Şimdi Ara

Karşınızda Yeni Galaxy Z Flip! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
6.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Niye inatla böyle saçma sapan telefonlar çıkarıyorsunuz. Katlanmaktan başka bir özelliği olmayan taş çatlasa 3 bin liralık telefona niye 13 bin istiyorsunuz. Daha hayatı kolaylaştıran sezgisel teknolojiler, AR teknolojilerine vs yatırım yapın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sene sonra güncellemesi kesilecek telefon ve 13 bin tl 😃

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefonun hedef kitlesi parasının hesabını bilmeyen zengin godomanlar.
  • Böyle olmaz, 4'e katlananı çıkarsa alırız.
  • Bu Telefonu alacaklara tavsiyem şu linkteki vidyoyu izleyip almadan önce iyice düşünmeleridir.
    https://www.youtube.com/watch?v=bbAkY-Www40
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

çok iyi değil mi ya
    değil hatta berbat
  • pccommander kullanıcısına yanıt
    Yani adam telefonu aldı eğdi büktü ve sen de kötü olduğuna mı karar verdin?

Böyle saçma videolara prim vermeyin allah aşkına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pccommander

değil hatta berbat

Alıntıları Göster
    bunu izleyince benim de fikrim değişti. adam tırnağı ile bile kazıyor ekranı.
  • ekranı çok dandik.

• Bu telefonu alsam nolacak ki yine dhye girecem

O yüzden özenmiyorum awk

• quote:

Niye inatla böyle saçma sapan telefonlar çıkarıyorsunuz. Katlanmaktan başka bir özelliği olmayan taş çatlasa 3 bin liralık telefona niye 13 bin istiyorsunuz. Daha hayatı kolaylaştıran sezgisel teknolojiler, AR teknolojilerine vs yatırım yapın.

Ekran boyutunda taşınabilirlik engeline tosladılar. Ekranlar neredeyse 7" 'e dayandı. Sıfır çerçeveyle, çentikle, delikle falan 6" lere kadar bir şekilde idare ettiler. Ancak bunun üzerine çıkıp 8" 10" lere doğru yelken açabilmek için bir çözüm bulmaları gerekiyordu. Bu çözüm de katlanır telefon. Hem taşınabilirlikten odun vermeden olabildiğince büyük ekran sunmanın yegane yolu bu.
    Ancak bu sefer de cam sorun oluyor. Geleneksel gorilla glass bükülebilir değil, derken ikiye katlamaktan bahsediyorum. Bu yüzden bu telefonların ekranı cam değil polimer esaslı bir maddeden yapılıyor. İşte burada insanın aklına gelen soru şu: Çizilir mi? Görüntüyü bozuyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 21 Şubat 2020; 9:41:33 >

• afişte bile amoled yanığı var
  • Telefon güzel görünüyor ama Samsung Türkiyedeki servis anlayışını değiştirmediği sürece bu markanın hiç bir ürünü alınmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipli jeton kullanıcısına yanıt
    istedikleri kadar büyütsünler saçma sapan çözünürlükler ve en boy oranları olacak bu sefer ekranlarda. katlama izine bile çözüm bulamıyorlar daha. Bu teknolojinin en az 4-5 yılı var. bu sürede de istedikleri satışlar olmazsa rafa kalkar.
  • Google’ın modüler telefon projesi vardı keşke o bitirilmeseydi. Bundan daha mantıklıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

bunu izleyince benim de fikrim değişti. adam tırnağı ile bile kazıyor ekranı.

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pccommander -- 19 Şubat 2020; 14:53:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FyKy

Yani adam telefonu aldı eğdi büktü ve sen de kötü olduğuna mı karar verdin?

Böyle saçma videolara prim vermeyin allah aşkına.
    Eğip büküyor çünki dayanıklılık testi yapıyor ekranı kırılmayan telefonun arka kapağındaki cam kırıldı telefonu alacak olanlara fikir veriyor senin 10 12 bin tl lik telefonu alıp deneme şansın olabilir benim ve çoğu kişinin yok. ayrıca sen tamamını izlememişsin belli.
  • kuasudba kullanıcısına yanıt
    Snapdragon 855+ var. Nasıl amiral gemisi değil?
  • pccommander kullanıcısına yanıt
    1999 yılından beri cep telefonu kullanıyorum. 21 yılda bir sürü farklı telefon kullandım. Hiç bir zaman bu zorlanmaların 10'da birine bile maruz kalmadı telefonum.

Yapılabilecek tek dayanıklılık testi düşme testidir. Kusura bakmayın ama bunun dışındakiler kullanıcının mallığıdır.
  • Fiyat çok yüksek.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.