Şimdi Ara

karşıdaki kişinin ıp sini nasıl bulabilirim ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
17.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamunaleyküm arkadaşalar ben çok uğraştım ama yapamıyorum şuan karşımdaki kişini ıp sini bulmaya çalışıyorum ama olmuyorum ve ben cafeden bağlanıyorum forum lardan bana bunu yapmamı söylediler

Başlat > Çalıştır yapıp, gelecek alana 'cmd' yazın Komut İstemi penceresi çıkacaktır. Buraya da 'netstat' komutunu verin
    . İşte karşınızda tüm TCP/IP bağlantılarınız!

ve yaptım çıktı ama cafe izy cafe sanırım izin vermiyo acaba nasıl yardım cı olsurusunuz

teşekkürler

• Türk HacksploreR bu program işine yarar sohpet ederken ip numarası düşer
  • bu yaptığı iddia edilen bir sürü program var ama işe yaradıklarını daha görmedim.
    başlat-çalıştır-cmd-ipconfig yazarsan çevrim içi olanların ip sini gösteriyor ama hangi ip kimin onu çıkarmak biraz zor yada ben yapamıyorum..
  • karşındakinden sana mail atmasını iste

hotmailin varsa

Posta-Posta Görüntü Ayarları-İleti Üstbilgileri---Tam

olarak yap.

sonra gelen maile bak Ip adresini görebilirsin,diğer maill hesaplarında da de bu şekilde Ip'e bakabilirsin
  • bu IP yi ne işe yarıyo neden ögrenmek istenilir bu IP. kontrol amaçlı falan mı??
  • quote:

Orjinalden alıntı: ornapsen

bu IP yi ne işe yarıyo neden ögrenmek istenilir bu IP. kontrol amaçlı falan mı??

OOOooo neler yapılmazki
    karşındakinin bilgisayarına girebilirsin
    onun bağlantısını kesebilirsin
    adresini öğrenirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: combata

quote:

Orjinalden alıntı: ornapsen

bu IP yi ne işe yarıyo neden ögrenmek istenilir bu IP. kontrol amaçlı falan mı??

OOOooo neler yapılmazki
    karşındakinin bilgisayarına girebilirsin
    onun bağlantısını kesebilirsin
    adresini öğrenirsin

vay vay vay.. bak sen

• Bu soru benim hoşuma gitmedi. Arkadaşın, hem de internet cafeden girerken karşısındakinin ip numarasını öğrenmeye çalışması masumane gözükmedi bana! IP numarası öğrenmeye çalışmanın amacı bellidir
  • ben 5-6 yıl önce karşıdakine bi dosya gönderip ip sini soruyodum
    sonra monitörünü kapatmaya cd sürücüsünü çıkarmaya falan başlıyodum

ufak yaşlarda böyle şeyler çok eğlenceli oluyo
  • Sohbet esnasında bir dosya göndermen lazım ve dosya gönderilirken de çalıştır-cmd yaptıktan sonra netstat -n komutunu çalıştırman lazım. Established diyen iki hane ile başlayan ip muhtemelen kurbanın ip'sidir

http://www.dnsstuff.com Burdan da ip'nin ülke-şehir bilgilerine ulaşabilirsin. Ancak bu tür işler Lamer'lığa giriyor ve bunun için yanlış yerdesin. DonanimHaberde bu tür şeylere izin verilmez

• combata kullanıcısına yanıt
    hee girersin bilgisayarına onun bilgisayarıda gelse de biri ip adresim ile pcme girse diye bekliyor bikere microsoft essential bile koruyo giremezsin trojanla bile giremezsin av yükli pcye kendini yırtsan giremezsinn
  • Salvatuon kullanıcısına yanıt
    turkhackteam yaz orda bulursun istediklerini yahut cyber warrior da donanım haber beyaz sapkalı hackerların yeridir dostum :)
  • Dostum 8 yil onceki mesajima alinti yapmişsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salvatuon kullanıcısına yanıt
    ahahaha :D hiç fark etmedim :))
  • lol. şimdiye kadar gördüğüm en büyük hort bu oldu. ahahah tam 8 sene
  • hort olacak ama su siralar skype ip ogrenmek icin cok kullaniliyor.Ozellikle ddos icin

• combata kullanıcısına yanıt
    Sen fazla hayalperestsin bakıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.