Şimdi Ara

Karma sahiplerine bedava skin yolda!!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
1
Favori
5.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Fasmodey

quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Bilen yok mu acaba böyle bir fırsat varsa kaçırmak istemiyorum

Evet, verirler skini.

teşekkürler şu an aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 16 Mart 2013; 19:49:59 >
  • Bir skin için 3k verilmez.Gerçektenb rolünüz supportsa veya sürekli onuyorsanız o başka.
  • Karma şuan da çok OP ki, bence reworke ihtiyacı YOK. AP mid en iyi defenderlardan biri bence. İyi ki almışım, support olarak oynamadım, çünkü ranged adc ile birlikte çok iyi olmayacak gibi hissediyorum. Ama bir melee ad- jungle işbirliği ile mükemmel bir champion. Yeni halini çok merak ediyorum. Geliyor ptesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cayaith -- 17 Mart 2013; 0:42:58 >
  • Gelsin artık yav..

Edit: Tamam yarın geliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanjui -- 17 Mart 2013; 4:22:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet demiş yok karma çok iyi bu haliyle yok zaten op idi bu haliyle çok seviyorum demiş e kardeşim ozaman neden oyunlarda görmüyoruz? Riotunda işi gücü yoktu canı sıkıldığı için yapıyordu bu reworku ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: starnebula01

Millet demiş yok karma çok iyi bu haliyle yok zaten op idi bu haliyle çok seviyorum demiş e kardeşim ozaman neden oyunlarda görmüyoruz? Riotunda işi gücü yoktu canı sıkıldığı için yapıyordu bu reworku ....

Sana iyi gelmiyor olabilir ama ben tr serverında katma mid oynayan nadir insanlardanım ve şuanki halinden de memnunum rework ile ne yaparlar bilmem ama daha iyi yapıcakları kesin de oynayan böyle de oynar işi biliyorsan taşırsın bile hem miss healte göre heal ,hayvani shield ,slow-speed miss healte göre ap bence bunlar iyi skiller

• quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Gelsin artık yav..

Kaynak nedir ?

• quote:

Gelsin artık yav..

Kusura bakma forumları kurcaladım aradım baktım da yarın geleceği hakkında bi bilgi yok daha PBE ye sunulmadı. Yarın için karma konusunda AMA ( Ask Me Anything) var karıştırıyor olmayasın? PBE de ye sunumunu önümüzdeki haftaya ertelemişlerdi.
  • quote:

Gelsin artık yav..

Yarin PBE'ye mi gelcek live serverlara mi?

• Yarın yeni champ ve yeni map geliyor.Haftaya büyük ihtimal karma.

• hadi hayırlısı, bizim ip birikmeden gelicek heralde

• ne karmaymış arkadaş.
  • sırf bedava skin vercekler diye 3150 ip çöpe atılmaz siviri aldıkta noldu oynadığımız oyun sayısı 1 elin parmaklarını geçmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: emruysl

sırf bedava skin vercekler diye 3150 ip çöpe atılmaz siviri aldıkta noldu oynadığımız oyun sayısı 1 elin parmaklarını geçmez

3150 ip yi çöpe atmak. yav he he
  • quote:

Orijinalden alıntı: major24

quote:

Orijinalden alıntı: FenoMachine

Geçenlerde bu karma neeemiş dedim hiç oynanmıyor falan bir araştırıyım dedim en son açılan konu 2011 li yıllarda falandı vay anasını görüyonmu

millet skini aldıktan sonra oynayamadığını fark edince gene tozlu sayfalara gider konusu :D

Bir olaf vakası daha olacak önüne gelen gelen karma alır ilk ay, vay halimize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoL_Game

quote:

sırf bedava skin vercekler diye 3150 ip çöpe atılmaz siviri aldıkta noldu oynadığımız oyun sayısı 1 elin parmaklarını geçmez

3150 lik champler arasında alacağım son herodur karma
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LoL_Game

quote:

3150 lik champler arasında alacağım son herodur karma

sayılı supportlandandir kendisi (BENCE). herkese göre farkli olabilir ama hicbir hero cöp degildir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: WhisperOfTheSouL

quote:

Orijinalden alıntı: starnebula01

Millet demiş yok karma çok iyi bu haliyle yok zaten op idi bu haliyle çok seviyorum demiş e kardeşim ozaman neden oyunlarda görmüyoruz? Riotunda işi gücü yoktu canı sıkıldığı için yapıyordu bu reworku ....

Sana iyi gelmiyor olabilir ama ben tr serverında katma mid oynayan nadir insanlardanım ve şuanki halinden de memnunum rework ile ne yaparlar bilmem ama daha iyi yapıcakları kesin de oynayan böyle de oynar işi biliyorsan taşırsın bile hem miss healte göre heal ,hayvani shield ,slow-speed miss healte göre ap bence bunlar iyi skiller

Farkettiysen ben kötü demedim oyunlarda hiç gözükmüyor, neredeyse binde bir ama millet demiş yok çok iyi felan oynasınlar ozaman demekki insanlar oynayış tarzı olsun tipi,tarzı olsun sevmiyorlar oynamıyorlar riotta böyle bi şeye gerek duymuş ayrıca bana sorarsan karma cidden op 1 ay önce almıştım ilk oynamamda baya iyi işler çıkardım ölümsüz gibi bişey ama böyle bişe gerekiyomuydu? evet oynanması açısından.

• hadi iyisiniz gençler 3.5 patch ile karma skini + udyr nerf yolda

http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/35-yama-notlar%C4%B1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoLWeX -- 28 Mart 2013; 14:54:16 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.