Şimdi Ara

Karşınızda Huawei MateBook D15 | AMD Ryzen'li ve şık tasarımlı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
6.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yazılımı gerçekten efsane. Tek tuşla BIOS dahil sürücü güncelleme vs.

Tabi biraz daha gelişecektir. BIOS'u bile arayüzü farklı. Tek aynı olan sanki Windows. Gerisi başka dünya gibi alet.

Açılış hızı inanılmaz. Dün format atıp Güncel 2004 windows 10 sürümü kurup güncelledim. Kendi yazılımı tüm sürücüleri yükledi.

Sitesinde doğrudan sürücü indirmeyi bulamadım. Önce bir başka siteden Wİfi sürücüsünü indirdim. Gerisini PC manager yazılımı halletti. 2 haftada da 500TL zam yemiş. 4499 TL' ye son anda almışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 13 Eylül 2020; 21:54:18 >
  • 25 dakikada yüzde 85 şarj ediyor. Bu sizce anormal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLordMan

25 dakikada yüzde 85 şarj ediyor. Bu sizce anormal mi?

hocam sizin için test ettim. %18 de şarja taktım 1 saat 30 dk. da tam şarj oldu. ama bu süre zarfında da ekran hep açık kaldı. kullandım yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seperatex -- 30 Eylül 2020; 0:57:46 >
  • Mühendis olarak solid autocad tabanlı kullanım da işimi görür mü bu laptop. Kullanan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asyagrafik

Yazılımı gerçekten efsane. Tek tuşla BIOS dahil sürücü güncelleme vs.

Tabi biraz daha gelişecektir. BIOS'u bile arayüzü farklı. Tek aynı olan sanki Windows. Gerisi başka dünya gibi alet.

Açılış hızı inanılmaz. Dün format atıp Güncel 2004 windows 10 sürümü kurup güncelledim. Kendi yazılımı tüm sürücüleri yükledi.

Sitesinde doğrudan sürücü indirmeyi bulamadım. Önce bir başka siteden Wİfi sürücüsünü indirdim. Gerisini PC manager yazılımı halletti. 2 haftada da 500TL zam yemiş. 4499 TL' ye son anda almışım.

çok iyi almışsınız , Dün 6299 TL'ye sipariş verdik

• Dolar harici, gereksiz bir şişkinlik var. Uzaktan eğitim nedeni ile fırsatçılıktan başka bir şey değil bu pahalılık. Yazık.

• 2 aydır kullanıyorum notebook'u. Ryzen 5 3500u ve Vega 8 şimdiye kadar üzmedi. Premiere pro'da falan oldukça rahat çalışabiliyorum. Aynı zamanda samsung m2 ssd'si de 3500 okuma hızıyla bilgisayara güzel hizmet ediyor. 4500 tl civarlarındayken 10/10 fiyat performans ürünüydü ama şimdilerde 8 bin liralık fiyatı epey düşündürücü. Yine de alınabilir bir seçenek diyorum. Biraz daha bütçe ekleyebilirseniz ryzen 4 serisi ile gelen modellere bakın tabii ki. Aradaki performans farkı gerçekten epey yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Verstappen -- 24 Aralık 2020; 12:48:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verstappen

2 aydır kullanıyorum notebook'u. Ryzen 5 3500u ve Vega 8 şimdiye kadar üzmedi. Premiere pro'da falan oldukça rahat çalışabiliyorum. Aynı zamanda samsung m2 ssd'si de 3500 okuma hızıyla bilgisayara güzel hizmet ediyor. 4500 tl civarlarındayken 10/10 fiyat performans ürünüydü ama şimdilerde 8 bin liralık fiyatı epey düşündürücü. Yine de alınabilir bir seçenek diyorum. Biraz daha bütçe ekleyebilirseniz ryzen 4 serisi ile gelen modellere bakın tabii ki. Aradaki performans farkı gerçekten epey yüksek.

Cihaz çok iyi çok memnunum özellikle ekranı çok hoş. Sizden bir hafta önce 3800 almıştım.

Simdi en ucuz 6300 ama ülkedeki dandik kur ve tutan bir ürün olunca çifte darbe aldı

Neyse bu cihazdan sonra tablettini de aldım Huawei matepad pro çoook iyi iyiki Apple air 4 almadım

• Merhabalar,

bende yeni aldım ryzen'lı huawei . Kullanıcılara bir şey sormak istiyorum. Tasarımı şık çok beğendim bu arada.

Pil konusunda nasıl davranmalıyım ?

sağlık için yuzde 70 diyor programında, bu kısmı açmalı mıyım ?

başka dikkat etmem gereken bir nokta var mı ? şarj adaptörü kablosu çabuk dağılacağa benziyor

Karşınızda Huawei MateBook D15 | AMD Ryzen'li ve şık tasarımlı
  • Bu sabah ofise geldiğimde bu manzarayı görene kadar ben de her yönden çok mutluydum. Olay şu klayvenin bulunduğu yerde kameradan sağ kasa bitimine kadar içe doğru bükülme var. Enterasan değil mi? Yani sırtımda taşırken yamulma olsa dışarıya doğru olması gerekirken içeriye doğru büyülebilen bir laptopa sahibim.

4 ay kadar önce Huawei Mavibahçeden almıştım. Markanın ürünlerini kullanmayı seviyorum. (mate 20 lite, p smart pro, p30 pro, watch gt2, matepad pro deneyimledim)

Pazartesi günü aldığım yere götürüp garatniye vereceğim. Umarım değişim veya çözüm sunarlar.

Farkettiğimde video çektim ama sona doğru esnemesi ve ne kadar yamulduğu belli oluyor.

• durum nedir, merak ettim ne yaptılar ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.