Şimdi Ara

Karrimor Outdoor Mont 299 TL (N11) (Normal Fiyatı 580TL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
10.381
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sakın bulasmayin... Bot almıştım bilmem kaç sene önce 15 günde açıldı su aldı. 200 liraya Decathlon da almayani dövüyorlar.

Düzenleme: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rLzApex -- 16 Kasım 2017; 1:7:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler cevap için.

Gümrüğe falan gitmeden online halledilebiliyorsa yine düşünülebilir o zaman

• rLzApex kullanıcısına yanıt
    Bir ben memnunum sanırım bu monttan

Geçen sene aldım, iki çok sağlam yağmurda şemsiyeyi bıraktım kenara vira bismillah dedim çıktım dışarı zerre su geçirmedi. Fiyat olarak da kargo, gümrük derken bu fiyata gelmişti.
  • Benim mont geldi.. beğenmeyen arkadaşlar ne bekliyorsunuz monttan? 260tl ye alternatif en az bu özellikte verin link ordan alalım..çok paranız vardır lafuma Columbia vs marka alırsınız.. bütçesi bu civarda olanlar degerlendirsin bence.. 190 TL Decathlon da daha düşük kalitesi.. karar sizin.. ben çok beğendim

• Benim mont da geldi. Kalitesini hissettiriyor, lakin beklediğimden uzun çıktı. Bu fiyata tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Karrimor çok ucuz , rezaletin ötesinde olmayan kalitede ürünleri olan bir marka. 5-10 pounda ayakkabıları botları bulunur. Şuradan aratmanız yeterli.

https://www.sportsdirect.com

Bunlara para vermek yerine yds den alın. En azından paranızın karşılığnı alırsınız.

5 poundluk ayakkabı nerede?
  • su geçirmezlik beklentiniz yoksa mango indiriminden şık ve sıcak tutan montları öneririm. iki yıl önce sezon sonu indiriminden aldım son derece memnunum. aşağıdaki modele benziyor. bendeki kaz tüyü.

https://shop.mango.com/tr/erkek/ceket-ici-dolgulu-ceket/kapusonlu-kapitoneli-mont_13077601.html?c=31&n=1&s=prendas_he.familia;109

• ankarada veya kayseride olupta ilgilenen arkadaşlar mesaj atabir, bu montu londradan sportdirect magazasindan almistim, 2 veya 3 kez giydim bir ust model alacagimdan dolayi satiyorum, M beden , isteyen mesaj atabilir.

• Bende de var bu mont sportsdirectten almistik.3in1 olmasi guzel,.Bana n11dekinden yari fiyatina gelmisti ama yine de deger n11deki fiyata bile,bi ufak tefek kupon bulunursa.

• Mankenin amacı ne
  • 5-10 euro arası amazon.de den geçen sene almayanı dövdüler...belki arada yine yapmışlardır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

5-10 euro arası amazon.de den geçen sene almayanı dövdüler...belki arada yine yapmışlardır..

Bazıları çok kaliteli diyor, bazıları yerin dibine geçiriyor.

Nedir bu karrimor'un kalitesi? sırt çantasından almayı düşünüyorum
  • ben kendime eşime o dönem aldım gayet iyi sıkıntı yok ayakkabıda..daha sonrası 30 (euro 3tl iken) euroya babama da aldım istanbulda hem sıcak tutuyor hemde outdoor sayıldığından yorumlardaki gibi yırtılma açılma yapmadı..

bi columbia olmasa da parasının hakkını alabileceğiniz bir ayakkabı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

ben kendime eşime o dönem aldım gayet iyi sıkıntı yok ayakkabıda..daha sonrası 30 (euro 3tl iken) euroya babama da aldım istanbulda hem sıcak tutuyor hemde outdoor sayıldığından yorumlardaki gibi yırtılma açılma yapmadı..

bi columbia olmasa da parasının hakkını alabileceğiniz bir ayakkabı..

Ben ayakkabı değil de daha çok içi polarlı montunu almayı düşünüyordum, birde çantasını alacağım. TAbi eğer bu black friday kampanyası falan olursa
  • arkadaşlar sanırım herkesin aklındaki sorular aynı :)
    ilk olarak acaba 3-1 kullanan arkadaşlar kış kullanımında performans olarak nasıldır montun kalıpları nasıl dar kesim mi normal mi

diğeri ise ayakkabı kalite nasıldır karrimor da deneyen arkadaşlar yorumlarıyla yardımcı olurlarsa ne güzel olur teşekkürler
  • kuponla birlikte 260 liraya aldım. beğenmeyenler muadillerini 1000 liraya alabilirler. bu fiyata tam bir fiyat performans ürünü.ürünle ilgili olumsuz olarak söyleyebileceğim polar biraz küçük tek başına kullanım için uygun değil ve montu çıkartırken kolları da çıkabiliyor ama kullandıkça alışıyor insan.
  • bu ürünün kadın modeli 250 liraya düşmüş.

ben eşime aldım fiyat gayet uygun. 200/25 çekle daha da uyguna geliyor..

Karrimor 3 in 1 Kadın Mont 447304 539,90 TL yerine 249,90 TL

https://urun.n11.com/mont-yelek-ceket/karrimor-3-in-1-kadin-mont-447304-P65432642

• nihilist76 kullanıcısına yanıt
    Geldi mi hocam ürün?

Yoksa yeni mi aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Geldi mi hocam ürün?

Yoksa yeni mi aldınız

dün aldım hocam kargoya verildi, ptesi teslim edilir.

gelince izlenimlerimi paylaşırım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.