Şimdi Ara

Karşınızda: iPhone 5S... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
955
Cevap
8
Favori
34.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple bu sefer parmak izlerini kendi sunucularinda degil direk ciainkilerde saklayacakmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

İmza yok barnak bassak?

Çatır çatır satacak iki modelde boşa çenemizi yormayalım. Önceki yıllarda da hep aynı teraneydi ne hikmetse adamlar sattılar.

Sonunda bu gerçeği kavraman güzel.

Steve gideli firmaya daha sıcak bakar oldum.

• Sizin parmak izinizi ne yapsın NSA midir FBI mıdır her neyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dafuq

Şimdi amerikaya gittiğimde iPhone 5S 16GB: 649 Dolara alsam extra ne parası ödeyeceğim türkiye ye gelirken ?

115tl kayıt oarası ödeyeceksin. yoksa türkiye ye girdikten 15gün sonra telefonun kapanır. hat takmazsan wifiyle filan kullanırsın ama hat taarsan açılmaz.
    ayrıa 50tl turkelle simkilit açması için ödeyeceksin.

ayrıca bunları yapmak için son 30gün içinde türkiye ye yurt dışından gelmiş birisinin pasaportu lazım. o kişi ile geldi diyceksin. o kişi sen değilsen, yanında pasaportla beraber o kişiyide götürmelisin.
    ayrıca kaıt yaptırdığın pasaport sahibinin üzerini son 2yıl içinde kayıt yaptırılmış hiç bir telefon olmamalı. kayıt ettirdikten sonrada 2yıl boyunca hiç kayıt yaptıramayacak.
  • telefon almanın tek amacı oyun oynamak olamamalı.akıllı telefonun belli başlı amaçları konuşmak ve sms'in yanında müzik,kamera,internet,mail,sosyal medya takibi ve gps.bir uygulamayı 2sn hızlı açınca hayatımızda ne kolaylık sağlıyor?dürüst olmak gerekirse iphone4/4s performans konsunda her türlü ihtiyaca cevap verirken en büyük şikayetler 3 nesildir ihmal ediliyor.ekranı büyümeyeceksen kasanı ufalt,kasanı ufaltmayacaksan bataryanı büyüt,bataryanı da büyütmeyeceksen içine radyo ve nfc sığdır.piyasadaki amiral gemilerinden 4 kat az pixel sunarken performanslıyım da demesin komik oluyor.5S'te hayran olunası birşey görmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 11 Eylül 2013; 11:24:06 >
  • Ne çıkarırsa çıkarsın ıphonenun elinize aldıgınızda o güven verici hissi diger telefonları geride bırakır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fottoman

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

quote:

Orijinalden alıntı: Fottoman Direk FİŞLEME !!! kim ne derse desin 600 milyona yakın kredi kartı adres ve kimlik bilgisini NSA siyonlarına verdiği gibi parmak izini de verecek . Devletlere bile satacaklar millette heee heee yeni iphone diye üstüne atlasın :) Telefona kimsenin bişey dediği yok gerçekten güzel ve hafif aynı zamanda tek elle rahatlıkla kullanılıyor büyük ekranlara nazaran ancak bu parmak izi işi karıştırdı Steve de bu yüzden yediler öldürdüler siyon şerefsizleri firmayı haberalma teşkilatı adına yönlendirmelerine engel olmasın diye .
    Bilgiler Apple serverlarına gitmeyecek iCloudda depolanmayacak diye özellikle söylendi. Bunun aksini yaparlarsa kimse güvenlik nedeniyle Apple ürünlerine yanaşmayacaktır.

Tabi canıııııım verirlermi hiç :) vermeyecez dicekler tabi uyanın kardeşim mantığını çalıştıran anlar zaten
    biraz araştırın Wozniak kimdir ?

Wozniak şu an Apple çalışanı değil.

Ayrıca Apple cihazlarını kıran kodlarını kurcalayan developer/hacker'lar var.
    Böyle bir şeyin varlığı ortay çıkar ve buna cesaret edemezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

-hala 1440mah batarya ile 1 günü zor çıkaran bir telefon
    -hala 640p ekran
    -hala 4"e rağmen aynı uzun kasa
    -hala radyo yok

biraz gelişmiş kamera,biraz gelişmiş işlemci için mi bu tantana?çok klasik

+ nokta...
  • Çok gereksiz olmaya başladı.

Tamam 1 cigolayt çok iyi. Hatta iyinin de ötesinde. Parmak izi okuyucu da öyle. Hatta en çok benim işime yarar herkes telefonumu istiyo.

Ama bir de şöyle bakmak lazım; 8mp kamera hala.. Ekranı bana küçük geliyor.. Parmak izi okuyucu olan home tuşu illa ki bozulucak. Ona da mı kolonya dökelim?

Yani diyorum ki.. 6'da da inanılmaz birşey gelmez ise ben gidiyorum samsung'a..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün gibi hatırlıyorum iphone 4 ve galaxy s çekişmesi vardı.burada iphone kullananlar yok efendim retina ekran ppi değerine bakacaksınız yok 4 inç telefon çok kaba insan eline en uygun ekran 3.5 diye söyleniyordu.şuan ise full hd ye gerek yok diyen ve ekranın 4 inç olmasını savunanlar görüyorum.

Parmak izine gelince Amerikan hükümeti isteyecek ve apple bunu vermeyecek güldürmeyin.1 yılda kapatırlar apple'ı siz ne zannediyorsunuz bu işleri.bu işler böyle hükümetlere hiçbir firma karşı koyamaz.amerikada böyle bir fırsat varken değerlendirir ki belkide birlikte karar vermişlerdir bu teknolojiye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmarFar

ios'un source kodları neredeyse tamamiyle kapalı, hal böyleyken işletim sisteminin ne yapıp ne yapmadığını denetleyebilmek mümkün değilken, parmak izlerinin birer kopyasının kimlere gönderildiğini asla bilemeyiz

Daha önce konum bilgilerinin log tuttuğu ortaya çıktı ve o dönemde ortalık ayağa kalktı.
    Sırf onun için ayağa kalkıldıysa böyle bir hata çok ciddi sorun olur.

Hacker'ların dikkati ilk o bölge üstüne kayacaktır. Kimse merak etmesin.

• #hometuşubitmiş
    #stevejobsölmüş:(
    #iphonebitmiş
    #iPadbitmemiş
  • Milyonları cebedecek özellik vardı noldu o

• yenilikler hoşuma gitti özellikle M7 ve parmak izi okuyucusu. fiyat 2000 tl'ye kadar olursa alınabilir.
  • Ertify kullanıcısına yanıt
    Note 3 te de 4k var.64 bitlik birim Full hd 30 Fps yerine 4k 30 fps çeksinde görelilm
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

bilmesek yutturacan ha, kendini kandırma

Orada yazıyor her şey.

6 saatlik aktif kullanım ve 1 gün 8 saat bekleme süresi. Kalan şarj %41, şu anda %40 olmuş mesela. Photshop'tan anlamam. Çok istiyorsan gel göstereyim.

Bu arada;

3G: Sürekli açık
    Wi-Fi : Sürekli açık
    Konum Servisleri : Daima açık
    Güncellemeler: Daima açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus78 -- 11 Eylül 2013; 11:37:27 >
  • İphone5 in üretimden kalkmasıda nedemektir 2,300tl verdigim telefon şimdi üretimdenmi kalktı ? 4s satılcak benım daha 9 aylık telefonum üretimden kalkıcak öylemi ? Samsung'dan iphoneye geçmiştim stabilitesinden tutunda herşeyiyle memnundum.. Askere gittigimde satmaktansa kız kardeşime vericem İphonemi ama şunu söylemek isterimki telefon meraklısı biri olarak ben döndügümde Samsung!a geçmeyi planlıyorum kesinlikle..

• arkadaşımda note 2 var, adam daha rehberi açarken telefon kasıyor diyor. Kocaman pili var ama oyun oynarken 1 saatte bitiyor.

Geçen tren yolculuğunda aynı anda oyun oynamaya başladık. 1 saat sonra bununki bitti ben ip5 ile 7-8 saat daha oyun oynadım.

Bütün otoriteler ios ün en mükemmel şey olduğundan emin. 3-5 tırt adam bunu değiştiremez!!
  • 4S'e devam. Telefondan oyun oynama gibi bir alışkanlığınız yoksa ister 64-bit işlemci olsun, ister 10 kat fazla işlem kapasitesi olsun durup dururken ve elinizdeki cihaz takır takır çalışmaya devam ederken bunu almanın bi anlamı yok. 4S'imde ios7 GM gayet akıcı çalışırken değiştirmeye gerek yok. Hoş ki, konsollar, pcler, dev ekran tvler dururken evde oturup 4 inch cihazda oyun oynamak için para verecek adamın aklından şüphe ederim.
  • Bi S4 değil

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.