Şimdi Ara

Kartlar yeniden dağıtılıyor 'Samsung 870 QVO 2TB SSD inceleme'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 22
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat 42 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 33
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 22
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Speed-Step (1 mesaj) fotifoti (1 mesaj) _Dominic_Toretto_ (1 mesaj) injuxsanct (1 mesaj) msatic (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (1 mesaj) (10 mesaj) (3 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Kartlar yeniden dağıtılıyor 'Samsung 870 QVO 2TB SSD inceleme'
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    177 Mesaj
    Bu QVO'nun da 42GB yazma işleminden sonra hızı 80mb/sn kaplumbağa hızına düşüyor mu? 860 QVO öyleydi çünkü.

Samsung daha uygun SSD yapacağım derken, batırdı. Diğerlerinin premium parasına bu saçma dandik seriyi çıkardılar. 7 aydır XPG SX8200 Pro kullanıyorum çok memnunum. Samsung gitsin kumda oynasın.
    https://www.technopat.net/sosyal/konu/samsung-860-qvo-ssd-duesuek-hiz-problemi.707971/
    |
    |
  • Yüzbaşı
    543 Mesaj
    Nacizane yorumum bu yüksek kapasiteli SSD' lerin çok geç kaldığını düşünüyorum ve gereksiz pahalı buluyorum. Benim için kartların dağıtılması demek, SSD fiyatlarının mekanik diskler ile aynı seviyede olduğu zamandır. Kartları dağıtsınlar biz pc masasından kalkalı çok ama çok oldu. Yüksek fiyat politikasi ve kur nedeni ile yeni pc toplayan ya da taşınabilir pc sahibi olan kullanıcı sayısı oldukça düştü. Bir dönem bitcoins yüzünden satışlar artmış olsa bile şimdilerde satışlar düşük konumda. Mesut abiye video ve detaylı anlatımı için teşekkürler.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
SEO
bankalar.org
Bitcoin
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.