Şimdi Ara

Karemiş - İlginiz için Teşekkürler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
3
Favori
17.191
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili site yöneticisinden bilgi aldık, ve sitede ürünü sepete eklemeden önce istediğiniz gramajın sorulduğunu seçtiğiniz gramaja göre de fiyatların görüntülendiğini belirtmektedirler.

Ürünlerimizin fiyatlandırma politikası belirttiğimiz gibi müşteri memnuniyetini sağlamak için belli bir kar marjı üzerine hesaplanmıştır. Ürünlerimizin çok daha altında farklı markaların ürünlerinin satıldığı gibi çok daha üzerinde de ürünler satılmaktadır. Bunun sebebini de siz değerli tüketicilerimiz tattıktan sonra daha rahat değerlendirebilirler.

Tekrar ilginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz...
  • Karadut özü elime az önce ulaştı,pekmez yoğunluğunda ve lezzzeti çok güzel,kargo hızı,ambalajlama ve minik tadımlık hediyesinide beğendik.

Şİmdide lavanta balını sipariş vereceğim umarım o da güzeldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serden

Benim çok şükür Edebiyat dersim en iyi not aldığım derslerimin başlarında geliyor,lakin senin matematik dersinde uyuduğun kesin.

Kilogram fiyatının hesaplamasınıda bir zahmet kendin yapıver çok mu zor?

Artı ürün kalitesini bilmeden sadece fiyatı eleştirmende ayrı bir ironi,piyasada bir ürünün onlarca hatta yüzlerce fiyatı var,sadece fiyata bakarak pahalı diyerek eleştirmek tam da belirttiğim gibi sırf bir kulp bulmak için yapılan eleştiridir.

Bir markete gittiğin zaman ''sizin fiyatlarınız çok pahalı,şuradaki markette daha ucuz '' diyormusun?

Bunun bir istisnası olabilir,aynı ürün aynı gramaj, farklı fiyatlarda ise o zaman okey,diğer türlü havada kalan eleştiridir..

Kimsenin avukatı filan değilim ama burada faturası ile belirli bir indirim ile satış yapan bir arkadaşa bu kadar da insafsızca yaklaşmayın.Yapıcı eleştiriler istisna tabiiki..
    Ben diyorum ankara sen diyorsun gözüm kara Adamın oraya yazdığı fiyat kullanıcı açısından kg olarak algılanıyor ve bu bilinçli bir şekilde yapılmış. Adam o fiyatı yazıyorsa açıklamasına (600 gr) yazmak mı zor.
    Ürün kalitesini bilmediğimi özellikle belirtmeme rağmen satıcıdan çok ürünün kaliteli olduğunu savunman hele ki daha ilk siparişin eline varmadan bunu yapman çok şüpheli ayrıca. Muhtemelen satıcıyla bi bağın var.
    Neyse uzatmayacağım ben yine de yaptığım eleştirilere uygun davranarak size bi kaç tavsiye vereyim kardeşim.
    1.si Sitenin genel görünüşü çoğu site gibi ucuz
    2.si Malım kaliteli diyemez bir satıcı buna kullanıcı karar verir. Çünkü hiçbir bakkal yoğurdum ekşi demez.
    3.sü Burda satışınız için bi kitle var doğru ama bu kitlenin max %5 ya da 10'u tecrübesizdir. Onlarda 1 yanılır 2 yanılır ama 3'te kolay kolay yanılmaz. Siz küçük kısma değil de büyük kısma yönelin bence.
    O nedenle daha adını sanını bilmediğimiz ürünler için ürün çok iyi, ben sipariş verdim sorun yok sizde verin, %99+%99 indirdik fiyatımız çok uygun deyip piyasanın üstünde yazarsanız ömrünüz kısa olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: T. Soprano

Ben diyorum ankara sen diyorsun gözüm kara Adamın oraya yazdığı fiyat kullanıcı açısından kg olarak algılanıyor ve bu bilinçli bir şekilde yapılmış. Adam o fiyatı yazıyorsa açıklamasına (600 gr) yazmak mı zor.
    Ürün kalitesini bilmediğimi özellikle belirtmeme rağmen satıcıdan çok ürünün kaliteli olduğunu savunman hele ki daha ilk siparişin eline varmadan bunu yapman çok şüpheli ayrıca. Muhtemelen satıcıyla bi bağın var.
    Neyse uzatmayacağım ben yine de yaptığım eleştirilere uygun davranarak size bi kaç tavsiye vereyim kardeşim.
    1.si Sitenin genel görünüşü çoğu site gibi ucuz
    2.si Malım kaliteli diyemez bir satıcı buna kullanıcı karar verir. Çünkü hiçbir bakkal yoğurdum ekşi demez.
    3.sü Burda satışınız için bi kitle var doğru ama bu kitlenin max %5 ya da 10'u tecrübesizdir. Onlarda 1 yanılır 2 yanılır ama 3'te kolay kolay yanılmaz. Siz küçük kısma değil de büyük kısma yönelin bence.
    O nedenle daha adını sanını bilmediğimiz ürünler için ürün çok iyi, ben sipariş verdim sorun yok sizde verin, %99+%99 indirdik fiyatımız çok uygun deyip piyasanın üstünde yazarsanız ömrünüz kısa olur.

Alıntıları Göster
    Bende uzatmadan cevap vereyim,senden başka kg. fiyatı ile ilgili bir sıkıntı olmaması ne ilginç değilmi?

Keşke satıcı ile bir bağlantım olsa maddi açıdan herhalde emekli maaşı ile 4 nüfüsa bakmazdım.

Bende o zaman şöyle atayım muhtemelen seninde bir dükkanın var onun için kötülüyorsun bu satıcıyı.Bak ne güzel değilmi insanları töhmet altında bırakmak.

Elime ulaşmadan yoruma gelince,satıcı arkadaş geçmiş senelerden beri burada satış yapıyor,ve ürünler hakkında olumsuz yorumlar yok denecek az ki zaten bende bu yüzden satın aldım dün ve bugün bu ürünlerden.

Ayrıca zahmet edip google amcaya yazsan 1979 dan beri büyüyerek gelişen bir marka olduğunu görecek ''piyasanın üstünde satarsanız ömrünüz kısa olur'' demezdin.

Niye bu kadar savunduğuma gelince,haksızlığa asla gelemem hiç bir kişi ve kurum için.Benimde bir çok kere bazı satıcıları eleştirdiğim olmuştur,ama zan altında bırakmadan yapıcı eleştiri yaparak ..Sen yine buna tanıdığın yakınısın de istersen umurumda değil ayrıca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serden -- 10 Eylül 2019; 17:41:38 >

• quote:

Bende uzatmadan cevap vereyim,senden başka kg. fiyatı ile ilgili bir sıkıntı olmaması ne ilginç değilmi?

Keşke satıcı ile bir bağlantım olsa maddi açıdan herhalde emekli maaşı ile 4 nüfüsa bakmazdım.

Bende o zaman şöyle atayım muhtemelen seninde bir dükkanın var onun için kötülüyorsun bu satıcıyı.Bak ne güzel değilmi insanları töhmet altında bırakmak.

Elime ulaşmadan yoruma gelince,satıcı arkadaş geçmiş senelerden beri burada satış yapıyor,ve ürünler hakkında olumsuz yorumlar yok denecek az ki zaten bende bu yüzden satın aldım dün ve bugün bu ürünlerden.

Ayrıca zahmet edip google amcaya yazsan 1979 dan beri büyüyerek gelişen bir marka olduğunu görecek ''piyasanın üstünde satarsanız ömrünüz kısa olur'' demezdin.

Niye bu kadar savunduğuma gelince,haksızlığa asla gelemem hiç bir kişi ve kurum için.Benimde bir çok kere bazı satıcıları eleştirdiğim olmuştur,ama zan altında bırakmadan yapıcı eleştiri yaparak ..Sen yine buna tanıdığın yakınısın de istersen umurumda değil ayrıca

Alıntıları Göster
    serden @ 9 Eylül 2019 14:19:24

476OH3399U no ile ilk sipariş verildi,en çok merak ettiğim karadut özü...Bakalım kalite nasıl

Çok ucuz numaralar bunlar, geç kardeşim bunları.

• Ben senin kardeşin filan değilim kendine gel klavyede tuşlara basarken biraz düşün,yazdıklarımı iyi oku..
  • quote:

Karadut özü elime az önce ulaştı,pekmez yoğunluğunda ve lezzzeti çok güzel,kargo hızı,ambalajlama ve minik tadımlık hediyesinide beğendik.

Şİmdide lavanta balını sipariş vereceğim umarım o da güzeldir.
    Merhaba

Öncelikle ürünlerinizin sorunsuz da tarafınıza ulaşmasından duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz, bunun yanında ürünlerimizin damak tadınıza uymasından duyduğumuz mutluluğu da ayrıca belirtmek isteriz.

Bugün ki siparişiniz de özenli şekilde paketlenerek tarafınıza kargolanmıştır.

İlginiz için teşekkür eder, bir başka siparişte tekrar görüşmek dileğiyle.

İyi Akşamlar Dileriz..

• Bu kadar hızlı geleceğini hiç tahmin etmemiştim. Yanında da sanıyorum kurabiye var ikram olarak, onlar icin de teşekkür ederim.

Karemiş - İlginiz için Teşekkürler

Reçelin tadi gerçekten güzel, çok konsantre ve içi karadut taneleri ve çekirdeği dolu, çekirdekleri sert olmadığı için güzel bir tat veriyor. Çok beğendim. Elinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DHden meşhur site olma çabaları vol : 232131231

• karadut özü geldi tadı harnup pekmezine benziyor bilmeden yesem kesin harnup derim.. herzaman ki gibi özenli hızlı kargo. teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgahan22

karadut özü geldi tadı harnup pekmezine benziyor bilmeden yesem kesin harnup derim.. herzaman ki gibi özenli hızlı kargo. teşekkür ederiz.
    Aynen tadları çok benziyor,daha önce karadut konsantresi denemeyince özellikle harnup zannediyor insan en azından ben öyle zannettim.
  • .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • filantedivinita kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Öncelikle ürünlerimizin sorunsuz şekilde tarafınıza ulaşmasından ve ürünlerimizin damak tadınıza uymasından duyduğumuz mutluluğu belirtmek isteriz...

Siz değerli müşterimizin ürünlerimizi afiyetle tüketmesi diler, bir başka siparişte tekrar görüşmek dileğiyle.

İyi Akşamlar dileriz...
  • Kargo indirimi bitmiş galiba

• Merhaba, karadut Pekmezi yok mudur?

• ugur208 kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Bazı ürünlerimizde ücretsiz kargo seçeneğimiz devam etmektedir efendim.

İlginiz için teşekkür ederiz.

İyi Günler Dileriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikbals

Merhaba

Öncelikle ürünlerinizin sorunsuz da tarafınıza ulaşmasından duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz, bunun yanında ürünlerimizin damak tadınıza uymasından duyduğumuz mutluluğu da ayrıca belirtmek isteriz.

Bugün ki siparişiniz de özenli şekilde paketlenerek tarafınıza kargolanmıştır.

İlginiz için teşekkür eder, bir başka siparişte tekrar görüşmek dileğiyle.

İyi Akşamlar Dileriz..

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Bende lavanta balı aldım. Yanında minik bir kurabiye hediyesi de geldi.
    Hızlı kargo için teşekkürler. Balın tadı da güzel, şifa niyetine tüketeceğim.

• sakurek kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Karadut Özümüz pekmez kıvamında yoğundur efendim, arzu ederseniz Karadut Özümüzü deneyebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür eder, iyi akşamlar dileriz.
  • Merhaba, 3'lü kurabiye kampanyası için, 3 kurabiye siparişi verirken, yeni üyelikten kazandığımız 10₺ hediye çekini kullanamıyoruz :(
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.