Şimdi Ara

Karşınızda Samsung'un yeni silahı : Galaxy S6 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.343
Cevap
10
Favori
26.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gereksiz yazilimlari silmeyi yeni akıl etti...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Site resmen ergen dolu. Adam haberi okumayıp, özelliklere bakmayıp direkt yoruma geçiyor.

Neymiş plastikse işe yaramazmış. Halbuki okumadan geçmese görecek ki kasa metal, arka taraf cam. Ama çamur atmaya geldikleri için klasik yorumla; Çöp deyip geçiyorlar.

• 32gb genelde yeterli ama microsd olmaması kötü
  • Ne zaman samsung forumuna girsem insanların söylediği iki değişmez şey vardı..

- Çıkarılabilir batarya!!!
    - Micro sd !!!

bunu diyen insanlar şimdi nasıl reaksiyon gössterecek acaba

• Maşşallah bu samsungun çıkardığı bütün telefonlar amiral gemisi oluyor

• Tam çin işi apple replikası bir samsung telefonu olmuş. Çerçevesi birebir iphone 6 dan kopyalanmış. Arka tasarımın cam olması ve CE0168 yazısı da iphone ve sony Z serilerinden kopyalama. Kısacası Samsung s6 adı gibi iphone 6'dan esintilerle karşımızda. Şu durumda HTC M9 her ne kadar M8 tasarımı ile gelmiş olsa da 20 mp kamera, 2840 mah batarya, 1080p 5" ekran, snapdragon 810 işlemci gibi iyileştirmeler ile samsung s6 tasarımına göre çok daha iyi olduğunu göz önüne alırsak şuan LG G4 ve Sony Z4 tanıtılana kadar alınabilecek en iyi telefon HTC M9 görünüyor.

• Note 4 kullanicisi olarak durust olmam gerekirse estetik acisindan s6 edge guzel bir cihaz s6 da oyle ama s6 nin bataryasi s4 den bile dusuk islemci optimizasyonu falan bir yere kadar goturur sonucta bir mah wh degeri var bu bataryanin o ne kadar yuksek olursa o kadar iyi
    sahsen ben note 4 u cok bekledim ve aldim ama bana kalda keske bataryasi 3220 degil de 4000 mah olsaymis

Bataryanin cikmamasi ve micro sd nin gitmesi ise hayati hata olmus
    sahsen samsung s4 de radyoyu kaldirdiginda cok sinirlendim keza su anda note 4 un bu eksisini sadece xperia z3 compact imda radyo olmasindan oturu hissetmiyorum

ama samsung bence yanlis yolda

• Ek olarak, Yekpare kasa istiyordunuz. Alın size yekpare kasa. Premium tasarım ve malzeme istiyordunuz. Alın size metal ve cam kasa.

Hem metal/yekpare kasa isteyip, hem de pil neden çıkarılmıyor diye sormak saçmalık değil mi?

Tek eleştirilecek nokta MicroSD kart yuvası olmaması. Onuda cihazın en düşük 32GB'lık kapasite ile satışa sunmalarıyla bir nebze olsun telafi etmişler.

Donanım zaten 2015'in en iddialısı. Note 5 gelene kadar da en performanslısı olacağı aşikar. Zira Snapdragon 810, Exyson 7420'den daha düşük performansa sahip. Hem M9, hem G4, hem de Z4 810 kullanacak. Bu da işlemci konusunda hepsinin S6'nın gerisinde kalmalarına neden olacak.

Tek merak edilen cihazların fiyatları. Aşırıya kaçmazlarsa S3 kadar olmasa da S4 ve S5'den daha fazla satacağını düşünüyorum.

• Hocam burada s4'e opengl 3.0'ı desteklemeyen eski nesil bir gpu koymalarına benzer bir durum var savunulacak bir yanı yok t-760 2k ekranlar için yaratılmış bir gpu değil maalesef.
  • Alpha veya A5in tasarımı daha güzel bence

• quote:

Orijinalden alıntı: PLATINIUM

S5 karşısında Z2 dolu doluydu. Samsung kazandı Sony kaybetti halk kaybetti.

İnanıyorumki z4 de mükemmeli iste sloganına uyacak ve dolu dolu olacak

Ama halk gidip Hamam böceği kılıklı samsung a basacak parayı, 14nm 20nm pil demiş ama 2500mAh pil 2K ekrandan bahsetmemiş

Z3 2 gün pil ömrü sunuyor Z4 tede bekliyoruz bunu Tek sorun iç dış tasarım ve mühendislik harikası cihazlar yapan sony ısınma için işlemci saatinin hızını düşürürse 0.1 ghz için bile olsa samsung daha hızlı m9 daha hızlıymış diyip onlara koşacak genel halk kitlesi BU MİLLET ALEV TOPU G3 Ü BENİMSEDİ SONY YAPSA SUÇ OLURDU

+999

• s10da çıksa adam olmuycak malesef
  • Ah şu alette stock Android olsa... Yine kullanıcılar rezil Touchwiz'e talim edecek.
  • Forumdaki zeka gerzeklik seviyesine kadar inmiş. Yazık değilmi ya. Neden yoruyorsunuz kendinizi? Hayır konferansı ilzemediniz bari 3-5 makale okusaydınız. Adamlar apple ile dalga geçti hala lg, sony, htc diyenler var. Apple ın veremediklerini bu firmalar mı verecek? Üstüne basa basa en iyi kelimesini kullanarak tanıttılar. Slak değil ya koskoca yöneticiler. Bence salaklık bu forumdaki yorumlarda. Birisi 2k şarj yer demiş ötekisi o pille olur mu? Demiş. Kardeşim kullanılan nanometreyi gelişen ekran teknolojisini bilmiyormusunuz? Adam diyorki 10 dk şarj 4 saat kullanım pil probleminizde kalmadı diyor. Hala çıkarılabilir batarya kem küm. Yazık ya. 32 gb kime yetmiyor. Daha gecen gun sd kartım note4 telefonumda iki kat fazla pil tuketimine sebep oldugu için cıkarttım. Bu mu yani? Birçok telefondada bu ve bunun gibi sorunlara sebep olabiliyor sd kartlar. Olmasın daha iyi. 16gb telefon çıkartır sd kart koymaz küfredersin ama 32 gb cıkartmış adamlar. Herkes hayran kalmış bizim forumdaki üstün zekalılar begenmemmiş. Bu her yıl olduğu gibi şuna işaret. Sony, lg, htc yi üst üste toplasan s6 seridi kadar satamayacak. Çünkü bizim forumdakiler beğenmedi. Demekki samsung başarmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: SERDARbdrm

Exynosa alternatif snapdragon SoC li model konmasinin nedeni 4G idi. Hic biryerde konu ile ilgili birsey gormuyorum. Bu 7420 4g destekliyor mu acaba bilen var mi?

Samsung artık yanına ilave ediyor modemleri. Cihaz LTE Cat. 6 destekliyor.
  • Allons-y kullanıcısına yanıt
    O zaman adreno 430 da uygun değil. Tek ,standart performansda mali 760 yokki.Pıyasada mp2 var,mp6 var,bu da mp8 olacakmış.Adreno 430 ile aynı performansı göstermesini bekleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: McLaren64

Ek olarak, Yekpare kasa istiyordunuz. Alın size yekpare kasa. Premium tasarım ve malzeme istiyordunuz. Alın size metal ve cam kasa.

Hem metal/yekpare kasa isteyip, hem de pil neden çıkarılmıyor diye sormak saçmalık değil mi?

Tek eleştirilecek nokta MicroSD kart yuvası olmaması. Onuda cihazın en düşük 32GB'lık kapasite ile satışa sunmalarıyla bir nebze olsun telafi etmişler.

Donanım zaten 2015'in en iddialısı. Note 5 gelene kadar da en performanslısı olacağı aşikar. Zira Snapdragon 810, Exyson 7420'den daha düşük performansa sahip. Hem M9, hem G4, hem de Z4 810 kullanacak. Bu da işlemci konusunda hepsinin S6'nın gerisinde kalmalarına neden olacak.

Tek merak edilen cihazların fiyatları. Aşırıya kaçmazlarsa S3 kadar olmasa da S4 ve S5'den daha fazla satacağını düşünüyorum.

Off screen kullanımda 810 dan daha hızlı olabilir ki orada bile fazla fark yapamaz. Zira tamamen aynı tasarıma sahip 810 ile. Bir kaç ince ayar vs. ile % 5-10 geçebilir 810'u. Ama bunun ne önemi var? Zira cihazı off screen olarak sadece benchmarklarda kullanabiliriz. Gerçek kullanım deneyimi on screende yaşanır. On screende Full HD çözünürlüklü HTC M9 karşısında zerre kadar şansı yok. Z4 ve G4 hangi çözünürlükte gelecekler bilmiyorum ama Sony ve LG de zerre kadar beyin varsa 2K saçmalığı ile Samsung gibi cihazlarını mundar etmezlerse; Samsung Galaxy S6 performans konusunda en geride kalabilir. Hatta iPhone 6 ve 6 Plus ile bile baş edemeyecek muhtemelen o saçma çözünürlük yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus78 -- 1 Mart 2015; 23:31:45 >

• Samsung bu sene bana göre cidden büyük atılımlar yaptı s serisinde özellikle edge ayrı bir güzel olmuşta fiyatı biraz düşündürücü hele taksit olmayınca
  • Samsung, S6 ile kendi ölüm fermanını imzaladı bence. Hadi geçmiş olsun.

• kamera çıkıntılı ama önündeki cam 1mm kadar geride yani kamera yüzeyle temas etmiyor arkadaşlar inceleme videolarına bakarsınız net görünüyor
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.