Şimdi Ara

KARGO %80 İNDİRİM 5 TL! PTT - ARAS - SÜRAT - MNG - YURTİÇİ - 2D CİNEMAXİMUM BİLETİ 10 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
967
Cevap
362
Favori
182.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün acil kod lazım oldu, sağolsun yardımcı oldu.
    Teşekkürler.

• İlk olarak Enpara ile indirim kodunun havalesini yaptım. Sonrasında 30 dk içerisinde kodu bana teslim etti.

Bugün kullandık

21 desi monitör istanbuldan ankaraya indirim kodu ile 14 TL 75 krş'a geliyor kod dahil 20 TL diyelim :))

herhangi sorun çıkmadı

kendisine teşekkür ediyorum.

Sorularıma içtenlikle ve sabırla cevap verdi. İlgili bir arkadaş

Kodu verdikden sonra bugün 2 kere yazdı herhangi sorun olmazda yinede sorun olduysa yardımcı olayım bir aksilik olduysa kargo görevlisi ile görüşeyim v.s. şeklinde

Yani kodu verdim kullanabildi mi kullanmadı mı umrumda olmaz tavrında biri değil.

Yaptığı hizmetin arkasında duran bir kişi.

Tekrar teşekkür ediyorum.

Yine ihtiyacım olursa yine yardımını isterim. Sağolsun
  • Alışverişinden memnun kaldım. Teşekkür ederim kendisine anlayışlı biri

• hocam sistemin nasıl işlediğine dair bir bilgilendirme yapsanız keşke.

-siz kimsiniz ne iş yaparsınız,

-size iletişim bilgilerimizi neden veriyoruz,

-kargo indirim kodlarına nasıl erişim sağlıyorsunuz,

-bilgiler sisteme girilmeden kod verilemiyor mu,

-4 TL belirlediğiniz ücret harici kargo ödemeleri kime yapılıyor,

-bu sistem yasal mı, yarın birgün adımızın herhangi bir soruşturmaya karışma ihtimali nedir ?

şimdi diyeceksiniz ki altı üstü indirim kodu almayacaksan gölge yapma alanlara engel olma ama bir ticaret ilişkisinde karşılıklı güven esastır tanımadığın bilmediğin birisine bütün iletişim adres bilgilerini vermek sizler için çok mu kolay gerçekten ? kimsenin işini gücünü baltalamak gibi bir niyetim söz konusu bile olamaz kafama yatarsa bende kullanırım ama şu haliyle biraz karmaşık ve güvensiz duruyor benim için.

not ; cevapları özel mesaj olarak değilde buradan yazarsanız benim gibi bir sürü üyeye de aynı anda cevap vermiş olursunuz, kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlgili ve güvenilir bir arkadaş. Sorunsuz bir şekilde gönderimi gerçekleştirdik. Önemli olan güvenli bir şekilde işimizi görmüş olması nasıl ve ne şekilde yaptığı değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Valla dayı ortam çok sıkıntılı bu konuda haklısın ama kafam rahat olsun dersen de kargocuların ocağına düşecen seçim senin. adam herşeyi açıklamak zorunda değil sistemini kurmuş hem kendine hem bize fayda sağlıyor. Söylerse kargocular hotlar. Tezgahı bozarlar. Ses etme efendi ol. Bu tip açıklamalar her zaman sistemi bozar unutma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

Valla dayı ortam çok sıkıntılı bu konuda haklısın ama kafam rahat olsun dersen de kargocuların ocağına düşecen seçim senin. adam herşeyi açıklamak zorunda değil sistemini kurmuş hem kendine hem bize fayda sağlıyor. Söylerse kargocular hotlar. Tezgahı bozarlar. Ses etme efendi ol. Bu tip açıklamalar her zaman sistemi bozar unutma.
    kardeş adamın ağzı dili yok mu bırakında o cevap versin verebileceği kısma kraldan çok kralcı olmuş millet gerek yok güvenli bir sistem olsa herkes kullanır yok güvensiz bir sistemsede o zaman burada ne işi var neden müsaade edilir, bırakın adam konuşsun

• nativist kullanıcısına yanıt
    Güvenilir, ilgili bir arkadaş... Güvenerek verilen kodu kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi compy -- 8 Temmuz 2018; 13:03:00 >
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Nick mesaj uyumu.
  • Yurtdışı da geçerli mi bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    yav he he,,, hadi ekmeğine bak gardaşım bizden çorba çıkmaz sana

• 2 kg lik kitap yollayacam ne kadar tutar beyler

• Merhaba.. Tek kalemde cevap vermeye çalışayım.. Ben sadece alıcı bilgilerini alıyorum. Gönderici ismi benim adıma çıkıyor zaten. Kodu verebilmem için bana alıcı bilgilerini veriyorsunuz o bilgilere kod tanımlıyorum.. Ortada yasal olmayan bir durum yok olsa zaten gönderici ben olduğum için kendi başımı yakmış olurum. Nasıl ki n11 çekleri kullanıyorsunuz gittigidiyor indirimleri, aynı şey.. Kod ücreti harici kargo ücreti kargocuya yapılacak başka kime yapılabilir zaten. Rica ediyorum konu nerelere taşınmış, yardımcı olmamı istediğiniz başka bir konu var ise özel mesaj yoluyla sorabilirsiniz..

• Hızlı ve ilgili satıcı acil kod ihtiyacım oldu ve dakikalar içinde alıp kullandım.

Teşekkürler.

• Kendisi çok anlayışlı, ekseriyetle çok hızlı, çok yoğun olduğu zamanlarda da kısa süre içerisinde cevap veren işinde iyi ve ilgili birisi. İkinci el test kitabı satışı yapıyorum. Kitaplarımı kendim göndermeye kalksam çok pahalı tutuyor desi ve kalınlığından dolayı ama hocam sayense uygun fiyata getiriyorum sağolsun. Hiçbir kargomda sıkıntı çıkmadı. Normal bir kargo gönderir gibi, hatta çok daha hızlı işlemler ile gönderiyorum. Kargo kodunu kargocuya söylemeniz yeterli oluyor, gereken işlemleri o yapıyor zaten. Kendisini herkese tavsiye ederim. İlerleyen zamanlarda da tabi ki kendisinden kod alacağım.

• Değerli yorumlarınızı için teşekkür ederim.. Herkese iyi forumlar dilerim.

• PM atıldı

• tüm mesajlara cevap verilmektedir

• Tesekkurler firat kardesim

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.