Şimdi Ara

Karekok Lys matematik hatali cevap anahtari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
1
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar sadece benim kitabimda mi hatali cevap anahtarlari var? Cozenadam'dan cozumune bakiyorum falan cevap anahtarinda farkli yaziyo Ozellikle trigonometride baya hatali cevap anahtari var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

• Çözümünde farklı yazıyırsa çözümde kafana yattıysa hatalıdır. Ben ilk 10 testte hatalı görememişim yeni baktım

• Bu seneki basimda hatalar var hocam,cevap anahtari yanlis olabiliyor,mesela 2^x diyecegine 2x diyebiliyor a+b diyecegine +yi unutup ab diyor boyle baski hatalari da var.

• Sorularin yazilimindada hatalar var cevap anahtarinda da.
    Cevaplarin yerleri karisik oluyor genelde. Usteki arkadasinda dedigi gibi x^2 olmasi yerde 2x yaziyor yarim saat ugrasiyon cikmayinca anliyon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trigonometride bir sayfanın bölümü full yanlıştı bu yeni basımda hatalar mevcut
  • Hatalı ama güzel kitap beni geliştirdi ama başlangıç seviyesi değil tabi kol gibi olabiliyo bazi sorular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppleFB -- 26 Nisan 2017; 22:22:2 >
  • aynen bi testte 3-4 tane üst üste hatalı cevap anahtarı vardı
  • Trigoda bi test komple yanlış, + diğer testlerde de 1 tane falan cikabiliyor, fonksiyon da yazim hatalari vr

Denk geldiklerim bunlar

• tamamdir hocam tesekkurler :))

• MajoooR kullanıcısına yanıt
    hangi test komple yanlis olan??

• Cevap anahtarlarında hatalar var. Bazı yerlerde değil çoğu yerde var.

Bazı sorular çözümünde doğru çıkıyor ama soruların kendileri yanlış. Modüler aritmetikte 2-3 soru böyle buldum. Çözümde sağlıyor ama yerine koyduğunuzda cevap doğru çıkmıyor.

Onun dışında orta seviye güzel kitap. Bu sene çok zorlamamışlar.
  • Hocam sorular ayni sorular aslinda gecen seneyle. Sadece kalkan kisimlarin sorulari kaldirilmis. Keske cevap anahtarlarini dogru sekilde bi daha yayinlasalar internetten falan. Nerden anliycaz biz mi yanlis yaptik yoksa cevap anahtari mi yanlis diye

• Türevdede yanlış soru vardı ama 5 tane falandı demek bölüm2 ve trigo çok varmış,Bölüm2nin hepsini çözdünüz mü gerek varmı bu kadar kasmaya bilemedim her konudan 2 tane+2tarama çözsek yeterli bence gerisi fantezi

Bu kitaba orta diyenin m. k :DD bana bundan zor soru bankası söylesenize (endemik hariç) apotemi türevin 2 katı hard sorular var türevde ama çözülüyor kaliteli

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim.h2182

Türevdede yanlış soru vardı ama 5 tane falandı demek bölüm2 ve trigo çok varmış,Bölüm2nin hepsini çözdünüz mü gerek varmı bu kadar kasmaya bilemedim her konudan 2 tane+2tarama çözsek yeterli bence gerisi fantezi

Bu kitaba orta diyenin m. k :DD bana bundan zor soru bankası söylesenize (endemik hariç) apotemi türevin 2 katı hard sorular var türevde ama çözülüyor kaliteli

Apotemiyi çözüyorum önce ondan sonra kareköke geçiyorum apoteminin üstüne çok kek geliyor karekök
  • ibrahim.h2182 İ kullanıcısına yanıt
    Apotemi karekokten zor ya. Endemik cok uç bi duzey zaten. En mantikli siralama apotemi-karekok-endemik

• berkwinchester kullanıcısına yanıt
    Hocam bende mart 2017 basimi var daha hata görmedim sizin kaçıncı ay ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daryl.Dixon kullanıcısına yanıt
    Ekim 2016

• beyler yanlış olan sayfaları söyleyin de uğraşmayalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.