyi hiç kapatmamış adam ivmesiz oyun oynamaya başlamamalı
  • o ayarlar fasa fiso en onemlisi dpi ve sens
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.