Şimdi Ara

Karşınızda: iPhone 5S... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
955
Cevap
8
Favori
34.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • apple hala marka satiyor gerisi hikaye, tamam cihaz kimine gore daha sik isletim sistemi stabil donanimi verimli kullandigindan daha akici vs ama herseyin de bir makul fiyat araligi olmali, elinizden kaysa yere dusup dagilacak bir cihaza 2bin ustu paralar vermek bence gosteris ugruna enayilikten baska birsey degil, eve para verilir omurluktur arabaya verilir can tasir hadi bilgisayara da verilir is yaparsin hiz zaman muhimdir ama ozel anlamlar katilsa da sonucta 500-600 liralik telefonlarin yaptigindan insan hayatini cok da farklilastiracak seyler yapmiyor bu aletler, ustune en fazla 6 aya da eski model oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wilkommen

quote:

Orijinalden alıntı: erknscma

Telefon donanım olarak gerçekten başarılı ama apple neden ısrarla ekrani buyutmuyor anlaşılır gibi değil.Yeni ios 7 ile androide kaptırdığı müşterilerini geri kazanabilirler,en azından yenilerini kaybetmezler ama ekran ekran ekran...

İşin bütün esprisi tek elle kullanmak

İki eli kullanmak günah mi

• quote:

Orijinalden alıntı: dafuq

Şimdi amerikaya gittiğimde iPhone 5S 16GB: 649 Dolara alsam extra ne parası ödeyeceğim türkiye ye gelirken ?

Max 700 dolar olur
    Hatta bazi sehirlerde vergi yok onlarda direk 650 ye alirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tırt, ip5 ve 6.1.4 ios ile devam...

• quote:

Orijinalden alıntı: adogs

kimse de dememişki ulan bu adamlar parmak izi okuyucuyu niye home tuşuna koymuşlar. mecbur o tuşa basacaksın sen istemesende parmak izini alacak haberin bile olmayacak ve dahası adamlar aradıkları bir kişiyi o farkında olmadan yerini bulacakalar. M7 ise ayrı bir takip cihazı olmuş senin nerede olduğunu ve ne yaptığını an be an takip edebilecekeler dahası katıra binsen onu bilecek adam. bugünlük bu kadar komplo yeter :D

ilk iphone la başlamıştı zaten bu, şimdi parmak iziyle devam ediyor, pasaport için parmak izini alıp nasıl bahane edip fişlemeye başladılarsa, bundan sonra da devam edecek, ya Nokia 1110 kullanıcaz ya da akıllı telefonlar ile teknolojinin nimetlerini kullanırken izimizi de bırakmış olucaz...
  • 3.000 TL olmasını yadırgayanlar var
    5S Piyasaya 2.500 ile satışa çıksa 5'i satamazlar bu yüzden başlangıç fiyatı olarak 3.000 belirlemişlerdir. Ayrıca 5S için aylarca bekleyen kişi çıktıktan 1-2 ay daha bekleyebilir. Eğer bekleyemiyorsa, Operatörlerden 32 ay ödeme ile alabilir

• İphone 5s' in kasa kalitesi ve malzemesi 5 ile aynı mı olucak acaba dün tanıtımda göremedim, tasarımı aynı zaten ona lafım yokta malzeme kalitesi çizilme deformasyon yönünden iğrenç bir malzemesi var iphone 5' in eğer 5s de o şekilde olursa hiç çıkmasın daha iyi.

• Tamam bir kaç özellik eklemişler iphone 4-4s ve diğer marka model telefon kullanan kişilerin geçmesi mantıklı olabilir. Ama iphone 5 kullanan birinin geçmesi ne kadar mantıklı dır tartışılır desem de ülkemizde büyük bir kesimin geçeceği kesin..Bende iphone 5 kullanıyorum samsung a geçeçektim ama arkadaşımın samsung teknik servisiyle yaşadığı sorunlardan sonra vazgeçtim.

( iphone larda çektiğiniz resimin tarihini gösteren bir aplication varmı ? HAni şu diğer telefonlarda resimin özelliklerine girince her şeyi gösteriyor ya o tarz birşey ? )

• quote:

Orijinalden alıntı: veteriner69

Her çeşit ve marka telefon kullanmış biri olarak söylüyorum: 4 " ekran artık yetetsiz. En azından benim açımdan.

turkcell e 800 lira fazla verene kadar getirene 300 lira fazla helal olsun, 1800 liram hazır
  • Millet 5 i satmaya başlasa da uygun fiyata 2.el 5 düşürsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltrAslan MCMV

İphone 5s' in kasa kalitesi ve malzemesi 5 ile aynı mı olucak acaba dün tanıtımda göremedim, tasarımı aynı zaten ona lafım yokta malzeme kalitesi çizilme deformasyon yönünden iğrenç bir malzemesi var iphone 5' in eğer 5s de o şekilde olursa hiç çıkmasın daha iyi.

4s bile hala 1800 lira 5s de 2400 olur bence
  • Bununda kasası soyulmasında çin çakması telefonlar gibi

• çevremde bir şekilde iphone kullanmamış, kullanamamış, bir kaç arkadaşımın, inatla ya da anlayamadığım bir eziklikle iphone ları kötülediğini biliyorum da bu kadar donanım-teknoloji bilgisine sahip insanların bir arada olduğu bu forumda hiç kullanmadıkları iphone hakkında bu kadar acımasız ve basit yorumlar yaptıklarını EZİKLİĞİN her yerde olduğunu gösteriyor.
  • ne zaman iphone 4s oyunları açmaya başlamassa o zaman yeni sürüme geçilir. 4s ve 5 kullananların geçmesine gerek yok diye düşünüyorum boşa masraf onun açıp 4sin açamadığı hiçbir uygulama yok.
  • Her çeşit ve marka telefon kullanmış biri olarak söylüyorum: 4 " ekran artık yetetsiz. En azından benim açımdan.

• Her zaman iphone nib yeni telefonunu büyük bir heyecanla beklerdim ama bu sefer çok büyük hayal kırıklığı yaşadım 6 yıldır iphone kullanıyorum galaxy s4 aldım memnun kalmadım sattım sanki s4 ü yakalamadı daha ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Exciting Bad Boy

Galaxy Note 3 yerine bunu satın almak resmen enayilik.

- Marka olarak Samsung'u sevmeyenlere,
    - Os olarak Android'i sevmeyenlere,
    - En önemlisi o büyüklükte cihazı sevmeyenlere

komple enayi dedi ve +28 beğeni aldı...

Ne desem bilemedim gerçekten.
  • y.dışında ucuz ulduğu halde, bu ülkede aşırı kâr amacı ve vergi dolayısıyla çok pahalı satıldığı halde bu telefonu alanlar, bilerek ve isteyerek, kendi isteğiyle kazıklanmayı istemiş kişilerden başkası değillerdir. hiçkimse almasa, fiyatlar innanılmaz derece düşerdi.
  • Şu ergenleri anlamıyorum leğen plastiği olan samsung'un neyini savunuyorlar? SGS4 bile kasarken...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.