Şimdi Ara

Karşınızda Sony Ericsson Xperia Neo; 1 GHz işlemcili ve Android 2.3 destekli telefon (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
0
Favori
41.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bos bos konusup durmayın galaksiymis sony neoyla galaksiyi karsılastırmak bile hata kamera olayna gelelim galaksi 5mpiksel neo8 mp galakside super amoled ekran var neoda bravo0 engine teknolojisi kullanmış .süper amoletten kesinlikkle daha kaliteli+480*854 pixel ekran kullanılmış.DAha net görüntü vardır.galaxi 4 inc neo 3.7 inc olduğu halde 480*854 pixel ekran varaxi .

galaxi de de 480*800 pixek 4 inc ekranvar yutubtan izleyipte sacma sapan yorum yazmayın.suanda super amoledi geçmiş bi teknolozi kullanyor sony görüntü daha parlak daha net ben samsunguda cook nokyayıda çook sonyde cook kullandım suanda samsung wava 8500 kulanyom sunu söylüyüm sony erriksonun üstüne telefon tanımam neoyu elne al galaksiyide al kamerayı ekran netlini parlaklını bi karsılastır bakali sonyn farkını gör super amolette cektigin resmi yaklastırınca göruntu perdelesiyo bozulyo sonyde bozulmuyo samsungda ilk zomlamada perdelesiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bos bos konusup durmayın galaksiymis sony neoyla galaksiyi karsılastırmak bile hata kamera olayna gelelim galaksi 5mpiksel neo8 mp galakside super amoled ekran var neoda bravo0 engine teknolojisi kullanmış .süper amoletten kesinlikkle daha kaliteli+480*854 pixel ekran kullanılmış.DAha net görüntü vardır.galaxi 4 inc neo 3.7 inc olduğu halde 480*854 pixel ekran varaxi .

galaxi de de 480*800 pixek 4 inc ekranvar yutubtan izleyipte sacma sapan yorum yazmayın.suanda super amoledi geçmiş bi teknolozi kullanyor sony görüntü daha parlak daha net ben samsunguda cook nokyayıda çook sonyde cook kullandım suanda samsung wava 8500 kulanyom sunu söylüyüm sony erriksonun üstüne telefon tanımam neoyu elne al galaksiyide al kamerayı ekran netlini parlaklını bi karsılastır bakali sonyn farkını gör super amolette cektigin resmi yaklastırınca göruntu perdelesiyo bozulyo sonyde bozulmuyo samsungda ilk zomlamada perdelesiyo

aynen katılıyorum kalite =sony ericsson. 5 yaşında w810um var daha ilk gün ki gibi
  • 800-900 arasında bi fiyattan giriş yapmalı alternatif çok ve çok geç gelicek gibi duruyo Türkiyeye cihaz fanatikligin lüzumu yok herkez istedigini begenir alır neticede...
  • Geliş tarihi belli olsun artık.
  • Kullanan var mı arkadaşlar bunu ?
    Bende aldım hanıma ve bana ama bazı sorular varda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akman7322

quote:

bos bos konusup durmayın galaksiymis sony neoyla galaksiyi karsılastırmak bile hata kamera olayna gelelim galaksi 5mpiksel neo8 mp galakside super amoled ekran var neoda bravo0 engine teknolojisi kullanmış .süper amoletten kesinlikkle daha kaliteli+480*854 pixel ekran kullanılmış.DAha net görüntü vardır.galaxi 4 inc neo 3.7 inc olduğu halde 480*854 pixel ekran varaxi .

aynen katılıyorum kalite =sony ericsson. 5 yaşında w810um var daha ilk gün ki gibi

bendede 5 yıllık w810 var .taş gibi valla.tek bir hasar veya bozulma yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forever79

Kullanan var mı arkadaşlar bunu ?
    Bende aldım hanıma ve bana ama bazı sorular varda.

Ana konusuna sorun hocam:http://forum.donanimhaber.com/m_47289915/mpage_1/key_/tm.htm
  • quote:

neo yu bilmem de x10 un ekranı güneşte görüş yüzde 5 gibi birşey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatı merak konusu..
  • Ürünün TR İncelemesi:http://www.bilgiustam.com/sony-ericsson-xperia-neo-inceleme/

Fiyatı hala merak konusu.
  • İnceleme yazısında bir hata var. Neo da önde kamera var ama görüntülü konuşma YOK! Saçma sapan bir model olmuş oluyor dolayısıyla. Türkiyeye gelene kadar bu sorunu çözmezlerse kimsenin yanına yaklaşacağını sanmıyorum. Çünkü çok daha iyi rakipleri ile beraber girecek piyasaya.
  • Hocam sen eminmisin...durduk yere o kamerayı koymazlar oraya...ben takip ediyorum henüz satın alma sansımız olmadı resmi olarak gelmediği için...biraz mıncıkla belki bir yerden bir menü filan cıkar...
  • soneyericsson un tartışma forumu var.
    Konu ile ilgili arama yaptığınızda zaten oradan sonuçlar çıkıyor.
    Maalesef konu doğru.
    Android in böyle bir destek vermediğini savunuyorlar ama 2.2 sürümlü samsund galaxy s lerde 3g görüntülü görüşme oluyor.
    Sonuç olarak yok hocam bu özellik.
    Ya bi patch yada yeni androidle sürümü ile gelmesini bekleyeceğiz.
  • telefon cok güzelde 2100 kullanıyorum suan onu tercih etmem :P
  • quote:

telefon cok güzelde 2100 kullanıyorum suan onu tercih etmem :P

ne kadar boş ve gereksiz bi yorum.
  • sharpie kullanıcısına yanıt
    sanane ?

• the_dedektif kullanıcısına yanıt
    8 sene geçmiş mesajın üstünden :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 14 Şubat 2019; 10:37:37 >
  • sharpie kullanıcısına yanıt
    Arkadaş ,"Nekadar gereksiz ve boş bir yorum" yorumuna, 8 sene sonra, "Sanane" olarak gereksiz ve boş bir yorum daha atarak ,gereksizliğin dibine vurmuş.

• Bende Neo V vardı, 4 sene aralıksız kullandım. Sonra da kardeşime falan verdim, tabii onun elinde bir seneden fazla dayanamadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.