Şimdi Ara

Karşınızda Android One'ın yeni temsilcisi: General Mobile GM 5 Plus (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
5
Favori
8.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun oynanmayacaksa adreno 405 yetmez mi arkadaşlar ? Çok arada kaldım g3 ile arasında. Nexus 5 sonrası bu telefon ilgimi çekti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

999 tl ile gelmeli maksimum. Pil, ekran kasa oranı, işlemci vs gayet iyi. Flaşlı ön kamera da kaymağı. Bu sefer olmuş gibi. Avrupa da 199 euro dan satılacak bu arada. Avrupa da Az da olsa vergi var. Bu fiyattan kurtarıyor demek ki. O zaman tr de de 999 dan hatta 899 dan kurtarır.

şu telefonu samsung yapsa 2000 liradan tav olursunuz , general mobile yaptımı 999 tl olsun dersiniz nedir bu marka algınız adamlar 10 numara cihaz yapmışlar bırakın küçük görmeyi artık. Bu telefonlara yönelsek ve hak ettikleri destekleri verebilsek samsung ve iphone'a rakip olsa ciddi manada general mobile..
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

snapdragon 617 ve 1000 tl???

g3 alın keyfinize bakın

Katılıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

G3 deneme fırsatım oldu tam bir çöp telefon. Belki benim kullandığım öyle denk gelmiştir fakat hem ısınan bir telefon hemde güncelleme desteği bu telefon kadar olmayacak. Ayrıca 2k ekranda adreno 330un performansıda tartışılır yani. Tercih meselesidir tabi ama G3 de mükemmel bir cihaz değil özelliklede ısınma ve akıcılık konusunda. Malzeme kaliteside kötü kasa çatlıyor bolca şikayet var forumda

bilip bilmeden konuşmayın.2015 ve sonrasın üretimlerin hiçbirinde neredeyse kasa çatlamıyor ve ısınmıyor.Android 6.0 alacak.Seni g3 diye s3 le kandırmışlar sende yemişsin

Yaklasik 1.5 senedir g3 32 gb kullanıyorum Allah askina 2015 yilinda kac tane g3 uretildide neredeyse catlak yok diyorsun isinma sorunu yok diyorsun telefon oyle bir isiniyorki hele ki havanin sicak oldugu zamanlar elinde tutmak gercekten rahatsiz ediyor. Ayrica 2k da adreno 330 un yetersiz oldugunu anlamak zor degil bir fullhd ile oyna aradaki farki goreceksin. Bataryasindan bahsetmiyorum bile. Ozetle 2016 yilinda g3 alinmaz arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pixexelans

Leş gibi bir tasarım ve donanımla geliyor 1500 daha ekler gider g5 alırım zenfone 2 selfiede de 13 ön 13 arka kamera vardı ama leş gibi çekiyordu buda öyle olacak stok android arayüzü özel yazılımlar yok ses çipi belli değil almışlar qualcomm dan işlemciyi koymuşlar içine sonyden lensi almışlar arkayada general mobile yazmışlar satacaklar işte bizim insanımız da alır. (fakir olsam alırdım)

100-200 anlarımda 1500 nedir. Sen 2000 ekle iphone al. Daha iyi bence:D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet güzel. GM 4g yi satıp alabilirim durumum olursa.

• Neden 5,5 inç.

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

tek eksik parmak izi sensoru gibi, olaydı tam olmuş diyebilirdik.

GM one kullanicisiyim ama ekran sararması ve güç tuşu problemi var. Başka da kronik probleme rasmaladim. Çok hızlı işini gören bir telefon. Tabi amiral gemiler gibi kalite ve fonksiyonellik yok ama çok özellik aramayanlar için süper.

Bakalım bu telefonda hangi problemler olacak.

Güç tuşu bence dandik kılıf yüzünden ben kaliteli kılıf aldım sorun yok akrabam sert plastik almış onda vardı sorun kilif bozuyor tusu

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

tek eksik parmak izi sensoru gibi, olaydı tam olmuş diyebilirdik.

GM one kullanicisiyim ama ekran sararması ve güç tuşu problemi var. Başka da kronik probleme rasmaladim. Çok hızlı işini gören bir telefon. Tabi amiral gemiler gibi kalite ve fonksiyonellik yok ama çok özellik aramayanlar için süper.

Bakalım bu telefonda hangi problemler olacak.

bendede ayni cihazdan var normalde samsung kullaniciydim tesadif eseri bunu kullanmaya basladim hic donma yasamadigimdan halada kullaniyorum. ekrar sararmasi tam nasil oluyor amlamadim? ve guc tusu problemi sanirim bendede var ekrani kapatmak acmak icin arada basiyorum ekran kapanmiyor bir kac kez daha basmak zorunda kaliuorum sendede oyle mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

aynen hocam 1800 tl olan 2016 A7 ile ne farki var

O kadar da değil :) Ama donanım ve yazılım optimizasyonuyla 1200-1500 lira bandındaki cihazların çoğundan iyi iş yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

quote:

Orijinalden alıntı: Pixexelans

Leş gibi bir tasarım ve donanımla geliyor 1500 daha ekler gider g5 alırım zenfone 2 selfiede de 13 ön 13 arka kamera vardı ama leş gibi çekiyordu buda öyle olacak stok android arayüzü özel yazılımlar yok ses çipi belli değil almışlar qualcomm dan işlemciyi koymuşlar içine sonyden lensi almışlar arkayada general mobile yazmışlar satacaklar işte bizim insanımız da alır. (fakir olsam alırdım)

100-200 anlarımda 1500 nedir. Sen 2000 ekle iphone al. Daha iyi bence:D

üstüne 35bin TL daha ekleyip vertu 2015 almalı bence.fakir mi sonuçta iphone kullanacak kadar.pehh.

• Tam bir f/p.
    Hem de Android One.2 yıl güncelleme keyfi.
    O işlemci ve RAM fiyatına göre üst düzey.
    GM 4G kullanıyorum.Bundan sonra telefon alırsam Android One veya Nexus dışında telefon almam.Bir güncellemeyi 6 ay bekleyecek değilim.Güncelleme benim için çok önemli.Hemen son sürümü denemem lazım.Telefonun arkasında Google'ın olduğunu bilmek çok güzel bir duygu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Tam bir f/p.
    GM 4G kullanıyorum.Bundan sonra telefon alırsam Android One veya Nexus dışında telefon almam.Bir güncellemeyi 6 ay bekleyecek değilim.Güncelleme benim için çok önemli.Hemen son sürümü denemem lazım.Telefonun arkasında Google'ın olduğunu bilmek çok güzel bir duygu.

Hocam iPhone kullandığım icin soruyorum. Bu tür cihazlarda rom atma olayı daha mı fazla yoksa sadece Google mi güncelleme veriyor. Saçma bir soru gelebilir ama pek bilgim yok ;)) şimdiden teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swager

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

G3 deneme fırsatım oldu tam bir çöp telefon. Belki benim kullandığım öyle denk gelmiştir fakat hem ısınan bir telefon hemde güncelleme desteği bu telefon kadar olmayacak. Ayrıca 2k ekranda adreno 330un performansıda tartışılır yani. Tercih meselesidir tabi ama G3 de mükemmel bir cihaz değil özelliklede ısınma ve akıcılık konusunda. Malzeme kaliteside kötü kasa çatlıyor bolca şikayet var forumda

bilip bilmeden konuşmayın.2015 ve sonrasın üretimlerin hiçbirinde neredeyse kasa çatlamıyor ve ısınmıyor.Android 6.0 alacak.Seni g3 diye s3 le kandırmışlar sende yemişsin

Yaklasik 1.5 senedir g3 32 gb kullanıyorum Allah askina 2015 yilinda kac tane g3 uretildide neredeyse catlak yok diyorsun isinma sorunu yok diyorsun telefon oyle bir isiniyorki hele ki havanin sicak oldugu zamanlar elinde tutmak gercekten rahatsiz ediyor. Ayrica 2k da adreno 330 un yetersiz oldugunu anlamak zor degil bir fullhd ile oyna aradaki farki goreceksin. Bataryasindan bahsetmiyorum bile. Ozetle 2016 yilinda g3 alinmaz arkadaslar.

2015 yılında kaç tane g3 üretilmişmiş

bilgisizliğin dibinden yazıyor arkadaş.Her ay yeni seri telefon çıkar ve her biri yeni seri telefondur.1.5 yıldır g3 kullandığına göre ve 2015 den önce bir seri kullandığına göre neyin kafasıyla yazıyorsunuz bunu merak ediyorum.Sizin gibiler hak etmediği telefonu kullanmamalı bile keza kullanmayı bilmiyorlar.Verirsin garantiye telefonun çatladıysa yenisini verirler.Ben senin gibi telefonu oyuncak olarak kullanmıyorum en fazla casual oyunları oynarım.GTA oynayacam diyorsan git pc de oyna yoksa her telefon ısınır o oyunlarda.Ben sana 2015 yılında üretilenleri sayayım 501,502,503,504,505.......512.Her ay yeni bir seri üretilir.Tabi anlayabilene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 23 Şubat 2016; 1:00:58 >

• hiç kılıfla kullanmadim, telefonun başlığını okursanız bir çok kişinin aynı sorunu yaşadığını anlarsınız. Tuş başlıyor 3-4 denemeden önce. ilk aylar öyle değildi, ve dediğim gibi telefonu hep kilifsiz kullandım.

Ekran sararması içinde yine o sayfada resimler ve şikayetler mevcut. Kisaca ekranın sağ ve sol kenarlarında kalem büyüklüğünde sararma mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 23 Şubat 2016; 1:03:20 >
  • Bu cihazı alacağınıza xiaomi mi4 xiaomi mi5 meizu mx5 falan alabilirsiniz ve yüzde bir milyon çok daha mantıklı olmuş olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: devito

quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Tam bir f/p.

Hocam iPhone kullandığım icin soruyorum. Bu tür cihazlarda rom atma olayı daha mı fazla yoksa sadece Google mi güncelleme veriyor. Saçma bir soru gelebilir ama pek bilgim yok ;)) şimdiden teşekkürler

ROM yapılıyor ama atan fazla kişi yoktur diye tahmin ediyorum.Hem Google güncelliyor hem ROM desteği var.Pek bilgim ROM hakkında.Google güncelliyor zaten bu yüzden ROMlarla ilgilenmiyorum

• General Mobile yerli üretici değil ithalatçıdır.

Bir de kaliteli sensör koysalarmış tam f/p olurmuş. Umarım kronik arıza çıkartmaz.
  • Cakma iphone mu goruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: *By Mehmet*

quote:

General Mobile 5 Plus adıyla duyurulan model, selefine göre çıtayı biraz daha yükseltmiş gibi görünüyor.
    Şu kelimeyide şu forum editörlerinden çok başka kullanan görmedim ne çok sevdiniz arkadaş

Niye selef-halef kelimelerinin nesi var. Ona bakarsan " çok, daha, ne " gibi kelimeleri de çok kullanıyorlar onlardan da rahatsız olan birisi çıksın Türkçe'yi kapatalım gidelim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.