Şimdi Ara

Karşınızda Android One'ın yeni temsilcisi: General Mobile GM 5 Plus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
326
Cevap
7
Favori
8.009
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Karşınızda Android One'ın yeni temsilcisi: General Mobile GM 5 Plus
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2855 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

anlayamadığım ,

şu walking dead'in sorunu ne ? 5.sezon bitince 1 sene bekledik 6.sezon başladı e hadi o da başladı derken 4-5 hafta devam etti hoppolaaa birden kestiler dediler ki şubat ayında devam edeceğiz , e şubat geldi 1 bölüm geçen pazar yayınladılar e şimdi bakıyorum yine ara vermişler , kısaca bokunu çıkardılar , birileri 1 sezon derken 1 bölüm kastedilmediğini anlatmalı yapımcılara ...

bu arada marifet mi 5.5 ekran ,

radyo da yok yeni cihazlarda...radyosu olan telefon tanıtıldı mı mwc'de??

Nasıl ara verdiler 6. Sezon 11 . bölüm haftaya gelmiyor mu şimdi?
    Bu arada bu konu altına bu konuşma be alaka anlamadım ama merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1853 Mesaj
    SD 650 olaydı harika olurdu ama bu da iyi.
    Bence ilk partiden sonra donanım revizyonuna gitmeliler yada plus modeli deyip SD 650 koyup satmalılar. O zaman orta seviyeye cuk oturur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    528 Mesaj
    Bu fiyata rekor kırar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3679 Mesaj
    Fiyatına göre iyi android one projesi içerisinde ise saf arayüz sevenler alabileceği bir telefon olmuş özellikle ülkemize bayadır nexuslar ve motorola modelleri gelmediğini düşünürsek
    |
    |
  • Binbaşı
    1344 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pixexelans

Leş gibi bir tasarım ve donanımla geliyor 1500 daha ekler gider g5 alırım zenfone 2 selfiede de 13 ön 13 arka kamera vardı ama leş gibi çekiyordu buda öyle olacak stok android arayüzü özel yazılımlar yok ses çipi belli değil almışlar qualcomm dan işlemciyi koymuşlar içine sonyden lensi almışlar arkayada general mobile yazmışlar satacaklar işte bizim insanımız da alır. (fakir olsam alırdım)

Forumda ceza almayacağımı bilsem küfür ederdim.
    Arkadaş adamlar en iyi telefon diye bir imada bulunmamış bir yarış içerisinde değiller bir iddiaları yok. Adamlar uygun fiyata en iyi ne sunabiliriz diyerek bunu yapmışlar. Parası olan var olmayan var herkes Z10 S10 G10 alacak diye birşey yok. Sonradan görme olunca böyle oluyor.
  • Teğmen
    133 Mesaj
    General mobile git gide üstüne koyarak gidiyor.Bence kusursuz olmuş fiyat 900 tl olsa çok iyi olurdu..Telefonun eksiğide yok sayılır Biraz ön yargılarınızdan kurtulun şu cihazı gm yerine samsung htc iphone lg yapsaydı 1500 tlden satılmazsa besen bişi bilmiyom ayrıca gm bu google ile yazılım işini düşünmesi çok iyi 1500 tl 5s alıcaktım bunu mağazadan inceleyip karar vericem acaba hangi ülkelerde satısa cıkar?

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Saf Android ile akar bu cihaz. Bence alınabilecek bir cihaz olmuş. Güncelleme derdiniz olmayacak. En az 2 yıl en güncel Android sürümü telefonumda olacak ve akıcı bir şekilde Android kullanabileceğim. Aslında tam beklediğim cihaz olmuş. S7 almaktan vazgeçersem bunu alabilirim.
    |
    |
  • Yarbay
    2341 Mesaj
    Duz versiyonu var mi 4,7 falan

|
    |

Orijinalden alıntı: tekin-71

Fiyasko G5 in yanında canavar olmuş bu

|
    |
    Fiyatı güzelmiş eşe dosta tavsiye edilebilecek bir cihaz olmuş, bazı arkadaşlar pahalı demişte bence fiyatı gayet makul, HTC nin orta seviye telefonuna 1500 tl ver sonra burada car car konuş yok ya.... HTC One mi kullanıyorum

|
    |

aynen hocam 1800 tl olan 2016 A7 ile ne farki var

|
    |
    Marquis-de-Sade` kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: hadjimurat

Telefon bir android one telefondan cok orta alt segment kaliteli telefon olmuş one programı zaten pekte istenildiği gibi gitmedi öle ucuz telefonda yok ortada.

Telefon güzel evet işlemci ve gpu biraz az olmus aslında bir üst işlemci ve gpu kullanılabilirdi ama maliyet herhalde biraz fazla olacak gibi bu nedenle bunu seçmişler saygı duymak lazım. Telefon fiyat bandı 1000 tl belirlenmesine takılmayın puan çek ıvır zıvır 850-900 gibi bişeye mal olur bir kaç ay sonra ancak sua var cidden g3 fiyatı 1000 tl seviyesindeyken bizim ülkemizde bu telefonun satması hızlı olmıcaktır. G3 te batarya sorunuda pek çok kullanıcı için sıkıntı ki 4g bandını kullanıcak olanlarlar için daha fazla yasanacaktır zira lte güç tüketimi daha fazla.

Şahsım adına konusuyorum ben 1000 lira verip alırmıyım hayır

Hem ios hemde android kullanıcısı olarak sunu rahatlıkla söyleyebilirimki orta segmentte android telefonlarda ciddi bir rekabet var hatta eski amiral gemilerinin 1000-1500 bantta oldugunu düşünürsek bu aralıkta pazar elde etmek ciddi zor bir durum umarım basarılı olurlar

Merhaba almam dediğiniz tel g3 mü yoksa gm5 mi merak ettim

• Teğmen
    133 Mesaj
    Cihaz harikulede olmuş.Parmak izi okuyucusu benim için çokta önemli değil. Arkadaki general mobile yazısı rahatsız ediyorsa al kılıf kullan miss gibi olmuş valla adamları birkez daha tebrik ettim..Aynı özellikleri samsung htc lg sony koysa ona gider 2 milyar bayılırsınız bence hertürlü alnır.. Şuan ben G3,C4,düşünüyordum bu fiyat bu özellik aklımı çeldi en yakın zamanda bir teknomarkette inceliyeceğim..

|
    |
    Güzel telefon olmuş keşke parmak izi okuyucu olsaymış. Çok mu önemli değil ama olmuşken tam olurdu birde donanım S650 olsaymış efsane cihaz olurmuş. Bu haliylede güzel telefon fakat %79 ekran çerçeve oranı garip geldi bana yanlış hatırlamıyorsam G2de bile bu oran daha düşüktü. Eğer doğru ise haberde başarılı sayılabilecek kısmı biraz garip olmuş

|
    |

G3 deneme fırsatım oldu tam bir çöp telefon. Belki benim kullandığım öyle denk gelmiştir fakat hem ısınan bir telefon hemde güncelleme desteği bu telefon kadar olmayacak. Ayrıca 2k ekranda adreno 330'un performansıda tartışılır yani. Tercih meselesidir tabi ama G3 de mükemmel bir cihaz değil özelliklede ısınma ve akıcılık konusunda. Malzeme kaliteside kötü kasa çatlıyor bolca şikayet var forumda

|
    |
    Moqorro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

g3 alın keyfinize bakın
  • Yarbay
    8908 Mesaj
    bence bu fiyata çok iyi olmuş 900 tl ye tt175 var bence ondan daha iyi bir cihaz,sadece tek eksiği ondan parmak izi okuyucusu....
    |
    |
  • Binbaşı
    1234 Mesaj
    Yaza doğru telefon almayı düşünüyorum aklımda lenovo p1 vardı. Herhalde GM 5Plus'da aklımın bir köşesinde duracak.
    |
    |
  • Yarbay
    2513 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

G3 deneme fırsatım oldu tam bir çöp telefon. Belki benim kullandığım öyle denk gelmiştir fakat hem ısınan bir telefon hemde güncelleme desteği bu telefon kadar olmayacak. Ayrıca 2k ekranda adreno 330un performansıda tartışılır yani. Tercih meselesidir tabi ama G3 de mükemmel bir cihaz değil özelliklede ısınma ve akıcılık konusunda. Malzeme kaliteside kötü kasa çatlıyor bolca şikayet var forumda

bilip bilmeden konuşmayın.2015 ve sonrasın üretimlerin hiçbirinde neredeyse kasa çatlamıyor ve ısınmıyor.Android 6.0 alacak.Seni g3 diye s3 le kandırmışlar sende yemişsin
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.