Şimdi Ara

KARIN KASI İÇİN YARDIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
57.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim var mı sansım yas 15 boy 1.84(yada 185) kilo 59()

kasmam ben kendimi karın kası için çıkarsa çıkar kendisi
  • kilo nasi 59 oluyo ya tuy gibisiniz.boy :181 kilo:73...vucudumda fena degil,yuzuyorum,ve ciddi soyluyorum kendiliginden karin kasim cikti az bisey.Ama simdi mekik'e fln da baslicam...iyi olcak bakalim
  • quote:

Orjinalden alıntı: cankutuk

Ha bide unutmadan karın kasları sıçramayıda geliştiriyor.

O Zaman bende mekik haraketlerine başlıyorum .

Şimdi Tek Ayak Tek el smac vurabiliyorum eğer dediğin doğruysa yazın sonunda hem normal sıçörama antremanları + mekik ile rahat smaç vurabilecem .
  • quote:

Orjinalden alıntı: emreovic5

quote:

Orjinalden alıntı: cankutuk

Ha bide unutmadan karın kasları sıçramayıda geliştiriyor.

O Zaman bende mekik haraketlerine başlıyorum .

Şimdi Tek Ayak Tek el smac vurabiliyorum eğer dediğin doğruysa yazın sonunda hem normal sıçörama antremanları + mekik ile rahat smaç vurabilecem .

Bende o yuzden yaptım zaten çok rahat vuruluyo boyle zıpladıgını bıle hissetmiyosun adamım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ademsx1

benim var mı sansım yas 15 boy 1.84(yada 185) kilo 59()

kasmam ben kendimi karın kası için çıkarsa çıkar kendisi

senin zaten o boy ve kiloyla afrikalı maratoncular gibi karın kaslarının belirgin olması gerekir ya da sizin tartı bozuk.
  • her gün 20 şınav 50 mekik çek
  • 20 şınav 50 mekik az kanımca yapılabiliosa biraz daha fazla yapılmalı bnce... bide dambıl edinilirse iyi olur. hareketler dahada geliştirilebilir.
  • Full ve devamlı mekik çekmelisin bu kasları yorar ve güçlendirir.Bir de yere yat ellerini poponun altına sıkıştır başını kaldırabildiğin kadar kaldır.Ve ayaklarınla yarım daireler çiz.Karatede görmüştüm bitiriyor adamı.
  • YAŞIN 14 İSE HİÇ BİŞEY YAPAMAZSIN. O KADARKOLAY SANIYORSUN DEMİ.

Bİ KAÇ AY SONRA YİYEMEZ OLURSUN VUCUT ÇALIŞMAK O KADAR KOLAY DEĞİL

ZATEN 2 AYDA MÜMKÜN DEĞİL. BENCE FAZLA HEVESLENME VAZ GEÇ. YADA UZUN VADELİ DENE.!
  • quote:

Orjinalden alıntı: baris_ekin

Full ve devamlı mekik çekmelisin bu kasları yorar ve güçlendirir.Bir de yere yat ellerini poponun altına sıkıştır başını kaldırabildiğin kadar kaldır.Ve ayaklarınla yarım daireler çiz.Karatede görmüştüm bitiriyor adamı.

ilk defa duydum hareketi. ayakla mekik baraber mi yapılcak. öölese bni yerde kim sabit tutcak?? yuvarlanırım bn
  • yok hareketle deyil
    mekik diil sadece kendi başına yapcan hareketleri yani mekiği çıkar diğerlerini mekikten farklı yap
  • quote:

Orjinalden alıntı: 87akin-izmir

2 aymı 2 sende bıle zor cıkar karın kası bu anca yagları erıtebılırsen kaslar gözukur 2ayda cok zor ama 2 ayda bıraz sısebılırsın sonra yıne bırakacagın ıcın bı ıse yaramaz tabı

insanlar neden bilmediği konular hakkında cevap yazar anlamam.

yardım edeceksiniz madem, biliyorsanız konuşun !

BİLİMSEL GERÇEK:

vücuttaki yağlar, son depolanandan itibaren yakılır.

BU ŞU DEMEKTİR:

MEKİK ÇALIŞAN BİRİNİN KARIN KASLARININ GÜÇLENMESİ BEKLENİR

ANCAK BU:

KARNINDAKİ YAĞLARIN ERİYECEĞİ ANLAMINA GELMEZ !

YANİ:

İSTERSEN MİLYON TANE MEKİK ÇEK,

SIRA KARNINDAKİ YAĞLARA GELMEDİYSE ASLA KARNINDAKİ YAĞLARI ERİTEMEZSİN.

• quote:

Orjinalden alıntı: spinalsurgeon

hareketin ismini bilmiom ama arasına girip kollarını dayiican sağlam bi yer buluon. bacakları düz bi şekilde kaldıra bildiğin kadar havaya kaldırıon, tabi kolları yana dayıyon ki düşme. acaip karın kasını zorluo. bu arada hareketlerin yanında yiyeceklerinede dikkat etmelisin. biraz prtoein ağırlıklı beslen. bide mekik çekerken kolları kafaya dayayıpta kuvvet alma...

bu arada karın kası+vücut olarak eminem çok iyi duruo bnce. tam ideal noktasında. ne aşırı nede ince. süper....

bak o senın dedıgın ılk hareketı kımse yapmıyo normalde legraıse dı galıba alt karın kası halk arasında ona çakı derler. bırı fotomodel koymus onun bıle karın kasları sadece mıdesınde var maksak penısıne kadar sekıllı karın kası cıkartmak oda senın dedıgın hareketle yapılıyor. ayrıca zayıf bıle olsan twist şart

/>

eger dedıgın hareket buysa. bu hareketı yapmıyan kısının karsın kası sadece göusunun altında cıkar cıkarsa oda onada sekıl demem ben

cetinkayas :

ben bu forumda benımle ılgılenen herkeze yardımcı oldum. butun pmlere cevap verdım,bu arkadasa bılegereken cevabı verdım, senın artıslıgın nekı bana kardesım bılmesek sölemeyız yanı, hem sen benım bılmedıgımı nerden cıkarttın, vucudu cıkarttırma bana sımdı herkez gördu az cok resımlerımı burda, alakasızda konusmam bana işimi öğretmeye sakın kalkma tamamı kardes. Resım cekılelı oldu baya sımdıkı halımde farklı tabı ölculerde arttı yanı. zaten yanlıs bırsey yapıyor olsam bu ısten zevk almam

KARIN KASI İÇİN YARDIM

sadece mekıkle olcak bı ıs degıl karın kası. kosma,kanat,barfıx,squat,pullover hareketlerınde ıkınmadan dolayı karın kasları çalıyor, işin ıncelıklerınıde bılmeme ramen bana bılgısız demeye kalkma sakınolaa

ayrıca kendıne guvenıyorsan koyarsın resım bızde anlarız, bı resımden bıle olsa bılıp bılmedıgını okeeey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 87akin-izmir -- 13 Temmuz 2008; 0:46:03 >

• quote:

Orjinalden alıntı: baris_ekin

Bir de yere yat ellerini poponun altına sıkıştır başını kaldırabildiğin kadar kaldır.Ve ayaklarınla yarım daireler çiz.Karatede görmüştüm bitiriyor adamı.

oldu olacak nuri alçoyu yada coşkunuda çağaralım hep beraber karın kası yaparız

basbayaaa fantezi bu
  • Yaş 18 boy 177 kilo 78 göbek azcık var şansım varmı?
  • şans mans die bişi yok. 100 kiloluk insanda body yapabilir. senin niyetine kalmış. tabi bunu yaparken zayıflarsan hoş görünür. bu işte yaş, kilo farketmez. önemli olan tek şey sağlık. sağlık problemin warsa yapmazsın. onun dışında bi sakınca yok. ama kimse kendimi hızlı şişircem die steroid ve benzeri maddeler kullanmasın. sonuçları çok kötü oluo...

87akin-izmir
    bnde senin gösterdiin hareketi sööluodum. bnde baya hareket biliom hatta epeydir uuraşıom ama orjinal isimlerini bilmiom. bide şimdilik aşırı şişirmemeye çalışıom, bizimde arkadaş wardı öküz gibi olmuştu(kimse üstüne alınmasın). yani senin resminin en az 3 katı bşiydi. sonra çatladı fln, bırakıncada sarktı. önümdede öss olunca en azından 1 sene yoğun yapamicam, o yüzden sarkmiim bu sürede die asılmıom.
  • bızdaha gencız bızde sarkma olmaz kolay kolay, hanı yaparsın 35 yasına kadar. bırakırsın ek besını bıle kullanmassın kasın ınecegıne sarkar ne sertlesır nede sekıllı kalır yanı yasımız daha genc bu yasta yapmıcazda ne zaman yapıcaz ,yaslanıncada hafıf tempo kosuları tamamdır
  • yok ok çalışalım öss geçsin zatn asılabildiim kadar asılcam. kol boyutunada tamam dediimde de(eminem tarzı olunca) döwmeyi çakcam üst kola. ama önemli olan şimdilik öss. bn başıma gelcei biliom, tıp istiorum o yüzden 1 sene baya çalışmam gerekçek. okul-dersane derken çalışmayı sallicam, olmicak.
    bu arada bişi sorcam üst kolun dış yan tarafı nası şişirilir acep? çünkü sağ kol hafif yana dooruda şişmiş ama sol kol daha pazu olarak şişmiş fırlamış durmda... dengelemek istiorum...
  • 2 ayda olmaz.
    Buraya bakabilirsin videolu anlatım avrupa şampiyonundan
    http://www.uzmantv.com/evde-yapabilecegimiz-bel-ve-karin-egzersizleri-nelerdir
  • Bence tam zamanı baslamanın ;) kendıne program yap (20 serden 3 set yapsan yeter) . mekik / ters mekık / şınav / sıcrama hareketlerı fln war / ben uyguladm bunu duzenlı olarak ilk 1 hafta kemıklerım agrıdı sonra alıstım 2 ayda yararını gorebılırsın.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.