Şimdi Ara

KAREKÖK MATEMATİK YGS SB ÇÖZÜMLERİ ALTERNATİF SİTE [yayincilik.net kapandı - İNDİRME PROGRAMI EKLENDİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
33
Favori
7.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karkekök Matematik SB Çözümlerini önceden yayincilik.net sitesinde izliyorduk ama bugün girdiğimde sitenin değiştiğini gördüm.

yayincilik.net zaten sorucoz.tv nin mirrorlanmış versiyonuydu bu yüzden artık http://sorucoz.tv den izlemeye devam.
    Alternatif 2: http://www.karekokdijital.com/
    --------------------------------------------------

EDİT: Arkadaşlar bildiğiniz üzere daha önce matematik dışındaki karekök test çözümlerin siteden kaldırılmıştı. Matematik çözümlerinin kaldırılması ihtimaline karşılık tüm testlerin videolarını toplu olarak indirebileceğiniz bir program yazmaya çalıştım. Program sadece 8kb boyutunda. Tüm testleri toplu olarak veya istediğiniz bir testi tek başına indirebilirsiniz.

Programın kullanımı gayet basit; indirdiğiniz zip dosyasının içindeki klasörü masaüstüne bir yerlere çıkartın sonra Karekök-SB.exe dosyasını çalıştırın.

Tüm testlerin videolarını indirmek için 1,
    Sadece istediğiniz bir testin çözüm videolarını indirmek için 2,
    Belirli bir aralıktaki testlerin çözüm videolarını indirmek için ise 3 yazıp enterlayın.

İndirme Linki v0.1
    İndirme Linki v0.2 (Klasör isimlendirme eklendi) (Test etmedim kararsız olabilir)
    Virus Total Sonuçları
    Kaynak Kodları

360p Yandex Disk İndirme Linkleri(3.2 GB) (Videoları indirmeden yandex disk üzerinden önizlerseniz bulanık çıkıyor, indirince düzeliyor.)
    1440p Mega İndirme Linkleri (18GB)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barriflux -- 21 Aralık 2017; 11:34:4 >

• ygs sini çözen site zaten var üstelik anlaşılır bir şekilde önemli olan lys si
  • Lys si burada var ama ücretlihttps://www.cozenadam.com/kitap/Karekok-LYS-Matematik-Soru-Bankasi-2016-cozumleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • program eklendi. up
  • YouTube'da Ahmet Orhan hoca çözmeyi planlıyor Karekök LYS'yi. Kendisine Apotemi'leri çözmesini rica ettim. İnceleyecekti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • virüs taraması yapıyorum temiz diyor ama sistem ısrarla çalıştırmayı engellemeye çalışıyor,neden?
  • bir fikrim yok hocam. içinize sinmediyse kaynak kodlarını paylaşabilirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: barriflux

bir fikrim yok hocam. içinize sinmediyse kaynak kodlarını paylaşabilirim..

hocam program çok hoşuma gitti yav rica etsem kaynak kodlarını atabilir misiniz?
  • Ya hocam bunlar galiba son kalite videolar. Çok AKN yer bu. 360p de indirme şansımız yok mu?
  • Kaynak kodlarını yarın bilgisyar başına geçince ilk mesaja eklerim hocam şu an şehir dışındayım.

Videolar maalesef kaynağında 1440p. Tavsiyem indirmeyi gece saat 2 den sonra başlatmanız. Tamamı 18gb tutuyor.

• Program çok yaralı yapan direk bilgisayar mühemdisi olsun
  • piyasadaki bütün çözümlü kaynaklar ygs icin lys için çok az var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kaynak kodlarını yarın bilgisyar başına geçince ilk mesaja eklerim hocam şu an şehir dışındayım.

Videolar maalesef kaynağında 1440p. Tavsiyem indirmeyi gece saat 2 den sonra başlatmanız. Tamamı 18gb tutuyor.

Hocam onu indirdikten sonra kendi elinizle düsüremez misiniz?
  • Hocam program direk kaynağından indiriyor. Kaynaktaki dosyaya müdahale edemeyiz maalesef. Ancak siz indirdikten sonra 360p ye donuştürebilirsiniz o zamanda akn den tasarruf etmiş olmayız.

• quote:

Hocam program direk kaynağından indiriyor. Kaynaktaki dosyaya müdahale edemeyiz maalesef. Ancak siz indirdikten sonra 360p ye donuştürebilirsiniz o zamanda akn den tasarruf etmiş olmayız.

hocam siz indirdikten sonra kalitesini düsürüp up yapamaz mısınız?
  • helal olsun hocam cok efsane program
  • Sabaha 360p versiyonunu ilk mesaja ekliyorum.

• quote:

Sabaha 360p versiyonunu ilk mesaja ekliyorum.

hocam o zaman size zahmet testlerin klasörlerini isimlendirebilir misiniz? Daha kolay ve yararlı olur
  • quote:

Hocam program direk kaynağından indiriyor. Kaynaktaki dosyaya müdahale edemeyiz maalesef. Ancak siz indirdikten sonra 360p ye donuştürebilirsiniz o zamanda akn den tasarruf etmiş olmayız.

hocam kaynak kodları bekliyorum
  • İlk mesaja ekledim hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.