Şimdi Ara

Karşınızda 4.Nesil iPhone (G) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
21.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu mal boyle cikar arkadaslar kimse begenmedim deyip durmasin, kendini bir an once alistirsin... Bu sefer Apple'in yeni urunu cok pis ellerinde patladi

Eger gercekten Apple'in elindeki prototiplerden biri olsaydi ve uretilmeyecek olan model olsaydi, birakin avukatlar araciligiyla geri istemeyi, her turlu medyaya cikip yeni IPhone bu degil diye bas bas bagirirlardi.

Cumleten Apple'a gecmis olsun diyoruz ve Haziran'da raflarda gormek icin bekliyoruz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ReNoVaTiO]

Karşınızda 4.Nesil iPhone (G)

ah ahh şu tasarım olcak varya ortalıgı yarar...
    1 saniye durmam alırım...

aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

quote:

Orijinalden alıntı: [ReNoVaTiO]

Karşınızda 4.Nesil iPhone (G)
    ah ahh şu tasarım olcak varya ortalıgı yarar...
    1 saniye durmam alırım...

aynen

belki bu da 6.nesilin barda unutulan prototipidir valla bu kasayla çıksa bi 50 milyon sadece bir sene içinde satar

• Demek ki Apple, bundan sonraki cep telefonu tasarım trendini köşeli keskin hatlardan yana belirliyor. Trend derken kendi ürün tasarımları için değil sadece diğer markalarınkini de belirlemiş oluyor bir anlamda.
  • abi göünüş olarak 3gs daha bi agır duruyo, bu iphone 4g ki dogruysa arka kapagı çok mat duruyo , 3 gs de ise daha bi parlak ve karizmatik, yanlız kasasının düz oluşu daha iyi sanki, bence haziranı beklemek en iyisi
  • bu arada ön ekran daha bi geniş olsaydı örnegin htc gibi süper olurdu ya .....

bana katılan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Kasa tasarimi apple karizmatik ve apple apple yapan modern cizginin disina cikmis

Sas34
    Dedigi gibi ekran boyutu kasanin gazabina ugramis adeta cakma iPhone havasina burunmus

Bu haliyle cikarsa apple karizmatik havasi buyuk darbe alir

Nedir apple severlerin beklentileri

Para ikinci planda karizmatik ve 100 telefonun icerisinden Ben burdayim diyecek bir urun

bana göre eklenen yenı özellikler görünüşünün önüne geçecek ve Apple şu ana kadar ulaştığı kitleyi zaten tasarımlarıyla hayran bıraktı ve o ya da bu şekilde kendine bağladı insanları.Artık donanımsal bazı gelişmeler gerekiyordu.. apple bana göre çizgisini , bahsettiğin gibi sadece görüntüden yana değil, işlevsel olarak da çok yönlü kullanıma uygun bir cihaz piyasaya çıkarma yönünde değiştirmeyi hedefliyor...

• Bence telefon bu tasarımla çıkamayacak. Prototip olduğu için kasanında basit ve gösterişsiz olması gerekiyor diye düşünüyorum. Apple zeki firmadır, telefonun 3. şahıslar tarafından görüntüleneceğini ya da bulunucağaını düşünerek böyle bir güvenlik önlemi aldığını düşünüyorum

En azından tasarımın bu olmayacağını düşünüyorum
  • Bir forumda okuduğum şu yorumu çok beğendim;

"Apple bu tasarımı yaparken Jonathan Ive tatilde miymiş ?"
  • Ya siz ciddi misin bunun çıkacagına_?apple 4. nesili çıkarmadan son kes 3gs satılsın diye susar....haksizmiyim ya bn boyle dusunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: supermassives
    Ya siz ciddi misin bunun çıkacagına_?apple 4. nesili çıkarmadan son kes 3gs satılsın diye susar....haksizmiyim ya bn boyle dusunuyorum

Zaten Apple'ın yaptıgı bir şey yok ki?Tamamen eleman dikkatsizliği;)
  • tasarım berbat ötesi ama prorotip oldugunu unutmamak gerekir bana kalırsa önceden atılmış bir yem ortaya
  • Türkiyeye ne zaman gelir 4G 2030 damı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiciQ
    tasarım berbat ötesi ama prorotip oldugunu unutmamak gerekir bana kalırsa önceden atılmış bir yem ortaya

Hayır Shady'nin de yeni haberine bakarsan cihaz bu;)Daha ne bekliyorsunuz anlamadım ki?O kadar şey sizi inandirmaya yetmedi....
  • Bence eski IPhone'dan daha güzel duruyor. IPhone kullanmıyorum ama bunu belki alabilirim tasarımı çok beğendim.

Tabiiki yeni IPhone'un müzik'leri sadece Itunes'ten alma ve bluetoth ile sadece kulatlıktan konuşma gibi engelleme saçmalıklarını kaldırır ise.
  • eski iphonelardaki ucuz görünümlü kromdan çok daha karizmatik ve şık görünüyor bence kenardaki metal şerit. Çok sade ve zarif bi alet, umarım aynen böyle çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bence eski IPhone'dan daha güzel duruyor. IPhone kullanmıyorum ama bunu belki alabilirim tasarımı çok beğendim.

Tabiiki yeni IPhone'un müzik'leri sadece Itunes'ten alma ve bluetoth ile sadece kulatlıktan konuşma gibi engelleme saçmalıklarını kaldırır ise.

Forumda birçok arkadaş yeni tasarımı beğenmemiş ama senin gibi benimde çok hoşuma gitti.
  • Renkler ve zevkler meselesi. Bu tasarımı ben cok beğendim . Kötü diyenlerde zamanla " Aslında fena olmamış" diyecekler .
  • Bence gayet güzel görünüyor. mutlaka telefonun içinde de önemli değişiklikler ve artılar olcaktır.

Ayrıca ben de çok inanmıyorum bu asparagas habere. henüz gerçekten bu telefon mu değil mi kesin bir kanıt yok. beklemek, görmek ve öyle yorum yapmak lazım
  • Demedi demeyin çok yakında bu protatipin çin malı kopya iphone lari piyasaya çıkar apple tanıtmadan.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.