Şimdi Ara

Karnen güzelse bir Samsung Tableti hak ettin demektir! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
13.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Karnen güzelse bir Samsung Tableti hak ettin demektir!" Böyle bir başlık atıyorsanız karnesi iyi olan üyeler "bedava" tableti hak ediyor demektir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 18 Ocak 2020; 15:36:2 >
  • benim karne iyi alırım bi dal samsung bey.
  • https://shop.samsung.com/tr/galaxy-tab-a-101-2019-altin-sm-t510 İndirimli hali 1269,00 TL

https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-sm-t510nzddtur-gold-galaxy-taba-1-8-1-6ghz-32gb-disk-2gb-10-1-and-6-0.html 1.149 TL

İkisi de aynı ürün. sözüm ona indirim var. Donanım haber kullanıcısı yer mi bunu yemez :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben yiğenime karne hediyesi olarak aldım, memnun kaldık. Teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tableti aldımı bidaha dersi rüyasında görür o çocuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smp 580 almıştım gecen sene. Daha önceden okulda ilk ondaydı. Bu dönem okul birincisi oldu .

Ama devamlı surette tableti pc üzerinden kontrol ediyorum. Gmail hesabından nerelere girip çıktığını takip edebildiğim için
    sorun teşkil etmiyor. Tablet sayesinde anlayamadığı bir çok konuyu pdflerden , videolardan ve diğer materyaller üzerinden araştırıp çalışabiliyor.
  • Onur belgesi getirenlere hediye ediyor musunuz?
  • Bunun neresi sıcak fırsat
    İndirim yapıyorsanız da adam gibi yapın, Black Friday'da bile fiyatlar neredeyse yerinde saydı. İndirimin anlamını öğrenin artık be.

• yagmur93 Y kullanıcısına yanıt
    yiğen yerine yeğen yazmayı da bilseydiniz keşke.

• Ama bunun için gerçeli koşul karnenin ne kadar iyi olduğu değil sanırım. Aynı zamanda asgari ücret ile çalışmayan zengin ebeveynlere sahip olmak...
  • Bedava tablet dagitimi var sanirim..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.