Şimdi Ara

Kariyer olarak Carlos mu Drogba mı? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
3.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Thør

quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fth-bsky

carlos un karyerinde DÜNYA KUPASI diye bir şey var. işte o kupa diğer bütün herşeyi silip atıyor arkadaş. bütün kariyer boyunca birşey yapma git onu al yeter gerisine gerek kalmıyor.

Grosso'da da dünya kupası var...

drogba da yok ama

Demek ki herşeyi silip atmıyormuş. Doğruladığın için teşekkürler.

doğrulayıp doğrulamamakla ilgisi yok yazdığımın anlamadığım neden drogbayı carlostan üstün göstermeye çalışıyorsunuz iki futbolcunun mevkileri farklı bir kere tamam drogba iyi ama en iyisi değil carlos ise EN İYİSİ kendi bölgesinin yeterince açık değilmi

Üstün göstermeye çalışsam önceki mesajımda Carlos daha kariyerli yazmazdım. Zaten mesajımdan Drogba'yı üstün gösterdiğimi nasıl çıkardın onu da anlamadım. Asıl sen Drogba'yı küçültmek için saçma bir şekilde alıntılamışsın.

dikkat ettiysen bende genel konuşmuştum sana değil yalnız

• Carlosun avantajı brezilya gibi bir ülkede doğmus olması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fth-bsky

carlos un karyerinde DÜNYA KUPASI diye bir şey var. işte o kupa diğer bütün herşeyi silip atıyor arkadaş. bütün kariyer boyunca birşey yapma git onu al yeter gerisine gerek kalmıyor.

Grosso'da da dünya kupası var...

drogba da yok ama

Demek ki herşeyi silip atmıyormuş. Doğruladığın için teşekkürler.

doğrulayıp doğrulamamakla ilgisi yok yazdığımın anlamadığım neden drogbayı carlostan üstün göstermeye çalışıyorsunuz iki futbolcunun mevkileri farklı bir kere tamam drogba iyi ama en iyisi değil carlos ise EN İYİSİ kendi bölgesinin yeterince açık değilmi

Üstün göstermeye çalışsam önceki mesajımda Carlos daha kariyerli yazmazdım. Zaten mesajımdan Drogba'yı üstün gösterdiğimi nasıl çıkardın onu da anlamadım. Asıl sen Drogba'yı küçültmek için saçma bir şekilde alıntılamışsın.

dikkat ettiysen bende genel konuşmuştum sana değil yalnız

O zaman benim mesajımı niye alıntıladın ki?

• Tartışmaya ne gerek var. Carlos kariyer olarak iyi fakat Drogba Carlos'u her türlü ipe dizer yetenekleriyle, fiziğiyle.
  • Drogba Brezilya da dogsa gorurdum kariyer kimde olurdu.

Adamin milli takiminda is yok napsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanfc

golden foot ödülünü kazanmasından sonra böyle bi konu açman ilginç..sanırım kıskançlık oldu ayrıca kariyer açısından tartışmak çok yersiz 2 futbolcu da gerçek efsane...carlosun brezilyalı olması milli kariyer açısından avantaj..

En doğru yorum budur. Kıskançlık krizlerine girenler nasıl da belli ediyor kendini. Yorum eksi bombardımanına tutulmuş.
  • bence carlos adam Tüm dünyada yaşayan efsane deniliyor ama drogbadan daha iyi oyuncular hala var ve yaşalrı genç...
  • m_v_p kullanıcısına yanıt
    dünyada yüzlerce iyi sol bek olmadığı için, ama her sene 3-5 tane yıldız forvet çıktığı için olabilir mi bu acaba?
    carlos brezilya gibi bir takımda aşmış adamlarla oynadığı için olabilir mi?(milli kariyer diyenler)
    falan filan.

sanki, her yer sol bek kaynıyor da.

not: carlos daha kariyerlidir tabi ki. ama drogba liderdir, tek başına takımı sürükler vs.
  • Carlos kariyer olarak daha iyi ama şöyle bir şey var carlos hep çok çok üst düzey oyuncuların bulundugu kadrolarla oynadı o mevkisinin en iyilerinden biridir fakat kariyer olarak kesinlikle adil bir karşılaştırma olamaz drogbanın etrafında o dönemdeki gibi oyuncu kalitesi olsaydı belki farklı olabilirdi ama olmadığı için asla bilemiycez carlos öndedir bu konuda
  • Carlos'un Brezilyalı olması onu dünyanın en iyi 5 futbolcusunu say dediğinde akla ilk gelenler arasına sokuyor. Bu verilerle tabiki Carlos. Ama şartlar eşit olsa Drogba R9 ayarında olurdu bence.
  • kariyer olarak Carlos ama drogba forvet olduğu için o açığı bir nevi kapatıyor.şöyle düşünelim frank de boer da mesela kariyer olarak çok üst düzey bir adamdı ama gelişinde öyle fırtınalar kopmadı neden çünkü adam defans oyuncusu.carlos tabiki sol bekten öte bir adamdı ama tutupta messiyi 35 yaşında alınca ne geçecek eline.carlosta bir heyecan yarattı o kadar katkısı bir drogba düzeyinde olamadı.sonuçta cevap Carlos ama bence yıldız transferi abartılacak bir mevzu değil.sonuçta takımının oynadığı futbol ve başarılara bakmalı taraftar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: abatrow1907

Carlos'tan daha iyi gelmiş geçmiş farketmez hiçbir sol bek iyi olamaz belki oraya sol bek değilde sol u çıkartıp direkt bek dersen Cafuyu belki sayabilirsin Carlostan daha iyi o kadar

Drogbadan daha iyi olanlar ise
    1-Henry
    2-Van Basten
    3-Ronaldo(El Fenomeno)
    4-Cantona
    5-Del Piero
    6-Trezeguet
    7-Gerd Müller
    ......

o listede 4,5 ve 6 numaraları sil yerine ne bileyim etoo,ibrahimoviç,rooney falan koy bence çok sırıtıyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Orijinalden alıntı: abatrow1907

Carlos'tan daha iyi gelmiş geçmiş farketmez hiçbir sol bek iyi olamaz belki oraya sol bek değilde sol u çıkartıp direkt bek dersen Cafuyu belki sayabilirsin Carlostan daha iyi o kadar

Drogbadan daha iyi olanlar ise
    1-Henry
    2-Van Basten
    3-Ronaldo(El Fenomeno)
    4-Cantona
    5-Del Piero
    6-Trezeguet
    7-Gerd Müller
    ......

o listede 4,5 ve 6 numaraları sil yerine ne bileyim etoo,ibrahimoviç,rooney falan koy bence çok sırıtıyorlar...

Cantona mı sırıtıyor? Dalga mı geçiyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezer Cinoglu

İkisi de futbol tarihine isimlerini altın harflerle yazdırmış nadide futbolculardır. Bunun üstüne o şöyle kariyerli bu böyle demeye gerek yoktur kanımca.

Sonuçta hepimiz ps1 'de Carlos'u forvet oynattık değil mi.

Arkadaşım PS1 winning eleven'da ileri uçta sağ korner direğinin içine koyuyordu çaprazdan girip girip gol atıyordu Bende PSV ile sağ açıkta R9 ile yardırıp gol atıyordum, hey gidi günler

• Carlos fener e birşey katmadı diyenler neyi izlemiş nasıl yorum yapıyor anlamıyorum. carlos fener e geldikten sonra defansımız ve ortasahamız resmen çağ atladı. Uğur Boral gibi bir adamın nasıl oynadığını, defansın bir anda nasıl kendine geldiğini net şekilde gördük. Kaldı ki adım gibi eminim Carlos Sevilla maçında sakatlanmasa Chelsea bizi o kadar rahat eleyemezdi. Hatta yarı finali görebilirdik.

Kariyer derseniz hangi ülke olduğu, nerde oynadığına bakılmaz.

Drogba kaç kupa kaldırmış?
    Carlos kaç kupa kaldırmış?

Kimle yan yana oynarsa oynasın Carlos gibi bir sol bek her türlü başarılı olur. Drogba nın Chelsea de oynaması veya Barcelona da oynaması tamamiyle kendi tercihleri arasında olan bir durum. Zamanında Madrid in onu istememesi, barca nın transfer etmemesi, Chelsea de oynaması Carlos un hatası değil.

Birisi Drogba takımı sürükler demiş de gitsin sürüklesin Fil Dişini de görelim. O dediğiniz şekilde oluyor mu. Futbol takım oyunu. Her bir parçanın ayrı bir önemi var. Uç kısmın iyi olması kafi olmuyor. Alt taraflarında sağlam olması şart. O sağlamlık da Carlos da fazlasıyla mevcut.

Sol bek kıtlığında Coentrao gibi Marcelo gibi iki adama sahip madrid hala Carlos un açığını kapatabilmiş değil. Bu da Carlos un ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu gösterir.

• tabi ki carlos ama başlıca sebebi milli takım başarıları. kulüp bazında çok da fark yok aralarında.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.