Şimdi Ara

karşıt düşünceden birini görünce direkt troll olarak yaftalamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 38 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-FA02F67BE (1 mesaj) iyi birisiydim (1 mesaj) meola147of (1 mesaj) Epsilon (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • insanlar üzerinde yaptığım yeni müthiş tespit.

önce ekşide sonra reditte falan gördüm bu durumu. önce bu durum sadece siyaset başlıkları için geçerliydi adam chpye ters düşen bişey söylediği an şak diye akpartili ilan ediliyordu

fakat sonra fark ettimki bu durum sadece siyasi olaylar için değil , her şey için geçerli. bir topluluk içinde herkesin kanıksadığı bişeye ters bi düşünce söylediğiniz an , sizin düşünceniz doğru olsa bile o adamlar tarafından direkt "troll" damgası yiyorsunuz

benim ise gelmek istediğim yer farklı. sizce bu adamlar bunu neden yapıyor? "troll" diyip işin içinden çıkmak daha mı kolay? yoksa gerçekten adamlar o kadar at gözlü ki gerçekten kendilerine aykırı davranan herkesi sırf ortamı germek için yorum yapan komik troller olarak mı görüyorlar? yani bu düşüncenin dışına kimse çıkamaz kafası mı var adamlarda. tartışanı anlarım , hatta çoğunlugu arkaya alıp tartışmayı da anlarım , fakat bu "troll" yaftalaması çok tuhaf bir olay, forumda konuya masaya yatırmak istedim bu konuyu.

|
    |

• konuyu açan kişi troll

• Bimden su al sat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA02F67BE -- 14 Ağustos 2021; 18:19:4 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hakikaten çok değerli ve kimsenin farkedemeyeceği bir tespit

tebrikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.