Şimdi Ara

Karşilaştirmali Gaming PC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    GTX 760 vs R9 280

en önemli 2 parça konusunda kafam karişik bütçem 2000-2.200 lira kadar(kasa için)
    burdan gelicek tavsiyelere göre anakart-ram-kasa gibi parçalar seçilicek(yazan parçalar haricinde de sistem kurulabilir)

O.C den çok anlamam ama artik anakartlar programlar sayesinde buna imkan veriyo sistem el verdiği müddetçe O.C yapmayi planliyorum gerektiği yerde. sadece oyun amaçli olucak render vb şeylerle işim hiç yok

bu şartlar altinda tavsiyelerinizi bekliyorum

• 4690k 4590 ve r9 280 kombinasyonu en uygunu gibi duruyor.Oyun amaçly kullanacaksan amd yi ele çunku ayny fiyat araly?ynda daha dusuk klasmanda olmasyna ra?men oyunlarda daha iyi performans veren urunleri var intelin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RazoR23

FX X8 9370 vs İ5 4670K
    GTX 760 vs R9 280

en önemli 2 parça konusunda kafam karişik bütçem 2000-2.200 lira kadar(kasa için)
    burdan gelicek tavsiyelere göre anakart-ram-kasa gibi parçalar seçilicek(yazan parçalar haricinde de sistem kurulabilir)

O.C den çok anlamam ama artik anakartlar programlar sayesinde buna imkan veriyo sistem el verdiği müddetçe O.C yapmayi planliyorum gerektiği yerde. sadece oyun amaçli olucak render vb şeylerle işim hiç yok

bu şartlar altinda tavsiyelerinizi bekliyorum

Oyun için sistem topluyorsunız işlemci olarak Amd den uzak durmanızda fayda var.

4670k uygun olacaktır.

Ekran artı için ise kesinlikle r9 280 daha avantajlı ve performanslıdır.

• 4690k ve r9 280
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.