Şimdi Ara

KARGI YÖRESEL ÜRÜN PAZARI-YERLİ BAKLİYAT-YÖRESEL ÜRÜNLER-E.TİCARET (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
25
Favori
13.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Çorum İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Diğer Kondisyon #Sıfır
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler beğendiğinize sevindim maalesef kargo bazen sıkıntılı olabiliyor anlayışınız için tekrardan teşekkürler.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Türkiyenin osmancık pirinç üretiminde % 5 ini karşılayan ilçemden kaliteli pirinç 2 günde kapınızda hemde KARGO BEDAVA

10 KG : 45 LİRA+KARGO BEDAVA

• çorum kargı tulum peyniri yokmu
  • Hocam sonbaharda satışa sunuluyor şu zamanlar yaylada yapılıp olgunlaştırılma zamanı.Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/1640110439587100/?ref=bookmarks

• Lebleri için fotoğraf yok mu ?
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Hocam "lebleri" derken heralde leblebi dediniz.Leblebi bildiğiniz leblebi yani bu yüzden resim koymadım.Sade olanı taze olarak kavruluyor ve güzel yani gönderdiğim insanlar hep beğendiler.Diğer soslu olanlarda 1.kalite ürünler.

• quote:

Orijinalden alıntı: selimkk

Hocam "lebleri" derken heralde leblebi dediniz.Leblebi bildiğiniz leblebi yani bu yüzden resim koymadım.Sade olanı taze olarak kavruluyor ve güzel yani gönderdiğim insanlar hep beğendiler.Diğer soslu olanlarda 1.kalite ürünler.

Yanlış yazmışım, Leblebi. Bu diğer çikolatalı falan onların resmi yok mu diyecektim(sade olan hariç hepsinin)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

quote:

Yanlış yazmışım, Leblebi. Bu diğer çikolatalı falan onların resmi yok mu diyecektim(sade olan hariç hepsinin)

Maalesef hocam şuan elimde resimleri yok ama hepsi 1.kalite ürünler büyük ihtimal beğenirsiniz.

• Köyde Geleneksel usülle yapılan DUT PEKMEZİ Kargo Bedava fırsatıyla satışa sunulmuştur.

KG fiyatı : 35 lira+Kargo Bedava

KARGI YÖRESEL ÜRÜN PAZARI-YERLİ BAKLİYAT-YÖRESEL ÜRÜNLER-E.TİCARET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimkk -- 12 Ağustos 2016; 1:04:41 >

• El emeği ve koyun derisine basılı Kargı Tulum Peyniri çıktı.Yaylada 6 ay olgunlaştırılarak yapılan bu lezzet İndirimli Kargo fırsatı ile kapınızda.

KG fiyatı 60 lira (kg)+İndirimli Kargo (Kilo miktarı tulumun büyüklüğüne göre değişebilir.Tartılıp gönderilmektedir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimkk -- 23 Ekim 2016; 20:33:39 >

• Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimkk -- 2 Ekim 2016; 22:47:47 >

• YENİ SEZON TAZE PİLAVLIK KARGI PİRİNCİ ALMAK İSTEYENLER BEDAVA KARGO FIRSATI İLE SAHİBİNDEN.COM ÜZERİNDEN ALABİLİRSİNİZ.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-yiyecek-icecek-bakliyat-kizilirmak-ovasindan-mutfaginiza-2016-kargi-pirinci-kargo-bedava-348903494/detay/

• PEYNİR ÇOK LEZZETLİ(SÜPER),PİRİNÇTE GÜZEL,SATICI DA COK İLGİLİ SAGOLSUN,TAVSİYE OLUNUR...
  • fasem F kullanıcısına yanıt
    Fatih bey sizinle 2 nci senemiz bu senede sizi memnun etmiş olmaktan gurur duyuyoruz.Afiyet bal şeker olsun selam ve saygılar irtibatı koparmayalım inşallah.

• selimkk kullanıcısına yanıt
    Ürünlerinizde pazarlık payı var mıdır?
  • quote:

Yeni sezon tulum peynirleri çıktı keçi-koyun-manda ve inek sütü karışımı peynirleri mutlaka beğeneceksiniz.6 ayda yaylada olgunlaştırılıp koyun derisine basılıyor.

kg 60 tl çok yüksek fransız peynirimi satıyorsun

kg 30 tl olsa denemek isterdim (kendi köyümüzün yayılım peyniri kg 23 tl - paçal peynir kg 25 tl den alıyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Yeni sezon tulum peynirleri çıktı keçi-koyun-manda ve inek sütü karışımı peynirleri mutlaka beğeneceksiniz.6 ayda yaylada olgunlaştırılıp koyun derisine basılıyor.

kg 60 tl çok yüksek fransız peynirimi satıyorsun

kg 30 tl olsa denemek isterdim (kendi köyümüzün yayılım peyniri kg 23 tl - paçal peynir kg 25 tl den alıyorum)

Hocam bu peynir % 100 el emeği ve yaylada 6 ay olgunlaştırma sürecinden geçiyor.Olgunlaşma tamamlandıktan sonra temizlenmiş koyun derisine küçük tulumlar halinde basılıyor yine bu elle yapılıyor.Bu iş çok zahmetli bir iş ve peynirimiz hollandada yarışmada peynirler arasında 3. ncü oldu.Bu zahmetli iş tabiki külfetli olur fiyatı ve zaten yediğinizde parasını hakettiğini göreceksiniz.% 100 yayla sütü ve % 100 el emeği bir ürün.

Üstte FASEM adlı arkadaşımıza isterseniz sorabilirsiniz o iki tuluk keçi peyniri aldı.Düşüncelerini yazdı 3 mesaj üstte.Türkiyede ilk 10 peynir arasındadır peynirimiz ve dediğim gibi dünyada dereceler aldı.

İstiyorsanız küçük bir tulum tartıp öyle göndereyim yoksa 30 liraya olmaz tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimkk -- 26 Ekim 2016; 0:30:27 >

• 3 kilo dut pekmezi aldım,arkadaş gayet ilgili, kargo paketlemesi çok özenliydi, pekmez ise harika.
  • 1kg Kuşburnu marmelatı aldım çok güzel. İlgili bir arkadaş tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eedbs

3 kilo dut pekmezi aldım,arkadaş gayet ilgili, kargo paketlemesi çok özenliydi, pekmez ise harika.

Afiyet bal şeker olsun hocam memnun olduğunuzu görmek en sevindirici şey.Selam ve saygılarımla Kargı yöresel Ürün Pazarı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.