Şimdi Ara

Karşınızda Dünyanın En İyi Sihirbazı : Dynamo (2. bölüm eklendi) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
33
Favori
17.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatality1907

quote:

Orijinalden alıntı: Alpcan Aksoy

quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

beyler yapmayın gözünüzü seveyim şu videodaki adamın cidden yapabileceği tek şey kartları havaya fırlatmak. gerisi kamera ve dublor etkisi.

tamam.

senin aklın ermez bu işlere alayı kandırma. adamın dediği gibi hepsi dublör herşey kurmaca. internette gördüğün herşeye inanma evlat.
    sen şimdi bunlarada gerçek dersin.

http://www.izlesene.com/video/kadini-ikiye-boldu/6076
    http://www.youtube.com/watch?v=hY_rxvR4gcA

video yu izleyip te adamı anlayamayan tek kişisin heralde.adam diyor ki, çocukken bunları yapıp meşhur oldum... 2004 te bir tane kamera alıp video ya çekmeye başladım, internette de meşhur oldum diyor.sen de gelmiş dublördür şudur budur diyorsun...

• Bulunsun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatality1907

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

beyler yapmayın gözünüzü seveyim şu videodaki adamın cidden yapabileceği tek şey kartları havaya fırlatmak. gerisi kamera ve dublor etkisi.

tamam.

senin aklın ermez bu işlere alayı kandırma. adamın dediği gibi hepsi dublör herşey kurmaca. internette gördüğün herşeye inanma evlat.
    sen şimdi bunlarada gerçek dersin.

http://www.izlesene.com/video/kadini-ikiye-boldu/6076
    http://www.youtube.com/watch?v=hY_rxvR4gcA

video yu izleyip te adamı anlayamayan tek kişisin heralde.adam diyor ki, çocukken bunları yapıp meşhur oldum... 2004 te bir tane kamera alıp video ya çekmeye başladım, internette de meşhur oldum diyor.sen de gelmiş dublördür şudur budur diyorsun...

video çekmekte ne var? bende bir tane video çeker herkesi kandırırım. aref deki hilelerini hatırlarsan adamın studyodan çağırdığı adamlar kendi adamlar önceden kurguluyolar kamera önünde oyuncu gibi oynuyorlar. olayın hepsi bu.

• mesajım bulunsun
  • eyzübis
  • 14.23 e dikkat, kartı sallıyor ve tesadüfe bakın ki kart bi ara kameranın dışına çıkıyor ve imza değişiyor :) yüksek ihtimalle heriflerin hepsi ayarlanıyor önceden.

edit : ek olarak 16.35 e dikkat, telefonu yere atıyor, artık kesin eminim herifler önceden ayarlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Never Trust -- 4 Mayıs 2012; 2:10:33 >
  • Gece gece tv'de hiç güzel birşey yoktu bende salonda yatıyorum tv başında uyurum diye ama nafile, şimdi bunu görünce aha dedim tam benlik bir program. Bunu izleyerek vakit geçiririm artık, paylaştığın için sağol dostum

• 37:35ten sonra bi izleyin var bu işte bi iş ama çözemedim :D
  • Hayatımda öğrenmek istediğim tek sihir şu telefonu şişeye sokmak başka da bir şey istemiyorum :D
  • mesajim bulunsunnn
  • abi adam havda durdu ya daha napsın oha lan
  • daha önce izlemiştim sanki gerçekten muhteşem.
  • sağlamdı
  • ohaaaa :D BU ADAM RUHUNU ŞEYTANA SATMIŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xchampionx -- 4 Mayıs 2012; 3:11:14 >
  • bulunsun
  • 30.15 de iki çiftten birinin elini yakıyor diğeri hissediyor ..orda yaktıkdan sonra ilk önce sol avcunun içini kaşıyor ama bir sonraki görüntüde(30.57) sağ avcunun içini kaşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grozny -- 4 Mayıs 2012; 5:09:36 >
  • şu adamı nasıl sihirbaz olarak nitelendiriyorsunuz anlamadım. ciddi ciddi savunanlar var bir de çok iyiymiş başarılıymış. bu adamın yaptığı şey lebron james in atış yaptığı reklam ile aynı. bu kriterlerde değerlendiriyorsak lebron daha iyi zaten
    yalandan şaşıracak elemanları topla. videoları editle. al sana en iyi iluzyonist. hatta söyle diyelim ozaman. illuzyonist filminde edward norton bu adamdan daha başarılı özellikle sword ve portakal ağacı numarası efsaneydi. önemli olan gerçek seyircinin önünde canlı olarak yapmak bu işi.
    adam videoyu kesmiş yer değiştirmiş başka bir binanın tepesine geçmiş. yalandan oyunculara çığlık attırıyor aaa nasıl yaptı diye. bu mudur yani olay. ben de yapayım aynısını sony vegas ile 5 dk sürmez. 1 2 tane bu saçmalıklaır kullanmadan yaptığı var parayı cam masanın altına geçirmesi gibi dikkat edince bulunacak şeyler onlar haricinde alayı tırt.

• Bulunsun
  • Güzel
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.