Şimdi Ara

KARTUŞ DOLUMU HAKKINDA BİLGİLER (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
11
Favori
189.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçenlerde canon ip 4300 aldım. Şimdilik çok memnunum. Fotoğraf baskısı çok güzel.
    Fakat bu modeldeki kartuşlara dolum yapılabiliyormu? Bilmiyorum.
    Eğer dolum yapılabiliyor ise; bir dolum merkezinde ortalama dolum maaliyeti(kartuş başın) ne olur.
    Orjinal kartuşları 17- 22 arası değişiyor çünki.
    Cevaplayan olursa sevinirim.
  • Ben
    samsung clp 300 yada HP laserjet 1600 arasında bir seçim yapmak istiyorum sizce hangisi daha iyi.
    toner dolumu hangisinde daha ucuz ve sorunsuz ortalama kaça dolar tonerleri birde samsungun drumunun 12500 sayfa baskıdan sonra deişmesi gerektigini okudum ve drumunda türkiyede bulunmadığını okudum buda doğrumu?

hp 600x600 dpi
    samsung 2400x600 dpi bu dpi farklılığı baskı kalitesini etkilemezmi?
  • Sayın Birbilen

HP 350 ve 351 no lu kartuşların resetlenmesini nasıl yaparız yardımcı olursanız sevinirim.Sitenizde diğer modeller vardı bunları bulamadım.Saygılar.
  • ankarada mürekkepleri dürüstce su katmadan satan bir dükkan bilen var mı?
  • hp marka kartuş için..
  • ben evde kendim doldutuyorum gayet de güzel oluyor .....
  • bende yenı bır hp a310 foto yazıcı aldım evde kendım doldurmak ıstıyorum arkadaslar nasıl yapabılırım yardımcı olurmusunuz gercı kartus daha yenı 4 adet fotograf anca bastı ama elınde sonunda bıtecek...

bırde kac adet foto basabılırım ortalama ?
  • canon pg 40 ın dolumu kolaymı???kullanan var mı??
  • ya bende hp2460 var kartuşları demo (hp21-22)ve bunlarda chipli satan adam bunlar dolmaz dedi ama sizce
  • 21 22 de chip yok, kolayca doldurabilirsin kartuşlarını. için rahat olsun.
    quote:

Orjinalden alıntı: balık1094

ya bende hp2460 var kartuşları demo (hp21-22)ve bunlarda chipli satan adam bunlar dolmaz dedi ama sizce

• canon PG40 ın dolum yöntemi çok kolaydır. Etiketi kaldırdığında karşına bir tane hava deliği çıkar. o deliği biraz daha genişleterek dolumu aynı delikten yapabilirsin.

quote:

Orjinalden alıntı: ^^ranuna^^

canon pg 40 ın dolumu kolaymı???kullanan var mı??
  • ya ben demo olduğundan sormuştum hp21-22var DEMO dolar mı
    ?????????????????????????????????????????????????????????????????????
    21 22 de chip yok, kolayca doldurabilirsin kartuşlarını. için rahat olsun.
    quote:

ya bende hp2460 var kartuşları demo (hp21-22)ve bunlarda chipli satan adam bunlar dolmaz dedi ama sizce

birbilen abi
  • demo olması birşeyi değiştirmiyor, doldurup kullanabilirsiniz.

quote:

ya ben demo olduğundan sormuştum hp21-22var DEMO dolar mı
    ?????????????????????????????????????????????????????????????????????
    21 22 de chip yok, kolayca doldurabilirsin kartuşlarını. için rahat olsun.
    quote:

birbilen abi

• Arkadaşlar tüm sayfaları okudum fakat tam birşey çıkartamadım benim yazıcım Canon MP160 bu yazcının kartuşlar doldurulabiliyomu orijinal kartuş çok pahalı hiç alası gelmio insanın ne yapmam lazım dolduruluyosa nasıl olur?
  • Evet, canon mp160 kartuşlarını kendin doldurabilirsin. Yeni kartuş alman gerekmiyor.

http://www.mobildolum.com/content/view/18/35/ adresine girersen kartuşun nasıl doldurulduğunu öğrenebilirsin. PG-40 ve CL-41 kartuş kullnıyorsun.

quote:

Orjinalden alıntı: pesimist_cnr

Arkadaşlar tüm sayfaları okudum fakat tam birşey çıkartamadım benim yazıcım Canon MP160 bu yazcının kartuşlar doldurulabiliyomu orijinal kartuş çok pahalı hiç alası gelmio insanın ne yapmam lazım dolduruluyosa nasıl olur?

• evet BİR_BİLEN pg-40 ve cl41 kartuşlar var içinde Mürekkep ne kullanmalıyım hangi mürekkepleri

quote:

Evet, canon mp160 kartuşlarını kendin doldurabilirsin. Yeni kartuş alman gerekmiyor.

http://www.mobildolum.com/content/view/18/35/ adresine girersen kartuşun nasıl doldurulduğunu öğrenebilirsin. PG-40 ve CL-41 kartuş kullnıyorsun.
  • en kaliteli çıktıyı alayım, kartuşumu çok uzun süre doldurup kullanayım diyorsan SRT COLORS markasını tavsiye ederim.http://www.mobildolum.com/index.php?option=com_content&task=view&id=15&Itemid=25

quote:

Orjinalden alıntı: pesimist_cnr

evet BİR_BİLEN pg-40 ve cl41 kartuşlar var içinde Mürekkep ne kullanmalıyım hangi mürekkepleri

quote:

Evet, canon mp160 kartuşlarını kendin doldurabilirsin. Yeni kartuş alman gerekmiyor.

• İki sorum olacak

1- Ankara'da Samsung ML1610 için en kaliteli toner dolumunu neresi yapıyor bilgisi olan var mı? Ve fiyatı hakkında bilgisi olan?

2- HP1510 için muadil kartuş bulmam kolay mı? bir de orjinal kartuşları 25 YTL fakat 200 sayfa kapasiteli. Daha yüksek kapasiteli olan bir muadil kartuş nulma imkanım var mı? Ya da dolan kartuş sistemi?

Teşekkürler.
  • kartuş dolumu sonrasında her yazdırma işleminde karşıma çıkan kartuş azaldı uyarısından nasıl kurtulurum? hpf730 var
  • arkadaşımhttp://www.mobildolum.com/content/view/27/35/ adresinde anlatılanları yaparsan boş kartuş uyarısından kurtulabilirsin.

quote:

Orjinalden alıntı: Master_Evil

kartuş dolumu sonrasında her yazdırma işleminde karşıma çıkan kartuş azaldı uyarısından nasıl kurtulurum? hpf730 var
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.