Şimdi Ara

KARŞILIKLI GOL BULMA SİSTEMİ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
359
Cevap
28
Favori
38.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    568 - 2,5 üst

günün son maçları. canlıdan oynayanlar için ilk maç başlamak üzere
  • güzel sistem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savas33

563 - 2.3 gol
    568 - 2,5 üst

TEBRİKLER ikiside geldi
  • quote:

563 - 2.3 gol
    568 - 2,5 üst

Hocam tebrikler
  • Hocam öğretinde bizde deneyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ogretmek degilde exceli paylasip calismasini anlattigim bir video cekecem. Internetimde sıkıntı var.duzelince mac analizi yapip bulduklarimi gun icinde paylasacagim

• 598- 2.3 gol
    599- 2.3 gol
    606- 2.3 gol

• Savas33 S kullanıcısına yanıt
    2.3 gol tam olarak ne oluyor? Yani ne oynamamız gerekiyor?

Toplam 2-3 gol mü?

1.5 Üst mü?
  • 2 ya da 3 gol cikacak demek yani. 1.5 de oynayabilirsin tabi ki daha garanti olur ama orani duser. Toplam 2.3 gol secenegi oranlari daha ideal

• Hocam Excell i video olmadan koysan olmaz mı?
  • Videosuz capsle yapabilirim paylasirim sıkıntı yok

• Sirius maçından yattık
  • 0-0 biter mi bu mac ya asiri yagistan zemin berbatmis oyle okudum. Cok kisir hafta ici benim icin. En mantiklisi sistem oynamak galiba

• quote:

0-0 biter mi bu mac ya asiri yagistan zemin berbatmis oyle okudum. Cok kisir hafta ici benim icin. En mantiklisi sistem oynamak galiba

Öyle diyorlar.Senin maçlara birde Kaiserslautern Fortuna Düsseldorf 1x oynadım.2 maç tuttu 1 i yattı Botafogo tutarsa jiletlerim kendimi

Sistem oynamak iyi olur aslında 4/3
  • quote:

0-0 biter mi bu mac ya asiri yagistan zemin berbatmis oyle okudum. Cok kisir hafta ici benim icin. En mantiklisi sistem oynamak galiba

Excel i göndersen ya özelden çok merak ediyorum
  • bu gece paylaşacam exceli
  • Yattı malesef son maçlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet arkadaşlar video işini yine beceremedim capslerle basit şekilde anlatmaya çalışacağım. eski excele oranla kat sayılarda ufak değişmeler yaptım. veri sayfası ekledim ve buraya kopyala yapıştır yapacağız yani eskisi gibi tek tek maç skorlarını işlemicez. anlatmaya başlayalım.

flashscore sitesini bilmeyen yoktur arkadaşlar. bu siteyi açıyoruz. oynamak istediğimiz maçın üzerine tıkladığımızda resimdeki sayfa açılacaktır. bize bu sayfada lazım olan kısım H2H yazan kısım. buraya tıkladığımızda takımların eski maçları karşımıza gelecek. show more mach yazan kısıma tıkladığımızda daha eski maçları görebiliriz. ben tercihen yalnızca lig maçlarını alıyorum. sizede böyle yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. varbergs home yazan kısımda ev sahibinin içerde oynadığı maçlar var.orgryte away yazan kısımda deplasman takımının dışardaki maçları var. buradalardan son 6 maçları sırayla kopyalayarak excle yapıştırıyoruz. mesela ilk önce ev sahibinin son 6 maçını kopyalayıp excele yapıştırıyoruz. daha sonra deplasmanın son 6 maçını siteden kopyalayıp excele yapıştırıyoruz. ev sahibinin içerdeki son 6 maçını kopyalayıp excele yapıştırıyoruz ve son olarak deplasmanın son dışardaki son 6 maçını kopyalayıp excele yapıştırıyoruz. peki excele nasıl yapıştırıyoruz ?

bu resimde excele eklediğim veriler sayfası var. örneğe dönelim tekrar. ev sahibinin son 6 maçını kopyaladığımızda bu veriyi ev sahibi genel son 6 maç kısmında 1. sıradaki tarih kısmına özel yapıştırma kısmında metin olarak yapıştırıyoruz. deplasmanın kopyaladığımız son 6 maçını deplasman genel son 6 maç kısmındaki 1. sıradaki tarih kısmına özel yapıştır komutu ile metin olarak yapıştırıyoruz. aynı işlemi içerdeki son 6 maç ve deplasmandaki son 6 maç kısımlarına metin olarak yapıştırıyoruz ve başka hiç bir işlem yapmıyoruz.

bu arada kopyalama işlemi yukardaki gibi olacak beyler.

gelelim nasıl yorumlanacağına. aslında bunun yorumlanmasını anlatmıştım ama kısa bir tekrar yapalım. ilk bakacığımız kısım alt kısımda büyük puntolarla yazılı kısım. resimde riskli üst ve 2-3 seçeneklerini yazılı olarak veriyor bize. kesinlikle ikisininde aynı olmasına dikkat etmeliyız. çelişki olmamalı. bu maçı oynayacağımız düşünerek devam edelim. ikinci aşamada sağ taraftaki renk kodlarına bakalım. renk kodlarımız yeşil turuncu ve kırmızıdır. yeşil renk bir önceki ihtimalden yeni çıkıldığını gösterir. kırmız renk ise bir sonraki aşamaya çok yaşlaştığını gösterir. turuncu ise o ihtimalin ideal seviyede olduğunu gösterir. resmimizde riskli üst seçeneği turuncu yani ideal durumda. 2-3 gol seçeneği ise kırmızı yani riskli üst seçeneğine yaşlaşmış. üçüncü aşamada alt kısımdaki alt üst seviyelerine ve renklerine bakıyoruz. 1,5 üst garanti kesin çıkacak. 2,5 alt kısmı genel ortalamada kırmızı yani üst olmaya yakın duruyor. iç dış ortalamada ise turuncu yani alt idealden biraz üste meyil vermiş. bu 3 aşamayı zihnimizde canlandırıp kendi yorumumuzu yapıyoruz. benim bu maç için yorumum şu. bu maçta 2 gol çıkacak 3 gol olma ihtimali de küçümsenmeyecek derecede var fakat 3. gol gelmeyebilirde aynı zamanda. yani sonuç olarak bu maça 2-3 gol seçeneğini işaretliyorum.

elimden geldiği kadar anlatmaya çalıştım. anlaşılmayan kısımları tekrar anlatabilirim.

http://s9.dosya.tc/server/9ye5lh/SAAVAS.xls.html

bu da dosyamız. isterseniz sizler yapın isterseniz benim paylaştığım maçaları değerlendirin. karar sizin.

• Önümüzdeki maçlara basıcaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam verileri yapıştıramadım kayıp duruyor o siyahlı sayfa yok bende

edit buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yellow Claw -- 30 Ağustos 2016; 1:25:10 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.