Şimdi Ara

Karşınızda Huawei MateBook D15 | AMD Ryzen'li ve şık tasarımlı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
6.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D15 almayi dusunuyorum da var mi kombo kampanya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en uygun fiyata kampanyalı nerden bulabılırım.

• Arkadaşım tasarım dizayn ve fotoğrafçılıkla ilgileniyor ben bunu önerdim ama daha güçlü olur diye kasa toplayalım diyor bunun muadili masa üstü işlemci ryzen kaç oluyor yada bu dediğim işler için yeterli olurmu

• rambocuk kullanıcısına yanıt

BENCE EN UCUZ İ7 BAK BU BİLGİSAYAR GÜNLÜK KULLANIM İÇİN İNTERNET FİLM VS BİRDE UFAK CAPLI LOL FALAN OYNATIR.

VİDEO İŞLEMEK İŞLEMCI GUCU GEREKTİRİR EN AZ 16G RAM İ7 İŞLEMCİ AL

• Bu arada pc aldım annem için ekranı güzel pikseller gözükmüyor. ssd samsung evo 3600 okuması var çok hızlı. pc hızlı 8 çekirdek var. amd yapmış bu sefer.

bende msı gl63 modeli var içinde i7 8750h 12çekirdek işlemci var. ekran olarak huawei 1 tık daha iyi renk açısından panal ıps değil acısıda kötü tam karsıda oturmak gerek msı. pıksel yoyunluğu çok iyi. günlük kullanımda fark yok. ısınma var ilginç 2 bakır bakır daha koysalar güzel olurdu msı o yönden çok paşarılı. kasa güzel. klawye fena değil. msı çok iyi o konuda. keşke ısıklı olsaydı. ısanma derken ıslemcı devereye girince oluyor. bıraz zorlamak gerek. okadar onemli değil. bence fiyat performans ürünü.

yazılımı çok iyi. güncellemeleri otamatik yaptı.

şarj kablosu çok kısa saçmalık. 1.5 metre en az 2 olmalıydı. bende var aslında ama bu kablo 3.5 amper bendeki 2 amper muhtemelen sarjda sıkıntı. bu kablo 1 yıla bozulur gıbı

kısacası güzel alet 3900 aldım ben 1 gün erken alsam 3800 du. neyse buna şükür 3500 olmuş alet huawai shop zam yapınca diğer satıcılar da coşmuş

• d14 modelini aldım cidden cok küçük ve bi okadarda çok güzel bir ürün numpad yok ama sankı varmıs gibi ellerim tuslara gidiyor

ort film izlerken 5 saat kadar gidiyor jarj bana yetti arttı ekranı baya güzel magzadam okadar leptop kullandım bundaki ses sistemi benı baya tatmin etti

• ses bana kötü geldi. msı o konuda aşmış. çok vasat tok değil tiz bır sesi var. tek sevmediğim özelliği ses bence

• quote:

Orijinalden alıntı: diabl0

ses bana kötü geldi. msı o konuda aşmış. çok vasat tok değil tiz bır sesi var. tek sevmediğim özelliği ses bence

leptopları o konuda eleştirme hacım dogru tiz sesi var ama evde 2.leptop var misal yataga koyunca ses keseiliyor hiç gelmiyor bu modelde bariz avuç içi kare hopörlör takılı gibi ses veriyor

• diabl0 kullanıcısına yanıt

sağ ol ryzen 3600 lü sistem listesi yaptık ona fiyat bakıyor arkadaş

• Ryzen 2020 versiyonu ne zaman çıkacak ?

• 4.nesil ile güncellesinler artık

• Merhabalar. Bu laptopun Adobe illüstratör, Photoshop vb grafik programlarında ve Java, Php, Android Studio gibi dillerde performansı nasıldır?

Alırsam Vodafone'dan 12*450 toplamda 5400 liraya geliyor. Daha sonra satacak olursam çok değer kaybeder mi, yada dolar artmaya devam ederse fiyatı artar mı?

• Ürün güzel bir ürün İzmirn sıcağında bile hem şarj olup hemde LOL oynarken en yüksek 77 dereceyi gördüm. Şarj dolu iken LOL oynadığınızda ise en yüksek 66 dereceyi gördüm. laptop un kasası küçük ve hızlı şarj özelliği olduğu için , şarj esnasında ısınma normal. Lopta lol oynarken 66 derece görmek hele böyle küçük kasalı bir laptopta mükemmel birşey.Mesela benim MSI 9750h işlemcili ve coller bost u açmazsanız 96 dereceleri görüyor.açarsanızda 85derece falan. LOL de 90-130 fps alabiliyor.Baya başarılı buldum. Tek eksik yanı IPS ekran olduğu için IPS glove bir msi bilgisayara göre biraz daha fazla. Fakat bu fiyata göre takıntı yapmazsanız idare eder. Ben komple siyah ekran açıp kontrol edene dek anlamadım.

• Fp orani yuksek fakat ramlerin entegre olmasi ilerisi icin buyuk sorun. Ram upgrade edemeyecegim pc almam acikcasi.

• RAM 8 OLMASI YETİYOR. bende msi game serisi var oda 8gb ve cayır cayır oynatıyor sıkıntı yok. bak onuda 1,5yıldır aktif kullanıyorum. bunun pc tek soru ısınma faları sogutucu boruları cok ufak. lol da bile alev gibi yanıyor. birde ara ara hızlı gecişlerde yırtılma oluyor. hızlıca haritanın diğer ucuna bakarken. birde saj kablosu çok kısa

• sadiyu S kullanıcısına yanıt

atma şaban bende de ims gl63 var msn 65 dereceyi gecmez lol da ayrıca msi fan bile açmıyor lolda. 2. olarak 1050ti en yuksek ayarda 200fps yaklasır zorlamaz bile cs go 150 fps.

cooler acmana gerek yok. huawei su an yanıyor ellenmiyor bile. belki, sarja takılı o yuzden olabilir

monitörler yakın ips açı olarak msı tepkime olar avantajı var.

kasa olarak bence huawei daha kaliteli msı mentesesının üstü açıldı garanti yolcusu şu an işlemci olarak bence i7 8750h karşılaştırman hata. i7 işlemci efsan 12çekirdek var. ve işlemde çok daha kaynak kullanıyor. bence kulvar farkı çok.

huawei nın şarj suresi iyi işlemci kullanmazsa. birde yazılımı çok haşuma gitti bir tusla guncelleme tel bağlanma falan.

• unuttuğum birşey var msi 8-10bin alet huawei bence fiyat performans ürünü amd razan 5 işlemci olarak çok iyi zaten 8 çekirdek başarılı. kesinlikle alınr. benim için en önemli şey tasarım ve ekran kalitesi ikiside bu notbookta var. sorsanız şimdiki aklım olsa msı alırmıydın diye hayır macbook pro alırdım. bütçe sınırım varsada huawei. zaten aldım da çok ta memnunum. inanın msı sadece oyunlarda aratıyor. günlük kullanımda ikiside aynı. hatta ips panelde açı problemi olmadığı için daha keyifli. parmak izi sensörüde 10 numara olmuş.

• Gerçekten kaliteli cihaz. Eşime aldım.

Fan sesini duymadım. ŞArj sırasında sol bölüm ısınıyor. Oldukça normal nitekim fazlasıyla ince body.

Kasa aliminyum olmalı. Ben kalitesine ve işçiliğine hayran kaldım. Markanın çeşitliliği artmasın öyle zibilyon adet.

3 / 4 ana kulvarda tekil cihazı olsun mis. Bu fiyat bandında diğer highend markaların cihazını katlar.

• Merhabalar. Bu Laptop u aldım ancak kurulumdan sonra kapattım şimdi açılmıyor. Neden olabilir. Power tuşuna uzun süre bastım, sarj ettim, ekran parlaklığı açık.. Başka ne olabilir?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.