Şimdi Ara

kargo ile arşiv paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benim gibi istanbul dışında olanlar yapılan arşiv paylaşımlarına katılaadı.bunu birde kargo ile ayarlasak güzel olmaz mı?kargo ücreti alıcıya ait olur ve hızlı bir biçimde paylaşırız.ne dersiniz bence güzel olur.

• iligilenlerle msn yapalım. buraya msn i yazın veya pm atın. tuncayaltuntoprak@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncay altuntoprak -- 24 Haziran 2005, 19:41:09 >
  • Oke listeni ver bakalım.
  • bende pek bir şey yok.ama arkdaşımda baya divx ve pc oyun var .istediğininz oyun ve divxleri yazın varsa göndereyim.bana mesala türkü arşivi ve divx lazım
  • Ama öyle olmaz.Bir liste ver bakalım.Bizde liste veririz.Öyle olur.Ben isterim sende olmaz sen istersin bende olmaz.
  • oke.siz listeleri vermeye başlayın bende listemi hazılayayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuncayaltuntoprak

iligilenlerle msn yapalım. buraya msn i yazın veya pm atın. tuncayaltuntoprak@hotmail.com

msn eklendi bu arada herkes nerde olduğunu da yaszın ben kütahyadan mesela msnim profilimde yazıyor ekleyebilirsiniz
  • Hdd ler mi gidip gelecek yoksa cd lermi?
    Hdd ler ucmasin sona kargoda...
  • bende katılabilirim ama işlerimin yoğunluğundan dolayı 1-2 ay sürecek çalışmalar olur.
  • Peki cd leri yolladınız diyelim sonra bidaha geri alabilcenizmi acaba
    bana yollarsanız bulamassınız ha şaka şaka
  • arkadaşlar yanayana korku gerilim veya fantasti macera türü filmler arıyorum bi türlü bulamadım olan varsa gerekirse satın da alırım vcd -divx faretemz
  • quote:

Orjinalden alıntı: rockclimber

Hdd ler mi gidip gelecek yoksa cd lermi?
    Hdd ler ucmasin sona kargoda...

arkadaşım ben sana listemi gönderirim sende bana atıyorum ben seçtim 10 dvd lik sende seçersin bi 10 dvd çekeriz birbirimize gönderirirz ok gerek yok hdd için ok
  • Ama öyle olmaz.Bir liste ver bakalım.Bizde liste veririz.Öyle olur.Ben isterim sende olmaz sen istersin bende olmaz.Fikri veren sensin önce nezaketen sen bi liste ver.
  • DAYANAMADIM ILKI BENDEN OLSUNhttp://buraksenses.tripod.com ama dediğim gibi zamanlar 1-2 ay olur işimden dolayı bu işlere fazla vaktim yok artık. yalnız şöyle bir şey var bende olmayan film kadar takas yapmayı düşünüyorum mesela 50 film seçtiniz. bende olmayan 50 filminiz olmalı. ancak ozaman takasın manası olur.
  • merhaba;
    ben antalyadayim elimde iyi turku arsivi var kargo ile paylasabilirim. divx ariyorum. askerden yeni geldim sıfırdan arsiv toplamaya basladim.
    su aralar internete sadece gece girebiliyorum.

msn: lovelyosman@messengeruser.com
  • arkadaşlar takasa gerek yoktur.mesela sizden 10 cdlik bir film arşivi istendi boş cd nin maliyeti ne ise göndeririz.sizde kargo yada postane ile istenileni gönderirsiniz.
  • elindeki divxlerin toplam boyutu ne kadar tutar
    quote:

Orjinalden alıntı: santanio

DAYANAMADIM ILKI BENDEN OLSUNhttp://buraksenses.tripod.com ama dediğim gibi zamanlar 1-2 ay olur işimden dolayı bu işlere fazla vaktim yok artık. yalnız şöyle bir şey var bende olmayan film kadar takas yapmayı düşünüyorum mesela 50 film seçtiniz. bende olmayan 50 filminiz olmalı. ancak ozaman takasın manası olur.
  • bu arada ben malatyadanım.santanio ya pm attım.listelere bakıyorum
  • arkadaslar ben adanadan.....oyun listemi gonderirim msn den ulasanlara....eski ve yeni ne oyunlar varsa onlarla degisim olur ...msn im...... yalcin_anar@hotmail.com girenlere listeyi atarım...oyunu cok olanlar muracaat lutfennn
  • Kargo ile zor be dostum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.