Şimdi Ara

Karşıyakalılar Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepimizin Dünya Karşıyakalılar Günü kutlu olsun...

Karşıyakalılar Buraya

• Dostum senin imzadaki resim görünmüyor geocities yamuk yapıyor sana.
    istersen benim hostuma alabilirim resmini
  • Dostum ksk den selamlar sana...
  • ok mewluth profilden editledim sağolasın...dostlar ne güne... [drknrd] Brad Pitt'in üstüne de paşa gibi oturmuşum son postunda eheh

Mystique way hiç bilmiyordum bak...neredesin Karşıyaka'da...Ben Bostanlı tarafındayım...
  • Tabi yaw Brat Pitt'den neyin eksik :))
    Acaba imzaya seni mi koyam Brat yerine[evlol]
  • Güzel pankart yapmışlar da , gona yerine gonna olması gerekmiyor mu?
    :-((
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by bal974</i>
    <br />Güzel pankart yapmışlar da , gona yerine gonna olması gerekmiyor mu?
    :-((
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

15-20 yıl öncesinin efsane pankartıdır o...gonna da yanlış gona da yanlış ne fark eder :)

mewluth Brat de çok sağlam takdir ederim kendisini (yalnız önceki cümledeki "de" kelimesine de dikkatini çekerim )
  • en büyük gözgözz
    bana smileleri çağırın!
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Doğuş</i>
    <br />
    mewluth Brat de çok sağlam takdir ederim kendisini (yalnız önceki cümledeki "de" kelimesine de dikkatini çekerim )

Tamam dikkatimi çektin, şimdi de güdüle bakiim beni

Not:Alçakgönüllülüğün takdire şayan ve de şapka çıkarılası. [evlol]

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Doğuş</i>
    Mystique way hiç bilmiyordum bak...neredesin Karşıyaka'da...Ben Bostanlı tarafındayım...

Ev Egekent'te de.ben surekli Ksk de ve Bostanli'dayim.iyi oldu ya.yalnizlik cekme artik [frndsp][krl][bye][ngt][spr]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mewluth</i>

Tamam dikkatimi çektin, şimdi de güdüle bakiim beni

Not:Alçakgönüllülüğün takdire şayan ve de şapka çıkarılası. [evlol]

tamam güdülerim ama önce güdülemek ne oluyo onu bir öğrenmem lasım [krl]

alçakgönüllülük dersinden ben F'ledim hocam...hoca bana kıllık yaptı yoksa bilmediğimden değil [evlol]

mystique iyi oldu cidden.

RICHY gibi bazı kendinibilmezler[krl] bilsin ki Karşıyaka manzarası en iyi oralardan seyredilir o yüzden şanslısınız [clvr]

• Yaşasın Güzel izmir ve Güzel karşıyaka.

Bu arada doğuş yukarıdaki resimde sen neredesin göremedim seni [cptn]
  • selam Babudil,nasıl gidiyor üniversite ve proflarla aran :)

bahsi geçen resim mewluthun 19/12/2003 03:09:35 tarihli postu...

ne güsel şeysin ne yaman şeysin karşıyakalıııı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.