Şimdi Ara

Karım beni aldattı!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
51.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu bugün bana sataşma günü sanırım. Aldatılan koca eşiyle cinsel ilişkiye giren ''İTİ'' karşısına alıp konuşmuş. Doğru okuyup yorumlayın, hemen hoplayıp zıplamayın. Aldatma defalarca yapılmış üstelik iki yaşındaki çocuğuna rağmen. Hani pişmanlık değil alışkanlık yapmış adeta. İleride bu kişi boynuzlarını parlatırken size lanet etmesini istemiyorsanız bence susun.
  • evli, çocuğu olan bir kadının başka biriyle bu şekilde ilişkiye girmesi çok anormal. eğer daha önce bir sıkıntınız yok ise yani geçim sıkıntısı, cinsel sıkıntı v.s. durum daha da anormalleşiyor. gönlüm onu affetmeni ister ancak bunu ömrünün sonuna kadar hatırladıkça kafayı yer insan. sen evlisin, çocuğun var ve karın biriyle beraber olmuş. bu kadını bundan sonra ne kadar sevebilirsin. bunun kararını verecek olanda sensin. Allah yardımcın olsun.
  • Kardeş yaşıt sayılırız ama ben bekarım ve aynı şey benim başıma gelse (Allah korusun) eğer vicdanımı dinler affedersem bir ömür boyu onun yüzüne baktığımda aklıma hep o gelir ve bir ömür boyu ızdırap çekersin belki barışır eskisi gibi konuşursunuz ama aranızdaki cinsellik olayıda tamamen bitmiş olacaktır ki bu insanların genel ihtiyacı olacağı için ve bunu eşinle yapamayacağın için sende başka bir kadın düşüneceksin (belki olmayacak ama zaman gösterir bunu ) ve olaylar gittikce daha da kötüye gidecek bu acıya daha fazla dayanamayacağını düşündüğüm için kesinlikle boşanmak ve çocuğunu yanına almak en iyisi.... Allah korusun burdaki çoğu insnaın başına gelmediği için bu tür şeyler kimisi çocuğun için ayrılma diyebilir ama bellimi olur daha iyi birisini çocuuna daha iyi bir anne bulabilirsin hem çocuğun yaşı küçük olduğu için pek bir şey hatırlaması da mümkün değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peynir Alti Suyu Tozu -- 17 Mart 2006; 18:46:02 >

• BENCE FAKE BU... ALDATILAN ADAM GELİP BURAYA YAZARMI YA?
    GAZETEYE İLAN VERSEYDİN BARİ??

HERZAMANKİ DH FAKE VAKASI... TEDAVİSİ 2HAFTA BAN..
  • önce kızına dna testi yaptır, gerçek babası olduğundan emin ol, değilsen karıyla beraber çocuğu da gönder babasının evine..

hatta karıyı bir güzel de döv.. boynuzlayan herifi de, karını da üstlerine şikayet et, memursa kesin ceza alırlar..

hatta mümkünse karından tazminat al, tekrar evleneceğin için yüklüce bir tazminat al ki bedavaya vermek nasıl olurmuş anlasın...

o kadar masraf edip, iş-güç sahibi olup, milyarlar döküp yıllarımızı verip aile kuruyoz.. böyle davranışı biz erkekler haketmiyoruz..

sonra gerisi karına kalmış bişi.. eğer onuruna ve gururuna yediriyorsa, nikahsıoz yaşa bir süre.. hiç bir güvence de verme..
  • BENCE Bİ DURUP DÜSÜN ben sanmıyorumki hiçbir kadın özellikle 3 yıllık evli bi kadın mutlu evliliğinden vazgecip kocasını aldatsın sendede bazı problemler var demekki belkide sende bu tarz bişi yaptın ve oda intikam almak istedi onun davranişini tasvip ediyorum sanma tabiki ne olursa olsun bence tamamen etik dışı fakat belliki psikolojisi cok bozulmus bide seni gercekten sevmese barısalım demez
  • ya karım başka biriyle yatacak ha aman allahım allah kimsenin başına vermesin. kardeşim sen üzülmeyi haketmiyorsun kesinlikle ve bu senin hatan değildi, bi şekilde sindirmeye çalışırsın ve yaran zamanla kapanır ama karın yanındayken olabilceğini sanmıyorum. üzüldüm doğrusu , ama karın yanındaykende bi şekilde sindirebilirim diyorsan ona bir şans daha verebilirsin kızınız için.. ama gerçekten zor
  • kızın 2 yaşındaymış bişey anlamaz
    anasınıda kes mutlu mutlu yaşa
  • bence ayrıl çünkü bu saatten sonra bu olayı aklından silemezsin ve bu durumdan en cok 2 yaşındaki kızın etkilenir.Bence onu düşün ve ayrıl kendine yeni bi hayat kur...
  • bosa ayril birak terket diyenler acaba evlilermi ?
    ve acaba dusunuyorlar mi boyle birsey baslarina gelseydi 2 yasindaki cocugu babasiz birakmak ugruna, senin bir parcan olan canin cigerin olan cocugun geleceginden bi haber olarak yasamak zorunda kalsaydi veya onun gelecekte ne durumda olabilecegini basina (Allah Gostermesin) kotu birsey geldiginde yaninda olamamak nasil bir duygu bilebilecekmisiniz ?

peki ya babasiz yasamak nasil bir duygu hic dusundunuzmu ?

her insan hata yapar bunu unutmayin. bunu boynuz takmakla veya baska birseyle iliskilendirdikce batarsin.

KADINI HALA IKINCI PLANDA TUTAN ZIHNIYET KADIN ALDATINCA AGZA ALINMAYACAK SOZLER SOYLEYIP KATLEDENLER KENDILERI YAPTIGI ZAMAN
    "CAPKIN, BABA ADAM, DELIKANLI ABI, DELIKANLI ADAM, GOTUR ABI YAKISIR" DIYEN ZIHNIYET SANA "GIT OLDUR YASATMA VEYA BOSA GITSIN" DIYECEKTIR. DINLEME.

Allah kimsenin basina boyle birsey vermesin benim basima gelmis olsa bende ne yapacagimi bilemezdim.

cocugunu dusun ve oturup ciddi ciddi konusun. sonucta ortada bir cocuk var.

saygilarimla,

• kusura bakma ama forumda evliligin anlamını ,bir cocuk sahibi olmanın ne oldugunu bilmeyen insanlardan yorumlar almıssın. eger bunları ciddiye alıp hareket edersen yanlıs yapma ihtimalin yukselir.

oncelikle neden bunu yaptıgı konusunda bir acıklama yapmasını lazım. mantıklı bir nedeni olmayacak hic bir sekilde ama sonucta sende bir hata olup olmadıgını yada soyle soyleyeyim senin bazı noktalarda onun ihtiyaclarını karsılayamadıgını dusundugu icin bu sekildemi davrandıgını anlaman lazım. bu nokta onemli bence. sunu yap bunu yap diyemeyecem senin yerinde olamam ama cok zor bir durum. ve benim en karsı oldugum seylerden biri. ayrıca esinizin sizden onceki iliskileri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerektigini dusunuyorum. yani sizle tanısmadan once iliskilerini ne seviyede yasamıs.

Allah kolaylık ve sabır versin versin. Tavsiyem lütfen öfkeyle hareket etmeyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _SELCHUK_

BENCE FAKE BU... ALDATILAN ADAM GELİP BURAYA YAZARMI YA?
    GAZETEYE İLAN VERSEYDİN BARİ??

HERZAMANKİ DH FAKE VAKASI... TEDAVİSİ 2HAFTA BAN..

+1

Kusuruma bakma ama istersen bir anket açsaydın.

Buraya gelip böyle bir konuyu nasıl sorarsın anlamadım.
    Bunun cevabını vermek bizlere değil sana düşer.

Zaten bizlerin vereceği cevaplarla ilişkine yön vereceksen o ilişki zaten bitmiştir.
    Uzatmaları oynuyorsunuz.
  • akillinin biri kuyuya bi tas atti kirk akilli cikarmaya calisiyo
  • Ya eşin seni 10-15 kere aldatıcak sen gidiceksin eşinle birlikte olan erkekle konuşucaksın sonra tekrar karına gelip bunu neden yaptın diyeceksin karında sana ayak çekip ne olur yapma affet beni diyerek ayak çekicek sen hala bunu düşünüyorsun.
    O kadar inanılmazki fake kokusu alıyorum bir insan bu kadar geniş olamaz..

Eşinin ve o erkeğin sağlam 4-5 kemiğini kıracaksın.. Sen böyle geniş davranırsan daha çok aldatılırsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vendeta

bir kere yapan yine yapar boşa gitsin.

• allah aşkına bir hak daha ver diyenler bu dediklerinde samimi mi...o kadınla daha nasıl bir mür geçirilirki...düşünmesi bile korkunç...ben olsam çeker ikisinide gebertirdim...ama sakın yanlış anlama sana çek ikisinide vur demiyorum tavsiyede etmiyorum...(ama bu hikayeyi pek samimi bulmadım eğer olduysa brnim fikrim bu)saygılarımla)...
  • senden küçüğümm ...
    akıl vermek doğru olur mu bilmm ama ...
    ben olsam ayrılırdım...kızımıda yanıma alırdım..
    zaten kanıtlar var...
    mahkemede de anneye verilmezz (?)...

hatta olmadı biri beni aldatsa kafayı yerimm.
    karşıma felan almam.... direk....

neyse... fazla uzatma derim..
    yinede sen bilirsin..allah kolaylık versin..
  • Yaa Allah kimsenin başına böle bir dert vermesin yaa

Buradaki bazı kişiliksizleri kınıyorum Daha düzgün konuşamıyorlar Birde kendi fikirlerini millete dayatırlar.
  • yukaradaki bi kaç yorumu okudum

sana kimsenin boşan veya boşanma demesi yanlış olur

ancak yol gösterilebilir ki buna sen karar vereceksin
    şuanda 8 aylık ilişkim var ve,
    aramızda kalsın bende onu çok seviyorum oda beni
    ama arada bir gözüm dışarıya kaçmıyor da değil

bu yüzden bence sen beyninde değil kalbinde karar vermelisin

kimsenin lafınada gelme derim ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

walla akşam yatarken ( ( ( bence ) ) ) kızını düşün geçmişteki hayatınızı düşün ve öyle karar ver ve affet derim ben birdaha olursa bence hiç düşünme işallah Allah en hayırlsını başına versin

affet mi
    affedince nolcak ..
    aynı yastığa baş koyabilcek misin.?
    10-15 kez ilişkiye girmiş birisiylee..
    düşünmem bile
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.