Şimdi Ara

Karekterleri savaştırıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu söylediklerim benim fikrimdir sizin fikrinizdir
    Hulk vs süper man
    Batman vs ıronman
    Green lantern vs kaptan amerika
    Thor vs wonder woman
    Loki vs joker
    Fikrim
    Hulk alır
    Iron man alır
    Green lantern alır
    Thor alır
    Loki alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hulk vs superman -> Superman
    Batman vs ıronman -> Iron Man
    Green lantern vs kaptan amerika -> Green Lantern
    Thor vs wonder woman -> Thor
    Loki vs joker -> Loki
  • Hulk vs süper man--Hulk
    Batman vs ıronman --İron Man
    Green lantern vs kaptan amerika --Green Lantern
    Thor vs wonder woman --Thor
    Loki vs joker --Loki
  • Ya beyler nasıl hulk superman'i yener diyebiliyorsunuz

Fiziksel güç olarak Superman daha üstün. Ki bu Hulk'un en iyi olduğu nokta

Hulk'un muhtemelen bir yumruğunu isabet ettiremeyeceği kadar hızlı.

Uçabiliyor. Heat vision, frost breath gibi bir sürü özelliği var.

Nasıl hulk diyorsunuz yani anlatın bari hangi gücüyle ön plana çıkarıyorsunuz

Sinirlenince güçleniyor diyeceksiniz O her zaman öyle olmuyor. Size kalsa sinirlene sinirlene galactusuda dövecek

• quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

Ya beyler nasıl hulk superman'i yener diyebiliyorsunuz

Fiziksel güç olarak Superman daha üstün. Ki bu Hulk'un en iyi olduğu nokta

Hulk'un muhtemelen bir yumruğunu isabet ettiremeyeceği kadar hızlı.

Uçabiliyor. Heat vision, frost breath gibi bir sürü özelliği var.

Nasıl hulk diyorsunuz yani anlatın bari hangi gücüyle ön plana çıkarıyorsunuz

Sinirlenince güçleniyor diyeceksiniz O her zaman öyle olmuyor. Size kalsa sinirlene sinirlene galactusuda dövecek

Doğru söylüyorsun Süpermen fiziksel güç olarak daha güçlü ama ölümsüz değil. Hulk her türlü saldırıdan sağ kurtulabiliyor. Ayrıca bir de KLUH hali var ki süpermenin baş etmesi imkansız o formuyla. Her halükarda kimin galip geleceğine çizer karar verecektir.

• Barman ve süpermanı izledin mi orada batman süpermanı dövüyordu madem süper man o kadar hızlı nasıl dövemedi teknolojiyi kullanan bir insani süper man kardeşimişin özellikleri çok ben de biliyorum fakat filimlerden yola çıkarsak adam o kadarda hızlı değil yoksa batman nasıl dövsün senin dediğin gibi olsa süper man bir çakardı batman aya uçardı hulkla dövüştüğünde o yüzden alır diyoruz ayrıca hulkun elperini çarpıştırması kulak sağar edici yere zıplayıp vuruşuda küçük bür deprem oluşturuyor en kötüsü kriptonda eldiven yaptırır öyle dövüşürler süpermanın hiç şansı olamaz

• Wally-West kullanıcısına yanıt
    Superman' in dayanıklılığıda çok üst seviyede. Zaten hulk superman'e göre çok ağır kalıyor. Daha çok darbe yiyecektir

Birde daha güçlü formlarını karşılaştırırsak yine superman kazanacaktır o konulara girmeye gerek yok

Birinin en güçlü formuyla diğerinin normal halini karşılaştırmak saçma olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 30 Ocak 2018; 14:39:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Barman ve süpermanı izledin mi orada batman süpermanı dövüyordu madem süper man o kadar hızlı nasıl dövemedi teknolojiyi kullanan bir insani süper man kardeşimişin özellikleri çok ben de biliyorum fakat filimlerden yola çıkarsak adam o kadarda hızlı değil yoksa batman nasıl dövsün senin dediğin gibi olsa süper man bir çakardı batman aya uçardı hulkla dövüştüğünde o yüzden alır diyoruz ayrıca hulkun elperini çarpıştırması kulak sağar edici yere zıplayıp vuruşuda küçük bür deprem oluşturuyor en kötüsü kriptonda eldiven yaptırır öyle dövüşürler süpermanın hiç şansı olamaz

Dostum superman batmanin ölmesini istese emin ol öldürürdü.

Ayrıca bide vs'ye şöyle etkenler katmayın. Oldu hulk'u donatalım kriptonitle zırhlarla superman de çıplak şekilde vs'ye gelsin. Ne güzel

Burada ikisininde eşit şartlarda oldugunu kabul ederek konuşmamız gerekiyor. Yoksa tabiki biri diğerine üstünlük kuracaktır.

Hulk' un tek şekilde kazanma ihtimali var bence. İkisi sadece yumruk yumruğa kapışır. Superman ilk darbelerle bayıltamazsa Hulk büyük ihtimalle kazanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 30 Ocak 2018; 14:41:55 >

• pes2012forever kullanıcısına yanıt
    öyle şey yok kardeş süper man ölmesini isteseydi ölürdü diye batman dövdü kabul et çünkü kriptondan bomba filan yaptı aldı süper man de fena dayak yedi filimde böyleydi yani batmanin ölmesini isteseydi diye ölürdü diye de bir şey yok batman isteseydi öldürebilirdi de kripton mızrağıyla ona göre yani batman dövmüş süper manı hulk mu dövemicekl
  • quote:

öyle şey yok kardeş süper man ölmesini isteseydi ölürdü diye batman dövdü kabul et çünkü kriptondan bomba filan yaptı aldı süper man de fena dayak yedi filimde böyleydi yani batmanin ölmesini isteseydi diye ölürdü diye de bir şey yok batman isteseydi öldürebilirdi de kripton mızrağıyla ona göre yani batman dövmüş süper manı hulk mu dövemicekl

Yahu bak şurda cahil cahil yorumlar yapıyorsun 2 gündür. Yok hulk thanosu döver falan Doğrusunu anlatmaya çalışıyoruz onuda anlamak istemiyorsun ısrarla.

Hadi sen devam et böyle biliyorsun bu işi. Dahada yorum atmayacagım cevaplarına

• Terbiye mi bozmuyayim diyorum bozduracaksın cahül demişsin cahil sensin batman süper manı dövdü dövdü kardeşim zorlama süper man anca bir kaç kez vurabilirdi illa vidiosunumu atalım ben seni anlamıyorum hulk döver süper manı hata adelet birliği filminde süper man ölmüştü sonra canlandırdılar süpèr man ölebiliyor gördüğün gibi hulk daha ölmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

Superman' in dayanıklılığıda çok üst seviyede. Zaten hulk superman'e göre çok ağır kalıyor. Daha çok darbe yiyecektir

Birde daha güçlü formlarını karşılaştırırsak yine superman kazanacaktır o konulara girmeye gerek yok

Birinin en güçlü formuyla diğerinin normal halini karşılaştırmak saçma olur

Doğru diyorsun en güçlü formları ayrı bir konu olur.
    Yine de ben çizer kimi isterse o kazanır diyorum

• Arkadaşlar hulku çok küçümsemeyin odinü dövdü

https://youtu.be/6TJWlSZhTVE

Bunu izlerseniz görürsünüz

• Yahu versus yaparken su karakterlerin versiyonlarini soyleyin .. Superman diyorsun adamin planet level versiyonu da var universal de .. Her neyse genel anlamda söylersek .

1) Supes

2) Hazırlık savaşı olursa Batman burun farkıyla önde , kıyafetlerle anında dovusurlerse Iron Man , kıyafetsiz saf kendi gucleriyle dovusurlerse Batman 5-10 saniyede alır .. Abartmıyorum 5-10 saniye diyerek ..

3) Hal Jordan tek atar

4) Bu da versiyonlara gore degisir .. WW fiziksel guc olarak Supes'e yakın bir karakter ama Thor burun farkıyla öndedir yine ..

5) Hazirlik falan yaparlarsa Joker asiri zeki bir karakter hamlesini bilemezsin .. Kaba kuvvet olarak Loki parcalar ..

• Gerçek Bilgi nickli arkadaşım sen ya havale geçirmişsin çocukken ya da hala çocuksun .. Bu mantıksızlığının başka açıklaması yok .. Ha varsa da tıp tarihine geçersin ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irishman -- 2 Şubat 2018; 17:3:48 >
  • Comicsci adındanda belli ki dc tarafındasın ve objektif olamıyorsun hulk sinirlemdikçe güçlenen biridir süpo ise batmandsn dayak yemiş bir kriptonludur hulk odini döverken süpo batmandan dayak yiyordu objektif ol

• quote:

Orijinalden alıntı: ComicsCİ

Gerçek Bilgi nickli arkadaşım sen ya havale geçirmişsin çocukken ya da hala çocuksun .. Bu mantıksızlığının başka açıklaması yok .. Ha varsa da tıp tarihine geçersin ..

Bu arkadaş laftan anlamıyor boşver

Sen sus küçük

• quote:

Sen sus küçük

20 yaşındayım abicim sen o konulara pek girme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 2 Şubat 2018; 20:48:55 >
    doğrudur küçüğüm araştırıp geldin mi küçüğüm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.