Şimdi Ara

Kargo şikayetleri burada toplansın!(Hepsiburada cevabı-İnternet siteleri için şikayet metni eklendi) (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.066
Cevap
5
Favori
34.005
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Kargo şikayetleri burada toplansın!(Hepsiburada cevabı-İnternet siteleri için şikayet metni eklendi)

arkadaş her seferinde aynı 5 inde elimde olması gereken kargo...
    yurtiçi kargo yeter artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clooneyfb -- 7 Ekim 2016; 20:05:43 >
  • Yurtiçi Erzincan kargo şubesi de aynı soytarılığı yapıyor. Hiç adrese uğramadan telefon etmeden teslim edilemedi yalanını atıyorlar. Bu resmen adilik, sahtekarlık. Birazcık insan sevgisi olan bu köpekliği yapmaz. Kullanmayın şu firmayı, kullandırmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sioux kullanıcısına yanıt
    Madem böyle bir durum var gidip savcılığa şikayet edin burada yakınmanın hiç bir faydası yok.
    3-5 kişi savcılığa gidecek ki ya ceza alacaklar ya kendilerini düzeltecekler.

Hiç kimse suç duyurusunda bulunmazsa adamlar yapmaya devam eder bunu düşünemiyor musunuz?
  • Aras kargo 6114049275479 Bu Nası bi iş ahlakı 10 gündür kargo yolda Çin'den gelen kargolar bu kadar bu kadar sürmüyor müşteri hizmetleri zaten başlı başına bir rezillik 3 kere kayıt açmama rağmen tenezzül edip aramadılar bile buda dün kargolanan kargom 6080488021664 teslim süresi 24 saat yazıyor ama buda yolda demekki tek seferlik bişey değil bu aman arkadaşlar Aras kargodan uzak durun bunlar Fatih'ten Esenlere gelen bi kargo için ayrıca gönderici ödemeli olmasına rağmen 20 tl ücret istedikleri oldu özellikle Esenler civarında oturuyorsanız asla Aras kargoyu tercih etmeyin pişman olursunuz

• Hepsiburada.com lanet olası telefonunu 2 gündur açmıyor. Napacagimi da bilmiyorum

• EYYYY yurtiçikargo

03.11.2016 tarihinde bolu gerede şubesine gelen kargo ayın 11 oldu hala otoban ve e-5 arasında ve geredeye 10 km olan yeniçağaya gelemedi. Yurtiçi kargo iyice gevşetti işi. Şikayet var sitesinde herkes sorun yaşamaya başlamış bu kargoyla. eskiden cumarteside dahil gelen kargolar şimdi neden 8 günde gelemiyor anlamış değilim. Bende gerede şubesini 7-8 defa aramama rağmen kaç gündür telefona bakmıyorlar boluyu aradım orasıda bakmıyor bölge müdürlüğü kocaeliymiş orayı aradım orasıda bakmadı telefona en son genel müdürlüğü aradım ordaki bayan diyorki evet kargonuz 3 ünde gelmiş hala size ulaşmamış ama kargo dağıtıma çıktığında gelecekmiş bana. Zavallı kız ekmek derdinde ne diyem ben şimdi ona. Yurtiçi kargoda muatap bulamadık arkadaş akşam şikayet var sitesine yazacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anadoluparsı -- 11 Kasım 2016; 11:12:39 >

• Yurt içi kargo kadar rezil nefret edilecek başka bir firma yoktur. Müşteriyi it yerine koyar. Ne şikayetinizi dinler nede çözüm sunar. Müşteri hiz. zaten hiç olmasa daha iyi çünkü bir halta yaramıyor. Kısacası hayattan bezmek için yurt içi kargo ile çalışın.
  • Demin gerede kargo telefonu açmış ve arabamız yok bize boluyuda verdiler belki yarın geliriz yapacak bişey yok demişler. Onlarda haklı bu yukarıdan kaynaklanıyor normalde bu kargo çok iyiydi ama şu andan sonra benim gözümde bitmiş bu kargo kesinlikle bu aralar yurtiçi kargoya bulaşmamak lazım.
  • Arkadaşlar aras kargo ile gönderidiğim kargo yanlış adrese gönderilmiş bundan dolayı gönderim ve geri geliş ücreti benden alındı. Halbuki onların hatasıydı. 10 Tl alındı. Müşteri hizmetleri herzamanki gibi herhangi bir cevap vermedi şikayet oluşturdu sonuç maile gelen otomotik bir mesaj ve ücretin geri ödenmeyeceği. Arkadaşlar 10 tl o kadar önemli değil ama bu muamele hiç hoşuma gitmedi.
    1-Bunları tüketici hakem heyetine başvurabilir miyim 10 tl için ?
    2-Herhangi bir başvuru ücreti alınıyor mu?
    3-Aleyhime çıkacak sonucun bana bir maaliyeti olur mu?
    Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
  • YURTİÇİ KARGO
    uzak durun kullanmayın kullandırtmayın. canınız yanar
  • Sancaktpe Yurtiçi hizmeti berbat şubede kargo bekletiyorlar ,kapıya geliyor zile bir kere basıp gidiyor ,paketleri teslim için dışarı çağırıyorlar.Onca şikayet ettim birşey değişmedi.
    Aras dan aldığımda hiç sorunsuz çok hızlı şekilde geliyor kargom.
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMCI OLUN.

Hepsiburada firmasina iade etmek üzere almış olduğum ürünü gönderdim. Üründe bir sıkıntı yoktu hediye olarak aldığımdan dolayı aynisindan 1 tane alinmisti ( akılli saat ürün ) bu yuzden iade yaptim. Aksam uzeri hepsiburada dan " ürün kargodan hasarlı gelmiş olup iade işlemi gerceklesmemistir " diye cevap geldi..kırılmış saat içinde nasıl olduysa..kesinlikle urunde en ufak bir sıkıntı yoktu şimdi ben ne yapmalıyım yardımcı olsun tecrubeli arkadaşlar lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Narki -- 31 Ocak 2017; 21:56:19 >
  • Narki kullanıcısına yanıt
    kargo firmasının zarar vermediğini nasıl anlamışlar ?
  • geçen ay yurtiçikargo hakkında şikayetimi edip saydırdım hepsiburadadan kadın arayıp özür diledi
    bende dedim bu kargo firmasıyla çalıştığınız sürece sizin sitenizden alışveriş yapmayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

kargo firmasının zarar vermediğini nasıl anlamışlar ?

anlaşmalı şubeleri olduğu için toz konduramıyorlar muhtelemen ama ne yapacagimi bilemiyorum..
  • Arkadaşlar sorun kargo şirketinde değil hepsiburada.com da, sipariş verdikten sonra ürün 3 gün siparişe alındı 2 gün kargoya hazırlandı sonra boş bir takip numarası verildi. Aradığımda, aciliyetini belirtelim evet haklısınız kargonun durumu belli değil, özür dileriz şöyle böyle derken kargoya verildi sanırım aras kargo 1 günde getirdi. Adamlar hızlı yani ama hepsinuradanın kocaelideki deposunda kargoların şunesi var sanırım, orada etiketi basıyolar hemen artık ne zaman yola çıkarsa

• hepsiburada yeniyılda galiba sadece aras kargo ile anlaştı son 2 yıl neredeyse tüm siparişlerim yk kargoya verilirdi. bu ay 2 sipariş aras'a verdiler.

https://eksisozluk.com/hepsiburadanin-yurtici-kargo-ile-calismama-karari--5282315
  • paranızla rezil olmak istemiyorsanız yurtiçi kargodan uzak durun!
  • bende dun ürünü teslim almadann önce kontrol etmek sıtedım gorevlı ızın vermdedı. Ben de almıyorum o zmn dedım. Sen bılın dedı gıttı genel merkezlerını ve satıcıyı aradım her ıkısıde gorevlıyı haklı buldu :)
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    dün kargo ücretsiz 2 liralık bi ürün bulmuştum.sırf hb ye zara olsun diye almıştım.yurtiçiyle geldi
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.