Şimdi Ara

Kartuş dolum seti hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar meraba, HP Officejet 6700 kullanıyorum ama kartuşları çok çabuk bitiyor ve orjinal kartuşlar takım halinde 350 lira. Kartuşlar çipli olduğundan tekrar doldurttum ama çalışmadı.
    Şöyle bişey buldum, bunların çipi otomatik resetleniyormuş ve tekrar dolduruluyor diyor:
    http://cescesor.com/hp-932-siyah-hp-933-mavi-hp-933-kirmizi-hp-933-sari-kartus-dolum-seti.html

Fiyat N11'de 170 lira. Yorumları internetten araştırdığımda bazıları, bi süre sonra çiplerin bozulduğunu yazmışlar.

Açıkcası arada kaldım tek kullanımlık çakma kartuş mu alayım yoksa bu doldurulabilen kitlerden mi? Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriolet1981 -- 25 Şubat 2017; 16:16:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• çipi bozulunca aliexp.. chip alırsın takarsın.
    kullananlara sor, murekkebini iyi seç.
    2 haftada 1 çıtkı al, yazıcın baskı kafalı
  • Arkadaşım boşver onları, ne uğraşıyorsun kartuşla, çiple, rsetle, dolumla...

Hem emeğine yazık, hem parana.

Al orjinal tanklı bir Epson yazıcı, kullan ne demek istediğimi anla.

Şuraya bir bak istersen:
    https://forum.donanimhaber.com/murekkepli-mi-lazer-mi--123570111?&

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat3807 -- 26 Şubat 2017; 0:7:57 >
  • Epson'ların benimkine denk tanklı modellerini araştırdım, Epson L486 var. Fiyatı 850 tl civarı. Sıfırdan alsam dediğiniz gibi yapardım ama elimdeki HP'ye zamanında 400 dolar verdim, şimdi satsam ikinci eli 250 lira ediyor. Bu işler maliyetliymiş. Teşekkürler yardımınız için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.