Şimdi Ara

PTT, SÜRAT VE YURTİÇİ KARGOLARDA %50-%80 E VARAN ORANLARDA İNDİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
15
Favori
5.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

İNDİRİM KODU PTT, YURTİÇİ VE SÜRAT KARGOLARDA 3 GÜN GEÇERLİDİR.

ÜCRETSİZ KARGO KODU PTT, SÜRAT, ARAS VE MNG KARGOLARDA GEÇERLİDİR.

MNG VEYA ARAS KARGODAN İNDİRİM KODU İSTEYENLERE DÖNÜŞ YAPILMAZ.

YURTİÇİ KARGOYA ÜCRETSİZ KARGO KODU İSTEYENLERE DÖNÜŞ YAPILMAZ.

ACİL DURUMLARDA WHATSAP DAN ULAŞABİLİRSİNİZ. WHATSAPP TEL: 0505 748 49 61

*********ÖNEMLİ*************

10 kg desiye kadar olan kargolarınız için kargo indirim kodu uygun olur.

Kargo bilgilerinizi aşağıdaki şekilde verirseniz işleminiz hızlıca tamamlanır.

GÖNDEREN BİLGİLERİ:

AD SOYAD:

ADRES:

TEL:

ALICI BİLGİLERİ:

AD SOYAD:

ADRES:

TEL:

SON OLARAK KARGO ÜCRETİNİ KİM ÖDEYECEK BELİRTMENİZ GEREKİYOR.

PTT KARGOYU KULLANACAK OLANLAR LÜTFEN DİKKAT; İNDİRİM KODU YA DA ÜCRETSİZ KARGODA PTT KARGO HER PARÇA İÇİN AYRI KOD İSTEMEKTEDİR. KARGONUZ TEK PARÇA DEĞİLSE LÜTFEN BELİRTİN. HEM KENDİNİZİ HEM DE BENİ YORMAYINIZ.

ÜCRETSİZ KARGO KODUNDA KOTA SORUNU VAR, GENELLİKLE ÖĞLEDEN SONRA KARGO KOTALARI DOLUYOR. MÜMKÜNSE ÖĞLEDEN ÖNCE KARGONUZU GÖNDERECEK ŞEKİLDE KOD ALINIZ.

PTT, SÜRAT KARGO VE YURTİÇİ KARGOLARINDA GEÇERLİ %80 E VARAN ORANLARDA İNDİRİMLİ KARGO

İNDİRİM KODU 10,00 TL DEN KULLANDIRILIR.

TARAFINIZA 3 GÜN GEÇERLİ İNDİRİM KODU TANIMLANIR.

İSTEDİĞİNİZ BİR KARGO ŞUBESİNDEN ALICI ÖDEMELİ VEYA GÖNDERİCİ ÖDEMELİ ŞEKLİNDE GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

ÖDEME TEB, ENPARA, YKB, AKBANK, İŞBANK, HALKBANK, ZİRAAT BANKASI KABUL EDİLİR.

KARGONUZ HAKKINDA KG DESİ BİLGİSİ VERİP, FİYAT HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

5 KG DESİ İÇİN 30 TL, 10 KG DESİ İÇİN, 40 TL, 15 KG DESİ İÇİN 60, 20 KG DESİ İÇİN 80 TL ÖDERSİNİZ.

10 KG DESİDEN DAHA BÜYÜK KARGOLARINIZ İÇİN ÜCRETSİZ KARGO SEÇENEĞİMİZ BULUNMAKTADIR.

KARGO HAKKINDA BİLGİ VERMEDEN FİYAT BİLGİSİ İSTEYEN ARKADAŞLAR HER HALDE FAL BAKMAMI İSTİYORLAR.

KARGOLARDA FİYAT; KİLO VEYA DESİ (KOLİ BÜYÜKLÜĞÜ) HANGİSİ BÜYÜKSE ONA GÖRE HESAPLANIR.

HİÇ KİMSENİN BİLGİSİ SAKLANMAZ, SONRAKİ İŞLEMLE BİRLİKTE KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ SİLİNİR YENİSİ KAYIT EDİLİR.

LÜTFEN DİKKAT; PTT KARGO HER PARÇA İÇİN AYRI KOD İSTEMEKTEDİR. YURTİÇİ VE SÜRAT KARGOLARDA 1-2 PARÇA TEK KOD İLE GÖNEDİRİLEBİLMEKTEDİR. KARGOYU MÜMKÜN OLDUĞU KADAR KÜÇÜK PAKETLERE KOYUNUZ. KARGO KİLO VEYA DESİ OLARAK HANGİSİ FAZLAYSA ONA GÖRE FİYAT BELİRLENİR.

ÖNEMLİ NOT: KARGO KODU SİSTEME GİRİLDİĞİNDE LÜTFEN ALICI AD SOYAD VE ADRES BİLGİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.

BAZEN SİSTEMSEL SORUN NEDENİYLE E TİCARET SİTESİNDE KAYITLI OLAN ADRES EKSİK VEYA HATALI ÇIKABİLİYOR. BU DURUMDA HATALI BİLGİLERİ DÜZELTİRİP BARKOD ÇIKARILMASINI SAĞLAYINIZ. GENELLİKLE YURTİÇİ KARGODA BU TÜR HATALAR OLABİLİYOR.

WHATSAPP TEL: 0505 748 49 61

ANLAŞMALI İNDİRİMLİ KARGO ÜCRETLERİ:

%50 - %80 İNDİRİMLİ KARGO KODU TANIMLANIR. YURTİÇİ, PTT VE SÜRAT KARGO

ANLAŞMALI İNDİRİMLİ KARGO FİYATLARI:

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemirci -- 1 Aralık 2022; 15:38:10 >

• Aradım, WhatsApp'tan mesaj attım ama dönüş olmadı. Kod alabilir miyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • müsait değildim, bazı arkadaşlara cep telefonundan yardımcı olmaya çalıştım. Kusura bakmayın.

• rezerve

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İki gün önce arkadaştan kargo indirim kodu aldım, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Hem kargom ucuza gitti, hem de hızlı bir alışveriş oldu. Tavsiyemdir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://www.epey.com/fritoz/korkmaz-patez-a381.html

hocam merhaba yukarıdaki ürünün kargosu ne kadar tutar sizce?

• hocam desisini hesaplayın o şekilde bakalım. sayfa görüntülenemiyor.

• Sorunsuz sıkıntısız şekilde kargo Kodu oluşturdu.Bana verdi.Arkadaşı tavsiye ederim.Yüksek kargo ücreti ödemezsiniz.On numara beş 🌟 yıldız.

• Bu karşılarım herhangi biri ile tek kişilik yatak gönderebilir miyiz hocam? Oluyor ise ücret ne kadar oluyor? 170 desi oluyor.

• SzolnoK kullanıcısına yanıt

maalesef hocam desi sınırını aşıyor.

• PM attım haber bekliyorum

• Merhabalar, 10 adet kadar almak istiyorum. Lütfen iletişime geçiniz

• Bu arkadaş sıkıntılı.

Herşeyi anlaştık. Kargom hazır. O da gönderim kodunu hazırladı. Lütfen ücreti gönderin diyor.

"10TL kullanım ücreti mi diye teyit ediyorum. Ne 10TL'si 80desi 120TL iptal ediyorum kodunuzu diyor."

Ben size ücretsiz kargo verdim diyor. Anlat o zaman. Gözümden kaçmıştır birşey olmuştur. Anlamamıştır, karşındaki müneccim mi? Herşeye "tamam, ben iptal ettim diyor."

Tansiyonumu oynattın tansiyonumu......

Karşındaki birşeyi teyit eder. Yaptığı yaklaşıma bak.

-1 PTT, SÜRAT VE YURTİÇİ KARGOLARDA %50-%80 E VARAN ORANLARDA İNDİRİM PTT, SÜRAT VE YURTİÇİ KARGOLARDA %50-%80 E VARAN ORANLARDA İNDİRİM 

Ne yazıyor ilanında:

-

PTT, SÜRAT KARGO VE YURTİÇİ KARGOLARINDA GEÇERLİ %80 E VARAN ORANLARDA İNDİRİMLİ KARGO

İNDİRİM KODU 10,00 TL DEN KULLANDIRILIR. - Bunu ödderim yani sana.

-

SON OLARAK KARGO ÜCRETİNİ KİM ÖDEYECEK BELİRTMENİZ GEREKİYOR.

Yani kargoyu ya gönderici ödeyecek ya alıcı.

Sen farklı bir usulde göndertiyorsan belirt. Sıkıntılı üye resmen. Yardımlaşma değil takozlaşma sağladı. Sağolsun.

Sen ölücü mü zannediyorsun? 120TL' ye 10TL göndercem diyen mi zannediyorsun. Böyle insan tipimi hissettin karşında tüm mesajlarda.

Kendi benliğinde, önyargılarında kavrul..

Dikkat edin böyle yüzüstü bırakır. Dünyayı yaratmış sanki. Tavırlara bak. Hala sinirlerimi yatıştıramadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 6 Eylül 2022; 12:36:26 >

• elimden geldiği kadar indirimli kargo gönderimleriniz için kod oluşturuyorum. Maalesef her zaman müsait olamıyorum. Anlayışınız için teşekkürler.

• yüksek desili kargolarda ücretsiz kargo kodu veriyorum.

• nigthcall kullanıcısına yanıt

maalesef toplu kargo kodu almanız mümkün değil hocam, kargo indirim kodu kişiye özel olarak tanımlanıyor.

• Kendisinden hızlı ve sorunsuz şekilde Yurtiçi Kargo için indirim kodu aldım

• Bu arkadaş sıkıntılı wp dan soru soruyorsunuz artistlik yapıp engelliyor. Madem satmayacan neyin ilanını açıyorsun.

• ZEBRAMO’dan sipariş mi geçiyorsunuz bu indirim için? Zebramo kargo fiyatlarıyla aynı çünkü.

• kargo kodu için telefonla arayıp kod satıyor musunuz diye soran arkadaşlara çoğunlukla yardımcı olamıyorum.

Mesaj atıp, ilandaki konularda ilgili soru üstüne soru soran arkadaşlara yardımcı olamıyorum.

İndirimli kargo hakkında bilgi almak istiyorum diyen arkadaşlara yardımcı olamıyorum. Öğrenmek istediği bilgiler mesajda yer alıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.