Şimdi Ara

kargo ile arşiv paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> kargo ile arşiv paylaşımı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5406 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar benim gibi istanbul dışında olanlar yapılan arşiv paylaşımlarına katılaadı.bunu birde kargo ile ayarlasak güzel olmaz mı?kargo ücreti alıcıya ait olur ve hızlı bir biçimde paylaşırız.ne dersiniz bence güzel olur.

|
    |
  • Yarbay
    5406 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    iligilenlerle msn yapalım. buraya msn i yazın veya pm atın. tuncayaltuntoprak@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncay altuntoprak -- 24 Haziran 2005, 19:41:09 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1223 Mesaj
    Oke listeni ver bakalım.
    |
    |
  • Yarbay
    5406 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bende pek bir şey yok.ama arkdaşımda baya divx ve pc oyun var .istediğininz oyun ve divxleri yazın varsa göndereyim.bana mesala türkü arşivi ve divx lazım
    |
    |
  • Binbaşı
    1223 Mesaj
    Ama öyle olmaz.Bir liste ver bakalım.Bizde liste veririz.Öyle olur.Ben isterim sende olmaz sen istersin bende olmaz.
    |
    |
  • Yarbay
    5406 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    oke.siz listeleri vermeye başlayın bende listemi hazılayayım
    |
    |
  • Yarbay
    3612 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: tuncayaltuntoprak

iligilenlerle msn yapalım. buraya msn i yazın veya pm atın. tuncayaltuntoprak@hotmail.com

msn eklendi bu arada herkes nerde olduğunu da yaszın ben kütahyadan mesela msnim profilimde yazıyor ekleyebilirsiniz
    |
    |
  • Yarbay
    3828 Mesaj
    Hdd ler mi gidip gelecek yoksa cd lermi?
    Hdd ler ucmasin sona kargoda...
    |
    |
  • Binbaşı
    1516 Mesaj
    bende katılabilirim ama işlerimin yoğunluğundan dolayı 1-2 ay sürecek çalışmalar olur.
    |
    |
  • Yarbay
    3160 Mesaj
    Peki cd leri yolladınız diyelim sonra bidaha geri alabilcenizmi acaba
    bana yollarsanız bulamassınız ha şaka şaka
    |
    |
  • Çavuş
    73 Mesaj
    arkadaşlar yanayana korku gerilim veya fantasti macera türü filmler arıyorum bi türlü bulamadım olan varsa gerekirse satın da alırım vcd -divx faretemz
    |
    |
  • Yarbay
    3612 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: rockclimber

Hdd ler mi gidip gelecek yoksa cd lermi?
    Hdd ler ucmasin sona kargoda...

arkadaşım ben sana listemi gönderirim sende bana atıyorum ben seçtim 10 dvd lik sende seçersin bi 10 dvd çekeriz birbirimize gönderirirz ok gerek yok hdd için ok
    |
    |
  • Yüzbaşı
    666 Mesaj
    Ama öyle olmaz.Bir liste ver bakalım.Bizde liste veririz.Öyle olur.Ben isterim sende olmaz sen istersin bende olmaz.Fikri veren sensin önce nezaketen sen bi liste ver.
    |
    |
  • Binbaşı
    1516 Mesaj
    DAYANAMADIM ILKI BENDEN OLSUNhttp://buraksenses.tripod.com ama dediğim gibi zamanlar 1-2 ay olur işimden dolayı bu işlere fazla vaktim yok artık. yalnız şöyle bir şey var bende olmayan film kadar takas yapmayı düşünüyorum mesela 50 film seçtiniz. bende olmayan 50 filminiz olmalı. ancak ozaman takasın manası olur.
    |
    |
  • Teğmen
    169 Mesaj
    merhaba;
    ben antalyadayim elimde iyi turku arsivi var kargo ile paylasabilirim. divx ariyorum. askerden yeni geldim sıfırdan arsiv toplamaya basladim.
    su aralar internete sadece gece girebiliyorum.

msn: lovelyosman@messengeruser.com
    |
    |
  • Yarbay
    5406 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar takasa gerek yoktur.mesela sizden 10 cdlik bir film arşivi istendi boş cd nin maliyeti ne ise göndeririz.sizde kargo yada postane ile istenileni gönderirsiniz.
    |
    |
  • Yarbay
    5406 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    elindeki divxlerin toplam boyutu ne kadar tutar
    quote:

Orjinalden alıntı: santanio

DAYANAMADIM ILKI BENDEN OLSUNhttp://buraksenses.tripod.com ama dediğim gibi zamanlar 1-2 ay olur işimden dolayı bu işlere fazla vaktim yok artık. yalnız şöyle bir şey var bende olmayan film kadar takas yapmayı düşünüyorum mesela 50 film seçtiniz. bende olmayan 50 filminiz olmalı. ancak ozaman takasın manası olur.
    |
    |
  • Yarbay
    5406 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bu arada ben malatyadanım.santanio ya pm attım.listelere bakıyorum
    |
    |
  • Yüzbaşı
    355 Mesaj
    arkadaslar ben adanadan.....oyun listemi gonderirim msn den ulasanlara....eski ve yeni ne oyunlar varsa onlarla degisim olur ...msn im...... yalcin_anar@hotmail.com girenlere listeyi atarım...oyunu cok olanlar muracaat lutfennn
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Kargo ile zor be dostum
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,321
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.