Şimdi Ara

kartımdan izinsiz internette alışveriş yapılmış yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kartımdan izinsiz alışveriş yapılmış. rvca web ve wmv chemistry adlı iki siteden çalmışlar paramı. bankayı aradım itiraz oluşturdum 3d secure olmadan nası çektiler onu da bilmiyorum. itiraz 45 günr kadar sürebiliyormuş ve paranın dönmeme şansı da varmış. bu süre zarfında ne yapabilirim yardımcı olun lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun hocam. Bu devirde koca bankaların sistemini çökertebiliyorlar bizim kredi kartı numaralarımız deep web denen internetin en pislik yerlerinde satılıyor. 13 14 yaşında çocuklar ordan alıp steamden kendilerine oyun alıyorlar. Devir çok kötü bir devir. Kesinlikle sanalkart kullanın, kartınızı şube atm si dışında takmayın. 3-5 kurtaralım derken milyarlar gidebiliyor..
  • Bugün benim kartımdan da yapılmış işlemler. Dominos, neteller, skrill, paypalchekout gibi işlemler var. Bu iş nasıl oluyor nasıl bilgileri ele geçiriyorlar anlamadım? Telefona mesaj geliyor işlem için şifreniz diye ama ona rağmen işlem gerçekleşmiş. Şifreyi girmeden yapmışlar. Dominos ve PayPal olmamış ama diğerlerine gitmiş 300 e yakın para. Mesaj gelir gelmez banka ile görüştüm. Boşa iş çıkardı bize hırsızlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.