Şimdi Ara

Karşınızda 2018 model Honda Accord (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
7.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tartekin

O da farketmiş zaten ki..sinirinden kılıktan kılığa bürünüp sonunda bu hale gelmiş

Haha

Hocam foruma daha sık yazın özletiyorsunuz kendinizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıflı telefon gibi olmuş.
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Hapse atmayaydılar iyiydi ..Attrage cılar mafyası yüzünden..yönetimden torpilli adamlar yapacak birşey yok
  • Honda ve premium tabirini hangi kriterle aynı cümlede kullandın sayın admin?? Orta konsolu da mazda 6nın 2013 ten beri kullandığı tasarımın aynısı..kişisel görüşüm hondanın son tasarımlarındaki bu çirkinlik nedir yahu..

• Arkadan japon arabası değil de japon pazarı için üretilen arabalara benzemiş, yani demek istediğim biraz çelişkili ama öyle, bu arka tasarımla avrupada zor ilerler diye düşünüyorum, onun haricinde tipini beğenmeyen arkadaşları hiç anlamadım gayet güzel araba olmuş, tek eksiği 1.6 dizel otomatik olmaması, koy buna da cr-v'ye koyduğun 1.6 dizel 9 ileri otomatik...

neyse araba güzel olmuş bence, rabbim kısmet eder de bineriz inşallah...
  • Güzel mi çirkin mi anlayamadım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba güzel ama 1,5 lik motora CVT koyup başlamadan bitirecekler bu modeli de Türkiye'de .

• Ön hormonlu Civic arka Chevrolet Epica. Çok kötü olmuş. Eskiden Accord'a hayrandım. Şükür bitti bu kasayla. 200'den girer piyasaya zahar.

• Gerçektende isminin hakkını tam olarak verememiş bu dizaynla çok daha heybetli bir havası olmalıydı.
  • Dış rezalet, iç mükemmel.

Keşke şuan TR'deki son kasanın içini bu hale getirip 1.5 192 beygir motoru koyup bide CR-V'deki ZF şanzımanı koysalarmış.

180 deseler alırdı millet vallahi.
  • Civic ten sonra Accord ta mezara gömülmüş.! Bu ne ya.?
    Honda da yıllardır Dizayn kabızlığı vardı zaten sonunda Tek elde kalan Accord'ta bitmiş resmen..
    Şu anda uzakdoğu da Tek ayakta kalan marka var o da MAZDA.

Mazda 2 ,Mazda 3- Mazda 6 hepsi birbirinden şık ve güzel..Toyota ve Honda dizayn konusunda gitgide geriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gizza -- 18 Temmuz 2017; 15:43:38 >
  • Türkiye piyasasına gireceğini düşünmüyorum.
    D sınıfı Benzinli/Otm. araç satış adetlerine bakarlarsa kapıdan içeri sokacaklarını düşünmüyorum Honda Türkiyenin bu aracı...
  • Accord maalesef levend la Civic arasında kaldı hep

Kişilik karakter vermediHonda accord sportif 2004 kasa müstesna zaten de çok satmıştı

Şimdi. Passat kadar net bir karaktere ihtiyaç var

Ama Honda belkide strateji olarak Civic ten yürütecektir

Almayarak cezalandırılması daha uygun

Almayın

Akıllansinlar.....

• Tipini çirkin bulan ya da beğenmeyen arkadaşlara söyliyeceğim şey, beğenmeseniz de alışacaksınız gördükçe ve bir sonraki yıl makyajlandığında daha "normal" eleştiriler yapacaksınız.

Renault Fluence ilk çıktığında bunu tasarlayan kişiyi baya bir "övmüştüm". şimdi o kadar da takılmıyor gözüme.
  • ÇİRKİN

• Gayet karizmatik duruyor.

1.5 Turbo motorla sonunda Passat'a rakip olacak.

Bizdeki distribütör de 1.6 Dizel 160PS motoru koyarsa iyi olur.

Sanırım 1.5 olan 1.4 TSI Passat gibi 90000TL civarı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • civic bundan daha güzel duruyor demekki beterin beteri varmış

• bu sefer olmamış, yeni accord gelmeyecek diye bir söylenti vardı, bu vergilendirme sistemiyle de gelsede 2,0 ını tutmaz, eski kasası gerçektenm çok güzeldi ama bu sefer becerememişler.
  • içi güzel de dış tasarım kötü yapılmak için ciddi uğraşmışlar
    Bravo HONDA'Ya :)

Bir araç ismi bu kadar kötüleştirilebilir
  • Yok iş yapmaz yok turkiyede bu motorla tutmaz yok şöyle yok böyle herkes otomotiv uzmanı olmuş ne güzel

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.