Şimdi Ara

Karşınızda 2018 model Honda Accord (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
7.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Taş gibi araç olmuş.Tasarimi oldukca iyi.Alman hayranları beğenmez elbette.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncedende gördüm agresif ve kaliteli duruyor gelsin yakından inceleyelim fiyat ne durumda olacak. Ekran sonradan konma gıbı ama bı mersodakı gıbı değil nedense çok aşırı gozume çarpmadı bmw dekıde çok gözüme çarpmıyor mesela belkıde içindeki yumuşak hatlardan dolayı. Passat hastası bır ınsan bunu beğenmemekte haklıdır çünkü yıllardır kalıp değişemeyen vw artık sevenlerıne basmakalıp bır algıyı yerleştirdi tasarım üretemediğinden farklı tasarımlar bu ülkedeki bu kafadaki insanlara garip geliyor. Japonlar bu konuda çok hoşuma gıdıyor her modelde garip ilginç ve yeni tasarımlar çıkıyor ortaya. Civice az daha bınmeye devam edelim en iyisi accord alınacak gibi duruyor.
  • Eskiden çok beğendiğim honda araçlar,kasa tasarımı olarak her geçen yıl daha kötüye gidiyor.Toyota da yeni aracında böyle bi tarza girdi, robot gibi parça parça ıncık cıncık kasalar yapıyorlar.Ya biz yaşlandık artık beğenmiyoruz ya honda bozuldu bilemiyorum şahsi fikrim bu yönde.Bunun dışında 1.6 dizel motor için baya iyi yorumlar var,sedanlarını getirmeye başladığında baya satar diye düşünüyorum.
  • içi olmuş, dışı olmamış tasarımcı derhal şutlanmalı civic de bir halta benzemiyordu ne ön ne arka.

• Ben beğendim. Çok güzel görünüyor. Ama düşük hacimli motor seçeneği olmazsa Türkiye için ölü doğar.

• Yazan olmustur belki benden once ama bu arac Amerikan Honda Accord. Yani su arabanin yenisi degildir:
    Karşınızda 2018 model Honda Accord

Bu arabanin yenisidir.

O yuzden Turkiyedeki Accorda bakarak eskisi daha iyiydi demek hata olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hemican -- 22 Temmuz 2017; 22:36:16 >
  • D segmenti Benzinli Otomatik piyasası belli...
    VAG grubu 1.4 TSI motorlar ile pazar lideri durumunda , Peşinden Opel Insignia ve Ford Modeo geliyor..
    Şimdi bu piyasaya Accord girecek derseniz bence Honda Türkiye bu topa girmeyecektir derim...

Muadili Mazda 6 2.0 Benzinli motor ile gelip 2017 nin 7 ayı boyunca 25 tane anca satabiliyor.. Mazda Türkiye bu riski alıp aracı getirmez büyük ihtimalle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

bu da octavia

Benim, milletin şakın bakışları arasında arka iki koltuğu yatırıp, 20 inçhlik bisikleti komple içeri sokup taşıdım octaviada.

Birde babamla salçalık biber almaya gittik, arka koltukları yatırınca octavia toros gibi olmuştu babam çok şaşırmıştı :)

Araba dediğinde bagaj olacak arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhani -- 23 Temmuz 2017; 2:26:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhani

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

bu da octavia

Benim, milletin şakın bakışları arasında arka iki koltuğu yatırıp, 20 inçhlik bisikleti komple içeri sokup taşıdım octaviada.

Birde babamla salçalık biber almaya gittik, arka koltukları yatırınca octavia toros gibi olmuştu babam çok şaşırmıştı :)

Araba dediğinde bagaj olacak arkadaş.

Vallaha ben benim eski golfte koltukları yatırıp ön tekerini çıkarıp 26 mtb'yi komple sokmuşluğum var. Hocamda da 206 sw vardı ona da scooter sokmuştuk. :) Bagaj güzel şey hakkaten.
  • Civicler gibi zamanla sağında solunda kendi kendine göçükler oluşmaz umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 23 Temmuz 2017; 9:21:7 >
  • özelliklere bakılırsa üst segment bir araba olmuş

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.