Şimdi Ara

Kargo/Vergi dahil 1155 Dolar | Lenovo Legion 5 | Ryzen 7 4800H - 1660Ti - 16GB - 512GB SSD (soğudu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.407
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.amazon.com/Lenovo-1920x1080-Processor-Windows-82B1000AUS/dp/B08BB9RWXD

İlgilenenler varsa 93 dolarlık bir indirime girmiş güncel kurla 8700₺ civarına geliyor.

edit:indirim bitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lionpierre -- 12 Mart 2021; 19:46:15 >

• Konu güncelken bir şey sormak istiyorum. Amazon vergileri falan hesaplayıp hepsinin ücretini bir alıyor ve daha sonrasında ek ücret ödemiyoruz ya; bu durum sadece satıcı ve gönderici amazon iken mi oluyor, yoksa göndericinin amazon olması yeterli mi?

• 2guyS kullanıcısına yanıt
    Gönderici amazon olsa yeterli. Amazon gönderim sağlarken gümrük işlemlerini hallediyor
  • MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt

Yanıtınız için teşekkür ederim.

• bir şey de ben sormak istiyorum laptop klavyeleri komple q ingilizce oluyor sanırım q türkçe olan göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asmodian1 -- 13 Mart 2021; 18:34:51 >
  • Asmodian1 kullanıcısına yanıt
    Evet benimde gördüğüm kadarıyla ingilizce oluyor hep. Yine bu modelde de öyle.
  • yeniden ne zaman indirime girer acaba? acelesi olmayan biri olarak bekleyebilirim de, 3050 Ti kartlı laptoplar ne zaman çıkacaktır piyasaya duyan var mı hiç?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onder.t O kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: 2guyS

9600 liranın üzerinde gözüküyor bende. Çok kısa bir ara indirime girip geri mi yükseldi acaba?

• onder.t O kullanıcısına yanıt

Evet şu anda vergisiz hali 999$ olmuş, önceki yorumu attığımda 910$'dı. Ama bu laptop ara ara düşüyor, almayı düşünüyorsanız ara ara takip edin.

• 2guyS kullanıcısına yanıt
    dediğim gibi şu an 970m olan bir Alienware kullanıyorum çok da memnunum. 3050 ti tarzı laptoplar çıkana kadar beklesem mi diye ikilemdeyim.

• 1 haftadır bu laptobu kullanmaktayım soruları olan varsa elimden geldiğince cevaplayabilirim.
  • lionpierre kullanıcısına yanıt

Amazondan alınca garantisi oluyor mu?Normalde lenovonun falan yurtdışı alımlarında türkiyede garantisi geçerli değil diye biliyorum.

• Cagtay13 kullanıcısına yanıt
    Lenovonun kendi sitesinden ürünümü bul deyince kalan garantinin 11 ay olduğunu söylüyor.Fakat burada geçerli mi tam bilmiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende aldım biraz önce 1155$ dan.Ödeme çekilmedi henüz gönderim aşamasında çekilecek sanırım.Dolarda gevşeme devam ederse süper olur.Gün içerisinde 3 4 kez fiyatı düşüyor.Bilginiz olsun

• Gece uyurken yine 910 dolar civarına inip tekrar artmış. Sürekli kaçırıyorum şu indirimi. Nasıl alarm kuruluyor? Bir de 3050 Ti olan modeller ne zaman gelir tahmini olan var mı? Yoksa bekleyeceğim.

• Ben 800$ + kargo ve vergi olan satıcıyı gördüm ama Mayıs ortası sevk görünüyordu o yüzden almadım, çok uzun bi süre elinde stok görünmüyordu, 1115$ diyenlerin satıcısı Amazon mu yoksa Emili gibi bir satıcı vardı o mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hollywood29 -- 19 Mart 2021; 12:58:53 >
  • hollywood29 kullanıcısına yanıt

Amazon. Şimdiye kadar hem Amazon hem de diğer satıcılarda en az 899.99'a düşmüş. Ben 907$ iken aldım geçenlerde ama hala bekliyoruz bakalım. Covid sebebiyle süreç çok yavaş ilerliyor.

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Ben o gün 800$`a denk geldim (kargo ve vergi hariç) ama dediğim gibi Mayıs sonu gibi gönderim tarihi vardı o yüzden sıcak bakmadım, newegg'den laptop denk getirmeye çalışıyorum

• 900 dolardan alanlar şansınıza öyle mi denk geldi yoksa alarm mı kuruyorsunuz bi şekilde?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.